دیابت و پا: چرا یک پزشک یک بخش حیاتی از یک دیابتی مراقبت

[ad_1]

دیابت یک بیماری جدی است که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از آمریکایی ها و این تعداد در حال رفتن به شدت رشد به عنوان نسل کودک boomer سنین بیشتر است. عوارض مرتبط با دیابت می تواند ویرانگر و می تواند منجر به نارسایی ارگان ها و حتی مرگ شود. پا-عوارض مربوط به طور خاص بسیار شایع در دیابت است و متاسفانه علت اکثریت پا قطع عضو انجام شده توسط جراحان. مراقبت جامع توسط یک پزشک می تواند شناسایی مشکلات پا اوایل قبل از آنها منجر به از دست دادن پا و در بسیاری از موارد می تواند به جلوگیری از این مشکلات در وهله اول. این مقاله به بحث در مورد راه های یک پزشک می تواند به محافظت از دیابتی و در نهایت صرفه جویی در یک دیابتی اندام و زندگی است.

دیابت یک بیماری است که در آن گلوکز بدن منبع اصلی “سوخت” است به درستی جذب و به بافت های بدن باقی می ماند و گیر کرده در خون است. گلوکز یک نوع ‘قند’ مشتق شده از بدن هضم کربوهیدرات ها (غلات و نان و پاستا مواد غذایی شیرین و میوه نشاسته و فراورده های لبنی) نیاز بدن هورمونی به نام انسولین است که تولید شده در پانکراس به محور گلوکز به بافت بدن به سوخت آن است. برخی از بیماران دیابتی متولد می شوند و یا توسعه در سن جوان ناتوانی در تولید انسولین و در نتیجه دیابت نوع 1. اکثر بیماران دیابتی توسعه بیماری خود را به عنوان تبدیل شدن آنها بسیار قدیمی تر و توانایی انسولین برای محور گلوکز به بافت های دیگر کم با توجه به یک نوع مقاومت یا ناکارآمدی عمل انسولین است. این است که به نام دیابت نوع 2 است. دیابت همچنین می تواند توسعه از استروئید با دوز بالا استفاده کنید, در دوران بارداری (که در آن است به طور موقت) و یا پس از لوزالمعده بیماری و یا عفونت های خاص. غلظت بالای گلوکز در خون باقی می ماند که از بافت بدن در دیابت می تواند باعث آسیب به قطعات در سراسر بدن است. ارگان ها و بافت است که به آرامی در حال آسیب دیده با غلظت بالای گلوکز در خون شامل قلب و کلیه ها و رگ های خونی مغز و بافت عصبی و ایمنی بدن و آسیب تعمیر سلول. بالاتر از غلظت گلوکز در خون و دیگر این گلوکز موجود در خون در بالا دولت آسیب بیشتر رخ خواهد داد. مرگ رخ می دهد با شدید سطح گلوکز در جریان خون اگر چه این مورد در بسیاری از بیماران دیابتی است. اکثر افراد دیابتی که کنترل قند خون خود را به خوبی توسعه بافت آسیب بیش از یک دوره طولانی از زمان و جدی بیماری نارسایی ارگان ها و پتانسیل برای پا ضرر می کند و در نهایت می رسند اگر چه نمی حق دور.

بیماریهای پا در دیابت شایع است و یکی از ویرانگر تر و مالیات و عوارض مرتبط با آن به طور مستقیم و غیر مستقیم با قند خون بالا. پا بیماری به شکل احساس کاهش گردش خون ضعیف احتمال بالاتر ابتلا به زخم های پوستی و عفونت و کاهش توانایی التیام آن زخم های پوستی و عفونت. کلیدی به کل این طیف از عوارض حضور فقیر احساس. اکثر بیماران دیابتی باید کمتر احساس را در پای خود را از افراد غیر دیابتی به دلیل غیر مستقیم عمل افزایش گلوکز در بافت عصبی. این احساس کاهش می تواند قابل توجه بی حسی و یا می توان آن را صرف ظریف بی حسی که باعث می شود اشیاء تیز به نظر می رسد صاف و یا پاکسازی سوزش از کفش تنگ. موارد پیشرفته می تواند در واقع فانتوم درد سوزش و یا سوزن سوزن شدن در علاوه بر این به بی حسی. با کاهش حس می آید یک خطر بسیار بیشتری برای زخم پوست عمدتا به علت عدم توانایی احساس درد ناشی از پینه ضخیم و تیز اشیاء بر روی زمین و ضعیف اتصالات کفش. هنگامی که یک زخم تشکیل شده است به عنوان یک نتیجه از پوست در حال مرگ تحت فشار ضخیم ذرت یا کالوس از یک سوزن و یا splinter رانده شده به پا یا از کفش تنگ مالش و اصطکاک در سوختگی پوست پای دیابتی مشکلات زیادی در شروع و تکمیل فرایند درمان. درمان زخم پوست را بیشتر و زخم می تواند گسترش به بافت های عمیق تر از جمله عضله و استخوان است. باکتری وارد بدن از طریق این زخم ها و به طور بالقوه می تواند باعث عفونت است که می تواند فراتر از پا خود را. یک دیابتی بدن دشوار است به ویژه در زمان دفاع از خود را از باکتری ها به دلیل راه بالا قند خون تاثیر می گذارد بسیار سلول است که خوردن باکتری ها و بیماران دیابتی تمایل به دریافت آلوده با چندین گونه از باکتری ها به عنوان به خوبی. ترکیب همه این ها با کاهش گردش خون (و بنابراین کاهش توزیع مواد مغذی و مواد شیمیایی برای حفظ بافت پا و به کمک آن رشد) و یکی است که تمام قطعات در جای خود به صورت بالقوه قطع. قطع عضو انجام می شود که باکتری گسترش در امتداد بدن و تهدید به مرگ, وقتی که زخم و بافت را التیام بخشد نه به عنوان یک نتیجه از گانگرن از پیشبرد مرگ بافت و عفونت و هنگامی که گردش خون ضعیف را نمی خواهد اجازه می دهد بافت به رشد هرگز دوباره. این آمار پس از قطع پا در حال گریم: حدود نیمی از بیماران دیابتی که تحت یکی قطع خواهد شد نیاز به قطع پای دیگر و یا پا و در حدود همین تعداد در پنج سال خواهد بود و مرده را از قلب فشار را تحمل زمانی که بدن به صرف انرژی برای استفاده از یک پروتز اندام.

