دیابت – باید بدانید حقایق در مورد دیابت

[ad_1]

دیابت یک کلمه مشتق از 'diabenein' که به معنی 'ماهیهای' در یونانی. Diabenein منجر به اصطلاح دیابت خود را برای انحراف مسیر اثر است که در آن بیماران دیابتی می خواست به تصویب ادرار اغلب.

دیابت یا دیابت یک اختلال متابولیک است از لوزالمعده است. لوزالمعده واقع شده است و دقیقا زیر قفسه صدری به سمت راست. از آنجا که این اختلال در سوخت و ساز انسولین است یا تولید و یا نیست و تبدیل شده توسط بدن است. دیابت به دلیل کمبود یا فقدان انسولین است که طبقه بندی به عنوان نوع 1 دیابت و این می تواند حمله در سن بسیار جوان است و معمولا شناخته شده به عنوان دیابت. حمله به دیابت نوع 2 است که در پیشرفته سنین چهل plus. دیابت نوع 2 است که توسط بدن's ناتوانی در استفاده از انسولین است.

اهمیت انسولین

پست هضم و هورمون دارای نقش تعیین کننده را به بازی. در یک فرایند است که به طور معمول شناخته شده به عنوان سوخت و ساز کربوهیدرات کبد تولید گلوکز در گام های آهسته و منتشر شده است به سیستم گردش خون است. آن است که این انسولین که regularizes سطح قند خون در سیستم گردش خون خود را با کمک به آن را به کانالیزه آن را به سلول های که در آن آن را به انرژی. این جدا انسولین است و بسیاری از وظایف دیگر را به انجام بیش از حد. آن regularizes تجمع چربی در شما مصرف اسیدهای آمینه توسط بافت ها و سلول های جدا از پررنگ عروق کوچک در عضلات.

که در معرض خطر بیشتر

افراد بیش از حد چرب هستند و irregulars در خوردن سوء استفاده از الکل به طور منظم و زنجیره ای افراد سیگاری مستعد ابتلا به دیابت است. اگر شما سابقه دیابت در خانواده شما بیشتر یا کمتر احتمال دارد به یک نامزد برای به دست آوردن آن است. اگر چه نه به طور قطعی ثابت دیابت نوع 2 می گذرد از طریق ژن.

آیا دیابت قابل پیشگیری

شروع دیابت را می توان به تعویق افتاد و با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی کافی. ظهور دیابت کشف شود می تواند بسیار در پیشبرد با تجزیه و تحلیل پارامترهای مختلف است که گفته می شود منجر به این بیماری است. یک رژیم مناسب رژیم غذایی و ورزش سخت و نظم و انضباط قطعا جلوگیری می کند / تاخیر شروع دیابت نوع 2. وجود دارد میلیون ها نفر از مردم هستند که زندگی ساده دیابت زندگی حتی بعد از اینکه تشخیص داده برای توانایی های بالقوه خود.

آن را تحت تاثیر قرار یک گروه قومی خاص

هیچ کس مطمئن است که به عنوان جامعه یا یک گروه قومی است که به شدت در معرض خطر برای دستیابی به این بیماری کشنده است. هر گروه قومی در سراسر اقیانوس ها به همان اندازه در معرض خطر ابتلا به دیابت است. دکتر سانتاماریا از دانشگاه کلگری کانادا, عنوان پژوهشی نهاد دانشگاه. او تاسیس کرده بود که چرا سلول های سفید خون از بین بردن جزایر از langarhans. این واقعا یک گام به جلو در comprehanding دلایل دیابت نوع 2.

برخی از محققان اظهار نظر نوع 2 دیابت به عنوان شایع تر در میان آمریکایی های آفریقایی, اسیایی, اسپانیایی و هاوایی ریشه. با این وجود مردم آلاسکا در دو زمان خطر شروع دیابت نسبت به افراد غیر اسپانیایی. از طرف دیگر شمال اروپا هستند در معرض خطر بالاتر برای نوع 1diabetes از دیابت نوع 2 در مقایسه با آمریکایی ها از هر منبع.

[ad_2]