دیابت نوع 2 – یک رویکرد مثبت به درمان دیابت

[ad_1]

یک طرز فکر منفی خواهد اختلال در توانایی خود را برای رسیدن به هدف هر هدف مانند شما نمی خواهد باور. برنامه ریزی است و انتظار می رود بخشی به ویژه هنگامی که وجود دارد این است که تجسم درگیر است. شما ممکن است تجسم چگونه و که در آن شما می خواهم به در شش ماه' زمان. آن را حتی ممکن است افزایش خلق و خوی خود را به فکر می کنم عمیقا در مورد آن. تجسم خود را در آن می توان توانا و قدرتمند است. اما اعدام باید به دنبال. و این مانع بسیاری در تلاش برای غلبه بر.

این است که اعدام ممکن است دردناک بلکه طرز فکر نسبت به آن است که نقش قابل توجهی دارد.

آن است که ارزش تکرار یک طرز فکر منفی خواهد اختلال در توانایی خود را برای موفقیت مثل شما نمی خواهد باور . ترک یک برنامه است که عمدتا یک تصمیم ساخته شده پس از تجزیه و تحلیل و یا نظر. نه این که توقف ذاتا یک گام اشتباه است به عنوان است که اغلب ضمنی. گاهی اوقات آن هوشمند است به تمرکز تلاش خود را در جای دیگر.

اما اگر هدف شما این است که برای موفقیت در درمان دیابت نوع 2 و اطمینان حاصل شود سطح قند خون خود را حفظ میکنند در یک محدوده سالم – ترک هرگز یک تصمیم عاقلانه است. و به همین دلیل اکثر مردم توقف تلاش است با توجه به منفی است که اغلب خود وارد.

اگر شما با هدف را برای درمان و یا مدیریت این بیماری با موفقیت شما باید به هدایت و روشنی از هر نظر یا عقیده است که لطمه می زند و توانایی خود را به تمرکز تنها بر روی موفقیت. شما نیاز به یک رویکرد مثبت به درمان قند خون – که به نظر تنها موفقیت و عمل با توجه به آن پایان. به یاد داشته باشید عواقب خطر نیست درمان این بیماری با موفقیت. در نظر بگیرید …

  • این ناراحتی
  • ممکن است در شرایط اضطراری و
  • در واقع شما راه خودتان را برای یک کشنده رویداد مانند یک حمله قلبی.

پس از در نظر گرفتن این حقایق آشکار است شما نیاز به یک رویکرد برای درمان این بیماری است. چرا خود را وقف تلاش برای ساخت آن مثبت است ؟ درک اصول اولیه …

  • خوب خوردن
  • ورزش و
  • کنترل وزن بدن خود را

مهم ترین مراحل شما می توانید. بنابراین انجام آنها را به خوبی. اگر شما خودتان را متعهد به این است که بیش از 90% از کار شما باید انجام دهید.

درک این همه بخشی از تعهد خود را به زندگی می کنند یک زندگی بهتر – که آن را خیلی بیشتر از فقط جلوگیری از عوارض دیابت نوع 2 است. افتخار کار خواهند برد. فشار از طریق چالش ها و مشکلات بنابراین شما می توانید لذت بردن از دیدن پیشرفت شما برای هدف. هل دادن از طریق این چالش این است که چگونه شما باید یک رویکرد مثبت.

Don't ساکن در مقدار زمان آن را می تواند چقدر دشوار می توان آن را در زمان و یا نظم و انضباط مورد نیاز برای ماندن در مسیر. نه دعوت منفی بر روی خودتان. اگر شما می خواهید برای انجام این کار به شدت به اندازه کافی, شما نیاز به نگه داشتن خود را پاسخگو باشد. هر چیز دیگری خواهد شد و سپس به محل سقوط.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *