دیابت نوع 2 – چگونه دیابت بر تمرین خود را?

[ad_1]

پس از دوره نقاهت بعد از شوک خود به دیابت نوع 2 تشخیص شما تصمیم به کار کردن کمک خواهد کرد که شما را به از دست دادن وزن و کاهش سطح قند خون خود را. بنابراین در حال حاضر شما رو کفش خود را بر روی یک ماشین حساب بر روی مچ دست خود را و یک بطری آب در دست. شما آماده هستید برای قوی ترین درمان دیابت وجود دارد… ورزش. هر چند ورزش مفید برای هر دیابتی (تقریبا بدون استثنا) وجود دارد چند چیز بیماران دیابتی باید در ذهن نگه دارید قبل از ضربه ،

در اینجا چند دستورالعمل های مهم:

سازمان دیده بان سطح قند خون خود را: شما باید بدانید که سطح قند خون خود را (BSLs) قبل از, در طول و بعد از تمرین خود را. اگر نه, شما ممکن است دریابید خودتان کاهنده قند خون است که نه تنها ناراحت کننده است اما به طور بالقوه خطرناک است. از همه بدتر این به این معنی سقوط یک شاخص قند خون نوشیدن به شما قند خون به حالت عادی بازگشت… مقابله با برخی از مزایای از تمرین خود را. اما فواصل منظم قند خون چک کردن و نگه داشتن بالا-GI میان وعده در دست می تواند اطمینان حاصل شود که تمرین خود را بدون دردسر می رود.

آماده به ديابت نوع 2: باور کنید یا نه اما کار کردن است چنین قوی و قدرتمند دیابت جنگنده است که تنها یک جلسه ورزش باعث کاهش مقاومت به انسولین به نقطه ای که دیابت خود را به طور خلاصه از بین می رود. این به این معنی تنظیم غذا خوردن شما را به عنوان به خوبی و البته به انسولین شما را برای زمان اطراف خود را تمرین.

واکنش نشان می دهند: دانستن اینکه شما قبل از تمرین BSL یک چیز است… بازیگری که اطلاعات مهم است. اگر خود را BSLs در حال بالا یا پایین قبل از اینکه شما آمار بدنسازی را چند ساعت خاموش کنید همه چیز تحت کنترل و سپس تمرین خود را در. کنترل قند خون شما به اندازه کافی سخت است زمانی که شما در حال نشستن در پشت میز خود را در محل کار و… هرگز به ذهن زمانی که شما اضافه کردن ورزش به مخلوط.

انتظار غیر منتظره: یکی از گیج کننده تر پديده در دیابت قند خون پس از یک تمرین شدید. اگر شما با داشتن یک شجاع لحظه و سرگردان به یک چرخش پیشرفته کلاس و یا یک موی تای جلسه آموزش بدن خود را آزاد از ذخیره گلوکز می توانید ارسال و قند خون بالا آسمان. اگر چه تا حدودی نادر است با نظارت خود را BSLs به طور منظم شما می توانید متوقف کردن ورزش از ایجاد خود را BSLs به مارپیچی خارج از کنترل است.

آمار وزن اغلب…: حتی اگر بسیاری از بیماران دیابتی و افراد به طور کلی تمایل به برابر ‘ورزش’ با فعالیت هایی مانند راه رفتن و دویدن و slaving دور بر روی تردمیل وجود دارد خیلی بیشتر به کار خارج از قلب. قدرتی است که یکی از حداقل قدردانی و در عین حال قدرتمند ترین راه درمان و معکوس دیابت نوع 2 است. حتی بیشتر از قلب پمپاژ آهن به شدت تحریک سلول های گیرنده های انسولین… به این معنی که شما نیاز به انسولین کمتر (طبیعی و مصنوعی) برای انجام همان کار است. یک مطالعه در مراقبت از دیابت دریافتند که بیماران دیابتی که آمار وزن به طور منظم تبدیل شد به طور چشمگیری بیشتر انسولین حساس تنها پس از چند جلسه آموزش. شما لازم نیست مقدار زیادی از وزن از دست دادن برای دیدن این مزایا یا… به سادگی بلند کردن گروههای مقاومت کنسرو کالا و سنگین دیگر چیزهایی که در اطراف خانه می تواند به شما مقدار زیادی از همان نتایج: از شما می خواهم در یک مرسوم ،

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *