دیابت نوع 2 – چهار تغییر در شیوه زندگی شما می توانید برای کمک به قرار دادن دیابت به دنده عقب

[ad_1]

داشتن دیابت نوع 2 باید به نوبه خود جهان خود را وارونه. لازم نیست که شما ناراحت و یا نگران زندگی و یا نا امید با اشتباهات خود را. دیابت نوع 2 قابل کنترل است بنابراین هیچ دلیلی برای قطع سر خود را. اما آیا شما آماده برای آنچه که شما به دیابت نوع 2 درمان مستلزم? آیا شما مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد برای درمان این بیماری ؟ آن است که هیچ شاهکار آسان است اما شما می توانید آن را انجام دهید. بهتر است به خودتان بگویید شما خواهد شد و نه سوال آن تا کنون.

اگر شما کنجکاو در مورد که تغییرات شما می توانید و اقدامات شما می توانید نگاه نکنید. برای شروع در اینجا چهار تغییر در شیوه زندگی شما می توانید برای درمان و کاهش قند خون خود را…

1. خوب غذا بخورید. ساخت و انتخاب مواد غذایی سالم نمی خواهد هر کسی را متعجب اما مدیریت سطح قند خون خود نیاز شما به غذا خوردن خوب است. ممکن است به کاهش قند خون و بهبود عملکرد انسولین توسط حادثه. هیچ قرص سحر و جادو و این امر می تواند احمقانه به انتظار هر زمان به زودی.

اگر ما این است که نسخه برای داروهای ضد دیابت که فقط درمان علائم و ریشه مشکل آن است که نشانه ما نباید تبدیل به روش های مصنوعی.

اگر شما برای درمان دیابت نوع 2 شما نیاز به غذا خوردن سالم بهتر از شما در حال حاضر. این به چه معنی است ؟ آن می تواند به معنای غذا خوردن کمتر پروتئین و یا مطمئن شوید کربوهیدرات شما غذا خوردن هستند نوع سالم مانند میوه ها و سبزیجات است. متناوبا, شما می توانید شروع به پخت و پز بیشتر و کمتر وعده های غذایی فرآوری شده.

2. ورزش اغلب. دوم و باز هم جای تعجب نیست که شما باید ورزش. این نقطه می ایستد بدون در نظر گرفتن حضور دیابت است. این به تنهایی باید استرس و اهمیت آن.

فراموش نکنید که در مورد آموزش مقاومت در برابر آن را دارای مزایای است که به احتمال زیاد مورد علاقه شما. قلبی بسیار عالی است به خصوص برای کاهش وزن, اما نباید خود را تنها در نظر گرفتن.

3. به یوگا. گسترش ورزش یوگا شایسته ذکر است. شما ممکن است پیدا کردن این فرد با ورود به این لیست, اما اینجا این است که چرا در آن گنجانده شده است…

  • یوگا کمک می کند تا شما را در تماس با بدن خود را در راه شما احتمالا نمی دانید که شما می توانید.

  • آن را بیدار انرژی در درون شما است که شما را وادار به مراقبت از بدن خود را. این کار با ساخت شما احساس بزرگ.

شما ممکن است فکر می کنم ما در حال اغراق. اما شما خواهید دید آنچه منظور ما اگر شما آن را امتحان کنید. آرامش از طریق یوگا به شما کمک خواهد کرد از استرس است که می تواند کمک به شما در کاهش قند خون خود را. اما بهترین چیز در مورد یوگا است که آن را می تواند انگیزه شما را بیشتر به مراقبت از بدن خود را.

4. دریافت مکرر بررسی یو پی اس. در نهایت و نه کم اهمیت است که شما باید به طور منظم چک آپ. کمتر است بیشتر در این مورد است. فرد به طور متوسط باید دو بررسی یو پی اس در هر سال حداقل هرگز به ذهن یک فرد مبتلا به ديابت نوع 2. مکرر بررسی یو پی اس به شما کمک خواهد کرد…

  • نظارت بر پیشرفت خود را با دقت

  • ریز لحن استراتژی های خود را با دکتر خود مشاوره و

  • کمک به شما در مسیر باقی بماند.

این تغییرات به عادات خود را و روال قرار داده و خود را به دیابت نوع 2 به بهبودی. شما می توانید این کار را انجام…

[ad_2]