دیابت نوع 2 Naturist درمان – راه حل طبیعی برای دیابت نوع 2

[ad_1]

مردم همیشه به دنبال طبیعی دارو به خصوص افرادی که به نفع نیست ساخته و یا انسان ساخته شده از مواد مخدر. همان اصل امر به بیمارانی که مبتلا به دیابت است. این بیماران اغلب برای دیابت نوع 2 naturist درمان به عنوان یک جایگزین برای دارو. مسئله این است که بسیاری از افراد به نظر می رسد به دست گرفته اند و انواع مختلفی از داروها بدون واقعا درک علت دیابت که بسیار مهم است زیرا هرگز نمی تواند پیدا کردن یک راه حل برای یک مشکل بدون درک ریشه آن شود.

این درست نیست که دیابت ناشی از چاقی است. واقعیت این است که وجود دارد تنها یک همبستگی قوی بین دو – دیابت و چاقی – دلیل این که چه چیزی باعث دیابت نوع 2 نیز می تواند باعث چاقی شود. اگر شما مشاهده خواهد شد نه همه به دیابت نوع 2 در بیماران مبتلا به چربی هستند. آنچه واقعا باعث دیابت می شود بد است ،

در طبیعت انسان همراه است و حفاظت شده توسط دیواره سلولی و این دیواره سلولی ساخته شده است از کلسترول است. مشکل این است که انسان امروزه مصرف بیش از حد انسان ساخته شده از کلسترول است. طبیعی و انسان ساخته شده کلسترول نگاه تقریبا یکسان است. اما انسان ساخته شده کلسترول باعث می شود آن را سخت تر برای مواد مغذی برای تصویب به سلول و همچنین فقط به عنوان دشوار است برای تلفن زباله به بیرون می آیند.

در ذات انسان ساخته شده کلسترول سفت و سخت مخالف کلسترول.

مشکل با درمان های طبیعی است که در حال تبلیغ و ترویج است. این دقیقا به دلیل شرکت نمی خواهید مردم را به استفاده از این به عنوان یک درمان. شرکت ها پول کسب نیست اگر آنها را ترویج طب طبیعی.

طبیعی ترین راه برای خلاص شدن از دیابت نوع 2 است که تغییر رژیم غذایی. رژیم غذایی باید شامل نمی شود انسان ساخته شده از چربی است که علت دیابت است. ما نمی گویم که روغن باید کاملا اجتناب شود. آنچه منظور ما این است که برای این بیمار به سادگی به افزایش مصرف روغن های طبیعی مانند روغن زیتون و روغن بذر کتان. بر این اساس یکی همچنین می توانید با استفاده از طبیعی حیوانی و گیاهی چربی. یکی همچنین می توانید استفاده از روغن کبد به عنوان یک جایگزین. همیشه برای جلوگیری از ناخواسته روغن و چربی هیدروژنه. قبل از ساخت هر خرید شما, همیشه خواندن مواد تشکیل دهنده بر روی برچسب مواد غذایی. این ممکن است بسیار دشوار چیزی برای انجام اما مطمئن است که ارزش آن.

دیگر دیابت نوع 2 naturist درمان شامل مصرف امگا 3. امگا 3 باید به مقدار بیشتر از امگا 6 است. به گفته بسیاری از پزشکان ایده آل نسبت امگا 3 به امگا 6 است 3:1. دیگر درمان های طبیعی هستند خربزه تلخ, منیزیم, ویتامین B12 و اسید fulvic.

[ad_2]