دیابت نوع 2 – اثر گیاه دارویی سماق در سطح قند خون

[ad_1]

سماق استفاده می شود به عنوان یک گیاه دارویی در طب سنتی. محققان در دانشگاه علوم پزشکی ايران در تهران و دیگر مراکز تحقیقاتی در ایران و ایالات متحده بررسی اثرات این گیاه دارویی در دیابت نوع 2 است.

مطالعه خود گزارش در Iran Journal of Pharmacology تحقیقات در پاییز سال 2014 شامل 41 شرکت کنندگان مبتلا به دیابت نوع 2…

  • 22 شرکت کنندگان دریافت 3 گرم در روز پودر سماق در حالی که دیگر

  • 19 داده شد دارونما به مدت 3 ماه.

معلوم شد سطح قند خون و HbA1c رفت در سماق گروه در حالی که باقی مانده همان در گروه دارونما.

از نتايج اين تحقيق بيانگر سماق گیاه احتمالا می تواند کاهش قند خون در بسیاری از افراد مبتلا به دیابت نوع 2.

خوراکی سماق گونه های مختلف از علف های هرز است که باعث بثورات خارش دار – خوراکی سماق توت خود را برای شناخته شده ترش عطر و طعم میوه ای. خود را به رنگ قرمز گویا روشن ظاهر به مواد غذایی است. با توجه به نانسی گوپی ثبت نام متخصص تغذیه عطر و طعم ترش سماق می آید از ویتامین C.

سعی کنید ساخت یک سالاد نخود با توجه به دستور العمل از وب سایت thekitchn.com. شما نیاز به نخود, سیر, حبه, فلفل سیاه, پیاز قرمز و سماق و پودر فلفل قرمز, ایتالیایی, جعفری و لیمو, روغن زیتون, انار شربت و ارتوپدی از نعناع تازه. یا توفو و گیاهی ظرف با یک دستور از KBlog.LunchBoxBunch.com. این تماس برای گلچه کلم بروکلی صدف, قارچ, روغن گلرنگ شرکت توفو و سماق و tamari خرد کرده و زنجبیل و پودر فلفل قرمز و حساسیتهای) شربت افرا.

از alfez.com/moroccan_lebanese_cuisine/recipes/middle-eastern/middle-eastern-vegetarian-recipes/sumac-fattoush.html می آید یک دستور برای یک سنتی فتوش سالاد با روغن زیتون, گوجه فرنگی, خیار, فلفل قرمز و تربچه و پیاز و جعفری و برگ نعناع و آب لیمو و سماق.

سماق پودر را می توان در ادویه راهرو از بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و در اکثر خاورمیانه, فروشگاه ها. منابع مختلف نیز آن را آنلاین.

خوراکی سماق خشکسالی مقاوم در برابر رشد می کند و در تمام 48 پیوسته متحده در ایالات متحده آمریکا است. می توان آن را به عنوان یک گیاه زینتی و همچنین میوه آن است. بسیاری از مردم علوفه برای خوراکی سماق است که می تواند به راحتی از این گونه سمی که تولید رنگ سفید یا زرد انواع توت ها در مقایسه با بنفش و قرمز و انواع توت ها در گیاهان خوراکی. یک لیموناد صورتی می توان از انواع توت ها. انتخاب چند خوشه از انواع توت ها و اضافه کردن آنها را به سرد و نه داغ آب. اجازه می دهد که انواع توت ها به خیس خوردن تا آب تبدیل به رنگ صورتی است که می توانید از 20 دقیقه تا 2 ساعت. اضافه کردن شیرین و لذت ببرید.

[ad_2]