راهنمای خرید انگشتر های مردانه

مدل ها و طرح های انگشتر مردانه به اندازه مردی که حلقه می بندد متفاوت و منحصر به فرد است. چه به دنبال یک گروه عروسی، یک حلقه Mangagement یا یک حلقه وعده باشید، انتخاب انگشتر مردانه عالی به سبک و سلیقه شخصی و بودجه شما بستگی دارد. از باندهای ساده گرفته تا حلقه‌های پیچیده الماسی یک نفره، مجموعه حلقه‌های مردانه ما دارای بند ایده‌آل برای هر بودجه و شخصیتی است.

 

تعریف حلقه کامل او ممکن است بر اساس نوع حلقه ای که او می خواهد و مناسبتی که حلقه جشن می گیرد یا نماد آن است متفاوت باشد. قبل از اینکه خرید خود را نهایی کنید و آن حلقه را روی انگشت او بگذارید، باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید. اگر به دنبال حلقه های مردانه هستید، در اینجا همه چیزهایی که برای کشف و کشف حلقه عالی او نیاز دارید وجود دارد.

 

باندهای عروسی

یک گروه عروسی نمادی برای همیشه از عهد او به شما است. این انگشتری است که او برای همیشه خواهد پوشید و انگشتری است که بیشترین فکر را می طلبد. مردان به حلقه ای نیاز دارند که جاودانه بماند و با سبک زندگی روزمره آنها سازگار شود. با این حال، تعریف “بی زمان” برای هر داماد آینده متفاوت است. بعضی ها یک بند طلای خیلی ابتدایی می خواهند، اما دیگران حلقه ای می خواهند که کمی سرگرم کننده تر باشد. گروه عروسی او لزوماً نباید غافلگیر کننده باشد، بنابراین می توانید – و باید – با او در مورد سبک حلقه ای که او می خواهد صحبت کنید.

 

باندهای عروسی | Brilliance.com

بودجه

به یاد داشته باشید، این انگشتر برای همیشه است. گروه عروسی یک قطعه سرمایه گذاری است و برچسب قیمت می تواند منعکس کننده آن باشد. اگر او بسیار فعال است، به حلقه ای نیاز دارد که خم نشود، خراشیده یا تاب نخورد. بنابراین برای بچه هایی که سخت بازی می کنند، سرمایه گذاری روی پلاتین سنگین اما گران قیمت ممکن است بهترین و بادوام ترین گزینه باشد. بودجه حلقه ازدواج خود را بر اساس مقداری تنظیم کنید که به طور معقولی بتوانید بپردازید. مانند یک حلقه Mangagement™، پرداخت هزینه این گروه در اقساط ماهانه اشکالی ندارد. به نسبت درآمد ماهانه خود به بدهی نگاه کنید و از آن برای تعیین محدوده پرداخت خود استفاده کنید. با این حال، اگر پس‌انداز یا پولی کنار گذاشته‌اید، همیشه ایده خوبی است که پول حلقه را به طور کامل پرداخت کنید.

 

بودجه

سبک

با گروه عروسیش خوش بگذره باز هم می گوییم: او هر روز این انگشتر را برای زندگی زناشویی شما خواهد گذاشت. حلقه ای را انتخاب کنید که نشان دهنده سبک ایده آل او باشد. و از خلاقیت در طرح ها و جزئیات نترسید. منبت کاری روشی مقرون به صرفه و ظریف برای افزودن بافت، رنگ و جذابیت به انگشتر است که در مواد و رنگ های مختلف موجود است. استخوان دایناسور ماقبل تاریخ، مادر مروارید، چوب (از انواع مختلف)، عقیق (قرمز یا آبی)، فیبر کربن خلاقانه یا حتی شهاب سنگی خارج از این جهان را انتخاب کنید. اگر او چیزی ساده می‌خواهد، ممکن است یک گروه ساده ایده‌آل باشد. با این حال، لازم نیست به طلای کلاسیک بسنده کنید. حلقه‌های مردانه در بسیاری از فلزات از جمله پلاتین، فولاد دمشق، طلای سفید، طلای زرد، رزگلد، سرامیک سیاه، تنگستن، کبالت، تیتانیوم، زیرکونیوم و پالادیوم عرضه می‌شوند. هر یک از این فلزات دارای خواص منحصر به فرد و محدوده بودجه متفاوت است.