راهنمایی برای کنترل دیابت

[ad_1]

دیابت نوع l است ناشی از بدن نمی تولید انسولین به اندازه کافی به درستی تنظیم قند خون و نوع ll ناشی از بدن در حال توسعه مقاومت به انسولین است. علائم دیابت می تواند منجر به طولانی مدت خطرات جدی بهداشتی و عوارض. برخی از علائم عبارتند از:

تشنگی بیش از حد, بیش از حد, گرسنگی, تکرر ادرار و خستگی و خستگی ناگهانی از دست دادن وزن. اگر دیابت تشخیص داده می شود و در مرحله پیشرفته آن می تواند مانع از طریق رژیم غذایی مناسب و ورزش و مناسب قند خون مدیریت. تاری دید و بی حسی در دست و پا

دیابت کنترل می شود اما نه به طور کامل درمان می شود اما اگر شما دنبال درمان خانگی و نکات تا حد زیادی این بیماری را می توان کنترل

باید 50% پروتئین در رژیم غذایی توفو باید خورده شود یک بار در روز باید یک بخش کوچک از مرغ اجتناب از گوشت دارای مقدار زیادی از سبزیجات است.

در اوایل صبح و با معده خالی یک قاشق چای خوری دانه شنبلیله را با یک لیوان آب.

جویدن دو تکه سیر را هر روز صبح آن را خوب است برای قلب مشکل بیش از حد.

آرد گندم 100 گرم صمغ(goundh) 100 گرم جو 100 گرم سیاه دانه 100 گرم. پنج فنجان آب مخلوط همه این مواد تشکیل دهنده و اجازه دهید آن را جوش به مدت 10 دقیقه روی شعله کم نگه دارید و بر هم زدن آن است. فیلتر آن و حفظ آب در یک بطری را با نصف فنجان از این آب هر روز صبح با معده خالی به مدت هفت روز در هفته آینده تکرار همان روزهای متناوب استفاده برای دو هفته نتیجه را ببینید.

سعی کنید این دستور غذا و کنترل قند خود را و همیشه حفظ یک شیوه زندگی سالم است.

[ad_2]