دیابت نوع 2 – یوگا می تواند کمک به کنترل سطح قند خون?

[ad_1]

زیادی شده است گفت: در مورد یوگا و پتانسیل آن برای درمان تقریبا هر چیزی. اما این مورد که در آن ديابت نوع 2 است نگران باشد ؟ این بسیار معمول است برای افراد مبتلا به این نوع دیابت به شرکت در انواع تمرینات مانند ورزشهای سبک بدون وسیله دویدن و یا حتی دوچرخه سواری. درگیر شدن در یوگا راه دیگر شما می توانید تجربه خود را از لحاظ جسمی.

اما این سوال باقی می ماند که آیا یوگا می تواند به درمان دیابت نوع 2 و یا حداقل ارائه برخی از سطح از کنترل…

نوع 2 دیابت. برای بسیاری از ما هر زمان که دیابت ذکر شده است آنچه که به سرعت به ذهن می آید این است که قند. در حالی که این ممکن است صدای معقول و منطقی آن است که تنها تا حدی درست است. دیابت بیشتر در مورد چگونه بدن موفق شکر از آن است که در مورد قند خود را.

دیابت نوع 2 معمولا زمانی رخ می دهد که انسولین استفاده نمی شود به درستی توسط بدن است. همانطور که می دانید انسولین اولیه هورمون مسئول تنظیم کربوهیدرات و قند در سلول های بدن است. در نتیجه هنگامی که آن را قادر به انجام کار خود را به سطح قند در خون می تواند ساخت تا منجر به شرایط بهداشتی مانند دیابت است.

ارتباط بین یوگا و دیابت است. تجربه و مطالعات نشان داده اند ساخت خاص تغییرات در شیوه زندگی می تواند کمک قابل توجهی به کنترل و مدیریت دیابت است.

هنگامی که به طور مداوم تمرین یوگا می تواند کمک به بهبود قند خون خود را کنترل, که بسیار مهم است برای هر کسی که تشخیص داده شده مبتلا به ديابت نوع 2. این مهم است زیرا در هنگام برخورد با دیابت مشکل عمده این است که چگونه برای ایجاد ثبات در سطح قند خون در بدن است که اغلب اتفاق می افتد به علت بیماری در وهله اول.

یوگا به طور کلی برای سلامت شما خوب به خصوص در زمینه مدیریت استرس است که آن هم ضروری برای کنترل دیابت نوع 2 است.

مطالعات نشان می دهد افزایش سطح استرس می تواند به افزایش سطح قند در خون است که ممکن است منجر به عوارض شدید مانند سکته مغزی و حمله قلبی است. بنابراین ایده این است برای از بین بردن همه چیز را که به طور بالقوه می تواند شما جلوگیری از گرفتن به اندازه کافی استراحت و خواب.

شما همچنین می توانید ترکیب خود را با مدیتیشن یوگا برای نتایج حتی بهتر است. کلاس های یوگا در دسترس هستند از طریق مدارس شهروند ارشد مراکز ورزشی و YMCA. بحث در مورد یوگا یا هر برنامه ورزشی با پزشک خود را قبل از شروع کلاس ها.

بسته بندی آن را. خط پایین این است – اگر چه دیابت نوع 2 معمولا برگشت پذیر با حق رژیم غذایی سالم و یک دوز مناسب از ورزش ها مانند یوگا این بیماری می تواند حداقل به طور موثر کنترل می شود.

[ad_2]