پزشک می تواند اطمینان حاصل شود که همه موارد عوارض به میزان قابل توجهی محدود و در برخی موارد مانع همه با هم. Podiatrists در حال پزشکان که تنها تخصص در مراقبت از پا و مچ پا بیماری از طریق دارو و جراحی. این شرکت در چهار سال podiatric پزشکی است و ورود به یک دو یا سه سال از بیمارستان بر اساس برنامه اقامت پس از آن به پیشرفته خود را با سنگ تیز کردن مهارت های جراحی ترمیمی و برای مطالعه پیشرفته پزشکی. Podiatrists به طور کلی در نظر گرفته کارشناسان در همه چیز مربوط به پا و مچ پا و درک منحصر به فرد در میان سایر تخصص پزشکی چگونه پا توابع در رابطه به پا و زمین (بیومکانیک) اجازه می دهد تا آنها را به هدف درمان نسبت به کنترل و یا تغییر آن تابع علاوه بر درمان بیماری بافت. اکثریت بزرگی از مشکلات که منجر به ديابت قطع عضو شروع کردن به مشکلات مربوط به ساختار پا و چگونه آن را مربوط به زمین و به کفش پوشیده شده در بالا. کنترل و یا تعمیر این مشکلات ساختاری را اغلب در پیشگیری از زخم های که به جلوگیری از عفونت گانگرن و قطع عضو.

برای شروع با یک پزشک ارائه خواهد شد یک بیمار دیابتی با یک پای کامل آزمون است که طول می کشد را به حساب گردش خون, احساس, استخوان, ناهنجاری و مسائل مربوط به پوست و فشار تولید شده توسط پیاده و ایستاده است. از این ارزیابی اولیه یک حفاظت و دوره درمان را می توان خاص به نیازهای فردی دیابتی برای تعمیر و نگهداری حفاظت و فعال درمان مشکلات که آیا توسعه. معمولا انجام خدمات تعمیر و نگهداری شامل معاینات منظم چند بار در سال برای شناسایی مشکلات توسعه مراقبت از ناخن پا برای جلوگیری از دیابت با فقرا احساس از به طور تصادفی برش خود را هنگامی که در تلاش برای ناخن خود را به طور منظم نازک شدن پینه برای جلوگیری از زخم ها از در حال توسعه و تکراری آموزش و پرورش در پای دیابتی مشکلات برای اطمینان از مناسب عادات به دنبال دارد. پیشگیرانه شامل خدمات خاص با استفاده از عمیق کفش با محافظ درج در بیماران دیابتی در خطر ابتلا به زخم به طور منظم از کفش ارزیابی پتانسیل مشکلات گردش سریع با ارجاع به عروق متخصص در صورت نیاز ممکن است عمل جراحی برای کاهش پتانسیل زخم به توسعه بیش از مناطق استخوانی prominences. فعال درمان مشکلات پا انجام شده توسط پزشک شامل مراقبت و درمان زخم, درمان دیابت, عفونت و جراحی به آدرس جدی پا آسیب عمیق عفونت گانگرن و دیگر مشکلات فوری. چرا که از یک پزشک را درک منحصر به فرد از راه پا ساختار تاثیر می گذارد بیماری و آسیب همه درمان خواهد بود در اطراف محور اصول چگونه پا در واقع توابع در رابطه با پا و زمین است. این می شود بسیار ارزشمند در مبارزه برای جلوگیری از دیابتی زخم و عفونت در حالی که اجازه می دهد یک به همراه باقی می ماند و در همان زمان فعال.

ضروری هدف از پزشک در مراقبت از یک بیمار دیابتی است که برای جلوگیری از زخم و عفونت و قطع عضو که در نتیجه. این فلسفه است که به نام limb salvage و آن این است که از طریق ذکر شده در بالا روش. از آنجا که به شدت از بیماری به عنوان یک عارضه دیابت یک پزشک است که بخشی جدایی ناپذیر از یک دیابتی مراقبت و گاهی حتی می تواند پزشک است که تشخیص دیابت در وهله اول اگر پا بیماری به نظر می رسد به عنوان علائم اولیه دیابت تشخیص داده نشده. به این دلایل همه بیماران دیابتی باید ارزیابی توسط پزشک برای مشکلات بالقوه و کسانی که در خطر ابتلا به زخم پا و عفونت باید به طور منظم پا معاینات و درمان پیشگیرانه. به عنوان نکته آخر منابع آنلاین توسط podiatrists بحث پای دیابتی مسائل فراوان از جمله به طور منظم وبلاگ توسط این نویسنده ( thediabeticfoot.blogspot.com ). در حالی که این منابع نه جای پای دیابتی امتحان آنها را کمک به آموزش بیماران دیابتی در مورد بهترین روش برای مراقبت از پای خود و چه باید بکنید اگر مشکلات توسعه. این می تواند منجر به بهتر دانش و درک از مسائل هنگامی که بیماران دیابتی شروع به دیدن یک پزشک به طور منظم می تواند کمک به جلوگیری از زود پا عوارض ناشی از در حال توسعه است.

[ad_2]