دیابت نوع 2 – گریپ فروت ابر برای بیماران دیابتی

[ad_1]

خارق العاده هستند و مواد غذایی به طور معمول در میوه ها و سبزیجات, با غلظت بالایی از مواد شیمیایی گیاهی است که شده است به خوبی مستند برتر مزایای تغذیه ای. خارق العاده بهترین و شناخته شده برای توانایی خود را برای کاهش احتمال بیماری های قلبی و سرطان ها, اما بسیاری از آنها نیز ضروری برای نگهداری از دیابت نوع 2 است.

گریپ فروت یکی از محبوب “خارق العاده” است که نمونه ای کامل از یک “دیابتی superfood.”

از تمام میوه ها را انتخاب کنید از گریپ فروت یکی از مناسب ترین برای بیماران دیابتی نوع 2 به عنوان آن را نمی کند ایجاد افزایش شدید در سطح قند خون خود را مانند دیگران خواهد شد. مخلوطی از فیتوکمیکال ها و محتوای فیبر بالا در گریپ فروت آن را به ویژه قدرتمند در کاهش کلسترول – یک صفت است که هر ديابت نوع 2 باید درک.

هنوز وجود دارد و حتی قوی تر مورد گریپ فروت و آن را همراه فرم جدید آنتی اکسیدان های موجود در مرکبات: Naringenin.

Naringenin یافت شده در گریپ فروت و سایر مرکبات و تحقیقات امیدوار کننده منعکس شده است توانایی خود را برای افزایش حساسیت به انسولین و به شکستن چربی ها. امکانات آن شامل توابع…

  • بهبود تحمل گلوکز و

  • مبارزه با سندرم متابولیک.

بیماران دیابتی توجه داشته باشید.

شرکت های دارویی شده اند سریع به تحقیق چگونه آنها می توانند از مزایای پزشکی از این آنتی اکسیدان ها و قرار دادن آنها را به داروها برای بیماران – اما شما لازم نیست که صبر کنید برای نسخه جدید بهره مند شوند. در اینجا برخی از راه های آسان برای لذت بردن از گریپ فروت مستقیما از درخت…

1. کبابی گریپ فروت. درمان خود را به یک صبحانه مغذی و یا دسر با این شیرین سالم غذا. برش یک گریپ فروت نصف و نم نم کمی دارچین در بالا; نم نم باران فقط یک قاشق چای خوری و یا پس از روغن زیتون بر روی سطح. محل تحت گوشتی برای حدود 5 دقیقه تا زمانی که این میوه فقط کمی طلایی و سوخته. خدمت با پروتئین بدون چربی مانند پنیر یا تخم مرغ برای یک وعده غذایی کامل است.

2. گریپ فروت, سالاد آووکادو. دو تا از سالمترین میوه ها نیز اتفاق می افتد به یکی از خوشمزه ترین سالاد ها با هم! بازی شیر یا خط هم تازه برش از بخش گریپ فروت, آوکادو و تازه نعنا یا گشنیز با نور سرکه بریزید. اضافه کردن یک نم پنیر فتا یا بادام در بالا برای یک پروتئین بدون چربی دائم الخمر.

3. گریپ فروت parfait. لایه گریپ فروت تازه برش با ماست ساده و کم شکر گرانولی را کنار بگذارید برای یک میان وعده خوشمزه و یا دسر.

4. لذت بردن از آن را تازه. حفاری به یک تازه فصلی گریپ فروت یکی از پرارزش ترین تنقلات. تکه میوه در نیمه گرفتن قاشق و حفاری در.

گریپ فروت می تواند تداخل با چندین داروهای تجویزی پس از بررسی خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اگر شما هر گونه داروها.

[ad_2]