دیابت نوع 2: علل و درمان

[ad_1]

به عنوان بسیاری از ما می دانیم که دیابت مرتبط است با سطوح قند خون بالا در حالی که دیابت نوع 2 است که در ارتباط با مقاومت به انسولين است. هنگامی که یک فرد مبتلا به دیابت نوع 2 بدن خود را از دست می دهد توانایی برای پاسخ به انسولين. این مقاله با تمرکز بر علل و راهنمایی برای غلبه بر دیابت نوع 2 است.

علل ؟

  • Heredities: افراد با سابقه خانوادگی دیابت هستند در معرض خطر بالاتر.
  • وزن هنگام تولد: وجود یک ارتباط بسیار قوی بین وزن هنگام تولد و دیابت است. کاهش وزن هنگام تولد ،
  • سوخت و ساز نوسانات: افراد مبتلا به سندرم متابوليک و سوخت و ساز نوسانات هستند بیشتر احتمال دارد به دیابت نوع 2.
  • چاقی: آمار نشان می دهد چاقی علل ترین مسائل مربوط به سلامت. پس ما را افزایش می دهد مقاومت بدن به انسولين در افراد چاق هستند احتمال بیشتری برای توسعه بیماری است.
  • دیابت حاملگی: برخی از مادران را مجبور به دیابت حاملگی در برخی از نقطه در طول بارداری است. معمولا وجود دارد هیچ قابل توجه علائم اما باید آن را در ذهن!

راه هایی برای درمان و جلوگیری از:

ژنتیک بازی مهم ترین نقش در توسعه, دیابت, و این چیزی است که نمی تواند کنترل شود. وجود چیزهای دیگر در اطراف خود را شخصی و روزمره است که قطعا به شما کمک کند کاهش خطر است. برخی از آنها در اینجا ذکر شده:

ورزش: دویدن و تناسب اندام نقش حیاتی در حفظ سلامت بالا. ورزش سه تا چهار بار در هفته را به شما احساس بسیار جذاب! اکثر مردم فکر می کنم که ورزش تنها برای کسانی که می خواهند به از دست دادن وزن است. ترکیب این دو مفاهیم و شما تفاوت را ببینید حق دور!

ترک سیگار: 16 تا 20 سیگار در روز (به عنوان معمول آمار) قرار دادن یک فرد در معرض خطر بالا برای ابتلا به دیابت (در میان چیزهای دیگر). پس از سیگار کشیدن باعث کاهش توانایی بدن را برای توسعه مقاومت به انسولین و سطح قند خون افزایش می دهد بلافاصله پس از سیگار بعدی خود را.

خوردن آجیل: در مورد انس یا 28 گرم آجیل در روز را حفظ خواهد کرد دکتر خود را به دور! آن زمان برای خداحافظی به مورد علاقه خود را جالب کالری پر چیپس!

ایجاد آگاهی: گسترش این کلمه در مورد دیابت و همه را به یاد بگیرند که چگونه جدی آن واقع است. بحث با اعضای جامعه پزشکان محلی و سازماندهی رویداد آگاهی! ماراتن walkathons بازی را نشان می دهد… و یا ساخت یک فیلم مستند و انتشار آن به صورت آنلاین. رسانه های اجتماعی است که همیشه وجود دارد برای کمک به شما تبلیغ شود بنابراین آن را می توانید به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است! فراموش نکنید که مرسوم جالب مانند شخصی دستبند سیلیکون با یک پیام ویژه رویداد خود را موفق تر!

اگر شما احساس می کنید که شما در معرض خطر با دکتر خود مشورت کنید. هر چه زودتر شما انجام این کار بهتر است شانس برای شما را به ماندن بگیرید امن و سالم است. به یاد داشته باشید که خود درمان است که همیشه به عنوان بدون مشکل!

[ad_2]