دیابت – چه اثر ؟

[ad_1]

آنچه در آن است در مورد عوارض دیابت است که می تواند تغییر زندگی خود را ؟ که's یک سوال در ذهن بسیاری از کسانی که تشخیص داده شده اند با این بیماری است.

شما می توانید با مشاهده تعداد زیادی از عواقب آن در علائم دیابت: ادرار غالبا به همان اندازه به عنوان هر شصت دقیقه یکی از آنها است و به همین دلیل بیماران دیابتی نیز اغلب تشنه. در علاوه بر این به دلیل بیماران دیابتی از دست دادن برخی از قند (انرژی) آنها نیاز به از طریق ادرار آنها اغلب احساس ضعف و همچنین خسته.

اگر دیابت درمان نشود فرد را پیدا خواهد کرد آنها عفونت های مکرر دستگاه ادراری. آنها همچنین ممکن است خود آگاه و انگشتان سوزن سوزن شدن است زیرا رگ ها و شریان ها را تنگ. چشم انداز خود را می تواند کم نور به دلیل جذب نشده گلوکز نیز منتشر شد به چشم مایع. نر دیابتی می تواند تبدیل به ناتوان و زن در بیماران دیابتی ممکن است مشاهده دوره قاعدگی متوقف شود.

یک بار به دیابت شناسایی شده است بیماری را می توان کنترل یا با رژیم غذایی به تنهایی (نوع 2) و یا با استفاده از انسولین (نوع 1). یکی از روزمره عوارض ديابت است که فرد باید تعیین کنید که چگونه به سازمان دیده بان سطح قند خون خود را به طور منظم; چند بار در هر روز. برای دریافت این انجام می شود که فرد آسیب دیده باید خراش انگشت خود را به گرفتن aa مقدار کمی از خون است. خون قرار داده شده است بر روی یک نوار تست و وارد یک دستی ابزار برای ارزیابی آن سطح قند خون است. با گذشت زمان صدر انگشتان تبدیل شدن به دردناک است.

اگر فرد دارای انسولین-دیابت او یا او باید به طور منظم تزریق خود را در شکم و بازو و یا ران. به عنوان شانس آن را داشته باشد, وجود دارد, پمپ های موجود است که از بین بردن نیاز به تکرار عکس.

چرا که سطح قند خون متفاوت است, it's ضروری است که بیماران دیابتی زندگی خود را برنامه ریزی. آنها واقعا باید کوچک تنقلات شیرین یا قند خون, قرص راحت در مورد سطح قند خون خود را رها کردن بیش از حد کم است. آنها همچنین باید مطمئن شوید که به اعمال خود به عنوان فعالیت بیش از حد می تواند باعث سطح قند خون به سقوط ناگهانی.

یکی دیگر از نتیجه از دیابت تغییر در رژیم غذایی افراد مبتلا به. اکثر بیماران دیابتی از خوردن پس از شدت تجویز رژیم غذایی که تنظیم الکل و چربی و شیرینی. این بسیار حیاتی است به دنبال رژیم غذایی دقیقا. این می تواند یک تغییر مثبت به عنوان آنها یاد بگیرند به غذا خوردن سالم تر و به شرک مواد غذایی آشغال. یک رژیم غذایی دیابتی می شود و به دنبال آن تقریبا هر کسی صرف نظر از اینکه آیا آنها از این بیماری است.

اگر دیابت چپ کنترل نشده فرد می تواند چشم و کلیه عصبی و مشکلات پا هستند در معرض خطر سکته مغزی و حمله قلبی است.

اثرات دیابت هستند لذت بخش را تجربه کنید. اما آگاهانه پیروی از برنامه درمانی خود و خوردن یک رژیم غذایی سالم بیماران دیابتی می تواند زندگی تقریبا عادی زندگی می کنند.

[ad_2]