دیابت نوع 2 – آزادی فوری و یا تمدید انتشار داروهای ضد دیابتی?

[ad_1]

محققان در دانشگاه پاویا در پاویا در ایتالیا, پیدا شدن دارو متفورمین extended release (XR) فرمول می شود کارآمد تر در کنترل دیابت نوع 2 از داروی متفورمین آزادی فوری (IR) فرمول. در یک مطالعه گزارش شده در ماه مه سال 2017 در مجله طراحی دارو و رشد و نمو درمانی دو صد و پنجاه و سه نفر مبتلا به دیابت نوع 2 بود و ميزان HbA1c بين 7.0 درصد و 8.5 درصد (ضعیف). برای شش ماه این بیماران دیابتی نوع 2 به دو گروه تقسیم شدند و با دریافت یا…

  • 1000 تا 3000 میلی گرم متفورمین IR یا

  • 500 تا 1500 میلی گرم متفورمین XR در هر روز.

در پایان مطالعه از دست دادن وزن بود که در مورد مشابه در هر دو گروه ، در بیماران دیابتی نوع 2 مصرف متفورمین XR نشان داد بیشتر در خود بهبود…

  • انسولین حساسیت

  • قند خون کنترل

  • مجموع کلسترول و

  • LDL کلسترول یا کلسترول “بد” سطح.

متفورمین XR کاهش سطح visfatin هورمون به تازگی کشف شده در سلول های چربی. Visfatin باعث کاهش سطح قند خون با جلوگیری از کبد از انتشار شکر. سلول های چربی انتشار بیشتر visfatin هنگامی که سطح قند خون بالا برود و کمتر زمانی که سطح انسولین بالا برود. اگر چه این آثار عمدتا در حلقه سلول های چربی visfatin است همچنین دریافتند در مغز و کلیه و ریه ها و طحال و بيضه. ارتباط آن با دیابت نوع 2 هنوز روشن نشده است. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به ما بگویید که نقش visfatin در حفظ سطح قند خون نرمال.

متفورمین XR همچنین کاهش TNF-آلفا و hs-CRP مولکول های التهابی و همچنین vaspin فکر منتشر می شود چربی شکم. Vaspin مرتبط با حساسیت به انسولین و می رود تا با فعالیت فیزیکی است. فعالیت بدنی نیز مربوط به کاهش مقاومت به انسولین است. Vaspin ممکن است توضیح دهید که چگونه ورزش باعث کاهش مقاومت به انسولين است. تحقیقات بیشتری را کشف نقش آن در سوخت و ساز بدن.

متفورمین (Glucophage) با این نسخهها کار با کاهش مقدار قند کبد می کند و روده ها جذب کند. فوری-انتشار (IR) متفورمین داده شده است به میزان 500 میلی گرم دو بار در روز و یا 850 میلی گرم یک بار در روز به آغاز خواهد شد. به تدریج دوز آن را افزایش موثر مقدار. افزایش تدریجی در مواد مخدر است به طوری که فرد مبتلا به ديابت نوع 2 نمی توانید ناراحتی گوارشی با مصرف دوز لازم خیلی زود است. در عرض چند هفته دوز آن افزایش یافته و به 2000 میلی گرم به 2550 میلی گرم در روز است.

Extended-release (ER) متفورمین داده می شود یک بار در روز در زمان خواب است. شروع با دوز 500 تا 1000 میلی گرم در روز و می رود تا سال 2000 به 2500 میلی گرم در روز است.

[ad_2]