دیابت نوع 2 – معکوس دیابت یک گام در یک زمان

[ad_1]

مدیریت دیابت نوع 2 است که قطعا تلاش و یکی نیست که به آرامی گرفته شده است. افراد مبتلا به قند خون بالا و سطح در یک وضعیت مخاطره آمیز است و قرار دادن آن ملایم است. اما وجود دارد هیچ دلیلی برای ناامیدی. سطح قند خون بالا و دیابت نوع 2 بیشتر از قابل درمان و کنترل می شود. در کوتاه مدت قند خون را می توان تحت نظارت و مدیریت برای اطمینان از آن شدیدترین عوارض نمی تبدیل شدن به یک واقعیت است. تمام طول می کشد عمل و آگاهی است. متاسفانه این بشدت فاقد میان بسیاری از مردم است.

اما شما باید خودتان را با آنچه که دیگران انجام می دهند. اگر شما شده اند با توجه به تشخيص ديابت نوع 2 شما فقط باید تمرکز بر مورد خاص خود را. نگران نباشید در مورد سایر بیماران دیابتی است. آن می تواند صدمه دیده خود را بازیابی و به می دانم که بسیاری از بیماران دیابتی انجام می دهند نه آنچه در آن طول می کشد برای غلبه بر بیماری خود را با وجود این واقعیت آن مشترک به ضجه و زاری بیش از حضور آن است. اما باز هم شما نباید به دیگران نگاه کنید به عنوان مثال. تعریف سفر خود را هنگامی که آن را می آید به سالم بودن و معکوس خود را در مورد دیابت نوع 2 است.

هنگامی که شما شروع آن ممکن است کمک به شما برای اندازه گیری پیشرفت خود را در گام های کوچک. درمان بیماری خود را یک گام در یک زمان. از آنجا که آن را یک بیماری است که در زمان سال برای توسعه آن است رفتن به آشکار شدن بیش از این دوره از چند هفته. آن است که به احتمال زیاد به ماه برای سطح قند خون خود را به بازگشت به یک محدوده سالم و از دست دادن وزن شما به دست آورده اند به خصوص در اطراف ناحیه شکم. این بستگی به عوامل مختلف…

  • رژیم غذایی خود را

  • فعالیت فیزیکی

  • وزن بدن

  • انسولین پاسخ

  • ژنتیک

و چقدر مشتاق شما برای دیدن قند خون خود را تثبیت در یک محدوده سالم. آن است که غیر ممکن است بدانید که چه مدت آن را به طوری که هیچ نقطه ای در برآورد.

تمرکز خود را از انرژی جسمی و روانی در ساخت آن مراحل بسیار مهم رو به جلو است. خوردن کمی کمتر در هر هفته. به آرامی سازمان دیده بان وزن آمده دور کمر خود را. ببینید تفاوت در سطح قند خون خود را هر زمان که شما به دکتر خود مراجعه. را روزانه در تلاش برای خوردن یک کمی بهتر از روز قبل به تدریج خود را بهبود انتخاب های غذایی در سرعت است که برای شما راحت است.

بسیاری از مردم تعیین اهداف بلند پروازانه اما شما باید مراقب باشید به اجازه احساسات خود را به نادیده گرفتن منطق خود را. وجود دارد چنین چیزی به عنوان بیش از حد بلند پروازانه. این امر منجر به ترک شما با انتظارات غیر واقعی که یک دستور برای شکست. آخرین چیزی که شما نیاز به ترک فقط قبل از اینکه شما موفق است که اغلب اتفاق می افتد به کسانی که سعی در اجرای قبل از آنها آموخته اند به راه رفتن پس به صحبت می کنند.

درمان دیابت نوع 2 یک گام در یک زمان. مهم نیست که چقدر زمان طول می کشد. آنچه مهم است این است قند خون شما را کاهش و تبدیل شدن پایدار یک بار دیگر: این تنها راهی است که عملا تضمین بدترین عوارض دیابت نوع 2 هرگز شما تاثیر می گذارد.

[ad_2]