رئیس هیئت والیبال اصفهان: هنوز خانه والیبال نداریم/ تمام مسابقات استانی لغو شده است

[ad_1]

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان : تیمور باجول  درباره فعالیت‌های هیئت والیبال استان در چند ماه گذشته، اظهار داشت: تقویم هیئت بر اساس تقویم فدراسیون آماده و قرار بود مسابقات در تمام رده‌های سنی برگزار شود اما متاسفانه به دلیل شیوع کرونا تمام مسابقات تعطیل است. با این حال کانون‌های هیئت والیبال استان فعال هستند و ورزشکاران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمرین می‌کنند.

وی افزود: بر اساس تقویم باید مسابقات رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و امیدها را در ۲ بخش بانوان و آقایان برگزار می‌کردیم که فعلا این مسابقات به تعویق افتاده و زمان برگزاری رقابت‌های استانی مشخص نیست اما قرار است رقابت‌های لیگ برتر از شهریورماه آغاز شود. باشگاه سپاهان در بخش آقایان و باشگاه ذوب‌آهن در بخش بانوان به عنوان نماینده استان در این رقابت‌ها حاضر خواهند بود.

رئیس هیئت والیبال استان در خصوص برگزاری کلاس‌های آموزشی در چند ماه گذشته گفت: طبق دستورالعمل‌های ابلاغ شده برگزاری کلاس‌های حضوری ممنوع بود اما هیئت در این مدت دوره‌های مجازی مربیگری را برگزار کرده است و این کلاس‌های مجازی همچنان ادامه دارد.

وی در پاسخ به اینکه مشکلات اصلی هیئت والیبال شامل چه مواردی است و چه انتظاراتی از مدیرکل ورزش و جوانان برای رفع آنها دارد، بیان کرد: هیئت والیبال استان هنوز یک خانه والیبال ندارد و این موضوع یکی از اصلی‌ترین مشکلات هیئت است و امیدوارم با حضور مدیرکل جدید این معضل حل شود.

48

[ad_2]

Source link