دیابت و درمان با حجامت و خالص نمک درمانی

[ad_1]

وجود دارد دو نوع از دیابت یعنی دیابت و دیابت.

دیابت بی مزه نادر metaboilc اختلال است که در آن بیمار به تولید مقادیر زیادی از ادرار و دائما تشنه است. آن است که با توجه به کمبود هیپوفیز هورمون وازوپرسين یک هورمون ضد که تنظیم باز جذب آب در کلیه ها. درمان توسط دولت از وازوپرسین به بیمار و نمی تواند تحت درمان با حجامت و خالص نمک درمانی به عنوان غده هیپوفیز قرار دارد درون مغز است.

دیابت تاثیر می گذارد حدود 7 درصد از جمعیت عمومی است و می توان به نوع 1 (وابسته به انسولین) و نوع 2 (غیر وابسته به انسولین). نوع 1 حدود 10% در حالی که نوع 2 حدود 90 ٪ از تمام ديابت. نوع 1 به طور معمول تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان است که باید کم و یا هیچ توانایی تولید هورمون انسولین و بیماران به طور کامل وابسته به تزریق انسولین برای بقا است. انسولین هورمونی است که توسط پانکراس و کمک به تنظیم سطح قند خون زمانی که آن را بیش از از پیش تعیین شده محدود می کند. این تصور که نوع 1 است ناشی از آسیب به بافت پانکراس که انسولین تولید با توجه به نابجا حمله لوزالمعده توسط سیستم ایمنی بدن خود بیمار (خود ایمنی حمله). حجامت و شین صمغ خالص نمک درمانی درمان نمی نوع 1 به دلیل آسیب دائمی به لوزالمعده است.

نوع 2 شایع ترین بیماری دیابت او شایع در میان بیماران در وسط و سن. اما در سال های اخیر تعدادی از افراد جوان مبتلا به دیابت نوع 2 را افزایش داده است. آن را می توان در افراد جوان در بیست سالگی و سی سالگی. دیابت نوع 2 است که به دلیل تولید ناکافی انسولین به نیازهای بیمار و یا در نتیجه بدن تبدیل شدن مقاوم به اثرات انسولین است. تجمع قند منجر به ظاهر آن خون (hyperglycaemia) و سپس در ادرار. علائم عبارتند از تشنگی بیش از حد تولید ادرار پیری و خارش پوست از دست دادن حس از دست دادن دندان تاری دید ثابت گرسنگی و از دست وزن به دلیل استفاده از چربی بدن به عنوان یک منبع جایگزین انرژی به شکر. شامل عوامل خطر بروز در اعضای خانواده (ژنتیک) و چاقی و عدم ورزش کم تحرک, شیوه زندگی, دیابت در دوران بارداری و عادات غذایی ناسالم (بیش از حد قند و شکر بیش از حد کربوهیدرات ها و پرخوری).

عوارض دراز مدت دیابت نوع 2 عبارتند از: در معرض خطر بالاتر حمله قلبی (انفارکتوس میوکارد) و سکته مغزی حمله (cerebro vascular accident), بالاترین, بروز نابینایی ناشی از آسیب عروق خونی تهیه عصب بینایی (رتینوپاتی دیابتی) و بالاترین علت نارسایی کلیه که نیاز به دیالیز (نفروپاتی دیابتی) ران درد و مترقی ضعف زانو فرمت (دیابتی amyotrophy), درد و یا بی حسی پا به علت آسیب های عصبی (نوروپاتی دیابتی) قطع پاها با توجه به قانقاریا و ناتوانی جنسی به علت آسیب اعصاب آلت تناسلی مرد (اختلال نعوظ).

دیابت نوع 2 می تواند تحت درمان با حجامت از امتیاز 2, 3, 6 و 8 با تنها 30% میزان موفقیت با توجه به این واقعیت است که لوزالمعده دارد در داخل احشاء پشت کبد است. اما بسیار بالاتر از میزان موفقیت به دست آورد با استفاده از تهاجمی حجامت با ترکیب خالص نمک درمانی است. برای دیابت نوع 2 خالص نمک درمانی شامل روزانه یک ساعت ورزش کاهش تدریجی مواد غذایی پس از روزه, روزانه, خالص نمک نصف بدن داخل حمام, سکس با مصرف خالص نمک (ترجیحا 200 ساعت خالص نمک یا حداقل 30-hr خالص نمک) کاهش استرس تکنیک ها و اتخاذ یک نگرش ذهنی مثبت به دیابت است.

[ad_2]