دیابت چیست Melitus?

[ad_1]

دیابت (دیابت) اختلال فیزیکی مربوط به لوزالمعده غده که به تولید انسولین کم و یا هیچ. انسولین یک هورمون است که عمل به تنظیم متابولیسم چربی و کربوهیدرات و پروتئین است. انسولین باعث کاهش قند خون (قند) سطح و ترویج حمل و نقل و ورود گلوکز به داخل سلول های عضلانی و بافت های دیگر برای نیازهای انرژی خود را و به کبد و سلول های چربی برای ذخیره سازی. ترشح ناکافی انسولین باعث افزایش قند خون و سطح چربی. نتیجه چیست ؟ برخی از علائم شایع DM – بیش از حد تشنگی و گرسنگی است. به عنوان پیشرفت بیماری ناتوانی بدن در ذخیره و یا استفاده از قند باعث کاهش وزن و خستگی است. یکی دیگر از علائم شایع است که اغلب نادیده گرفته شده است و تاری دید.

DM تاثیر می گذارد حدود 16 میلیون آمریکایی در عین حال شاید تنها نیمی از آنها می دانند که آنها آن را داشته باشد. اغلب کسانی که با رایج ترین نوع دیابت (نوع 2) که تمایل به نشان می دهد تا در افراد مسن اشتباه خود را با علائم پیری و یا اضافه وزن شود. به عنوان یک نتیجه, آنها نمی تواند درمان آنها نیاز دارید. عدم درمان دیابت می تواند باعث مشکلات جدی از جمله افزایش خطر ابتلا به سکته مغزی و حمله قلبی و نابینایی و کلیه مشکل آسیب های عصبی و قطع عضو (دست دادن) اندام با توجه به مشکلات گردش خون.

وجود دارد دو نوع از دیابت نوع 1 نیز می دانیم که اطفال به نظر می رسد در اوایل زندگی – 14 سال سن یا کوچکتر – هنگامی که لوزالمعده کار متوقف می شود. نوع 2 رخ می دهد بعد از آن در زندگی است. حدود 90 درصد از بیماران دیابتی به دیابت نوع II است که در نتیجه زمانی که عضلات تبدیل به مقاومت به انسولین و حتی اگر بدن تولید ممکن است به اندازه کافی.

آیا درمانی برای دیابت? اما هر دو نوع را می توان به خوبی با ترکیبی از داروهای و ورزش متعادل و سالم رژیم غذایی و نظارت بر سطح قند خون.

آنچه شما باید انجام دهید اگر شما شک شما ممکن است دیابت ؟ دکتر خود مراجعه کنید و به دنبال خود و یا مشاوره.

[ad_2]