ديابت و خربزه تلخ,

[ad_1]

Karela معتبر آیورودا سهم جهانی برای مبارزه با ترور به عنوان شناخته شده ديابت. خواص فوق العاده آن را جهانی درمان برای درمان و درمان دیابت. منحصر به فرد ترکیبات karela بسیار موثر در از بین بردن این علل باعث دیابت و همچنین کمک به حفظ محیط مناسب در بدن نیاز به گرفتن دور با ایجاد شرایطی که منجر به unbalancing انسولین (یک پروتئین مورد نیاز در متابولیسم گلوکز). اما قبل از دانستن بیشتر در مورد karela و عمل آن بر دیابت, ما اول باید بدانید که چگونه و چه چیزی باعث دیابت و چگونه karela نقش بسیار مهمی در حذف عناصر ناخواسته ایجاد شده در بدن منجر به دیابت.

ديابت شده است بسیار stubboned بیماری موثر بر زندگی ما پس از یک مدت زمان طولانی. شناخته شده به عنوان قند در شرایط طبیعی است که بیماری در حال حاضر در سطح جهان موثر بر هر نژاد و جامعه از وجود انسان است. DM باعث بسیاری از مشکلات به انسان به عنوان آن را تا به بسیاری از عوارض اگر درمان نشده باقی می ماند. دیابت به طور کلی یک بیماری خاموش می آیند را به اطلاع تنها شانس بود و در طول روال بررسی یو پی اس و یا از طریق آزمایش خون انجام می شود زیرا دیگر دلایل است. آن را نیز ممکن است به تصویر می آیند زمانی که یک بیمار را با ارائه یک عوارض محیطی مانند اختلال, رتینوپاتی, نفروپاتی راجعه carbuncles ، قند خون هرگز نباید افزایش 80 میلی گرم تا 130 میلی گرم در 100cc در روزه شرط و هرگز نباید افزایش 180mg هر 100cc بعد از غذا. بیشتر بر تعادل بین کربوهیدرات ها و پروتئین ها و چربی ها باید به گونه ای باشد که آن را هرگز نباید حاوی استون بدن در آن است. بیشتر بر منافع و استفاده از خربزه تلخ,

یک لوزالمعده اختلال است که باعث می شود بدون کنترل افزایش سطح گلوکز در جریان خون منجر به بسیاری از عوارض در نتیجه ارائه بدن ما هموستاز آشفته. DM در نظر گرفته شده است به عنوان یک واتا اختلال در آیورودا است و به نام madhumeh. آیورودا اشاره دیابت تحت prameh roga که مجموعه ای از ادرار اختلال های مرتبط. پایان نامه ها 20 عدد. Madhumeh می ایستد در 20 در دنباله. با توجه به Charak Samhita (آیورودا باستان دارویی متن) همچنین شناخته شده به عنوان ojomeh که به معنی دفع انرژی (قند) در ادرار است. حکیم Charak (به عنوان یک خالق گیاهی آیورودا سیستم پزشکی) ذکر کرده است بسیاری از علائم است که ما می توانیم به راحتی تشخیص دهد که آیا یک فرد مبتلا به دیابت یا نه.

شروع دیابت موذی اما بسیار به ندرت ممکن است حاد وقوع است.

دو نوع دیابت وجود دارد

1. نوع دو (غیر وابسته به انسولین دیابت)

2. IDDM (به ديابت وابسته به انسولين)

علائم دیابت

1. شاشی, تکرر ادرار,

2. Polydipsia

3. Polyphagia

4. سریع لاغری

5. خشکی دهان و گلو

6. یبوست

7. خارش شدید

در حال حاضر آمدن به بحث ما در karela و نقش آن در ديابت و بدن ما.

Karela یکی از معدود نادر گیاهان کمک می کند که در تنظیم سطح قند خون در بدن ما است. قوی آن است که قند خون عامل. Karela است laghu (نور) و ruksh (خشک) خواص است و از ushan virya در قدرت. دارای tickt و katu رسا. Karela شیمیایی حاوی ساپونین می دانم به عنوان charantin, momordicine و vicine انسولین مانند پپتید و آلکالوئیدهای. آن را نیز ذکر شده است که یک ترکیب موجود در karela نه شیمیایی شناخته شده تا به امروز است موثر در مهار guanylate سیکلاز است که بسیار مفید در عادی متابولیسم گلوکز. حالت های مختلفی از اقدامات پیشنهاد شده است برای ضد دیابتی عمل karela که شامل مهار جذب گلوکز از روده ما کمک می کند تا در تحریک ترشحات انسولین از سلول های بتا از islet از جزاير و همچنین تحریک سنتز گلیکوژن کبدی.

بیشتر بر منافع و استفاده از خربزه تلخ,

Karela نیز دیده شده است بسیار موثر در سرکوب oedema و درد به دلیل ushan virya قدرت. خوب است گوارشی عامل و کمک می کند تا در ترشح آنزیم های گوارشی در هضم غذا. Karela دارای یک تصفیه خون اقداماتی که به کمک آن در کمک بسیار مهمی در بیماری هایی که باعث به علت ناخالصی در خون ما مانند آکنه و اگزما. با توجه به خواص آن و رسا حاضر در آن را نشان می دهد نتایج خوبی در شکم اختلالات اسپاسم شکم, عفونت های صفراوی و یبوست است. این کمک می کند تا در افزایش شامل جنبش از معده و روده دستگاه. آن است که قوی ضد تهوع و استفراغ عامل آن نیز مفید در کنترل بیش از ترشح اسید در معده ما بنابراین بسیار مفید در hyperacidic بیماری است. نتایج خوبی دیده شده است در بهبود کبد شرایط و همچنین در بیماری های کبدی مانند زردی hepatomegaly ، karela نیز خود را نشان داده شده در ارزش در بیماری های پوست و جذام است و از خوبی استفاده در درمان زخم در بیماران دیابتی. آن را به عنوان کمک می کند تا در از بین بردن یبوست از آن است که بسیار موثر در هموروئید. با توجه به حضور kashaya rasa آن کمک می کند تا در کاهش فشار خون و گروه راک از فشار سربار در خون جریان است. Karela مفید یافت شده است در اختلالات قاعدگی و دیگر دستگاه تناسلی زنان مشکلات مربوط به. Karela دارای خواص است که تسریع بهبود زخم سریعتر از حد نرمال است. یک گیاه بسیار توصیه می شود در چاقی و اختلال های مرتبط کمک در کاهش چربی های اضافی از بدن است.

خوب حالا شما می توانید خودتان را قاضی که مصرف karela به طور منظم کمک خواهد کرد که شما نه تنها کاهش و عادی سطح قند را, اما همچنین در برقراری ثبات در بدن هموستاز.

برای اطلاعات بیشتر آیورودا, طبیعی, مکمل های بهداشتی, داروهای گیاهی توسط آیورودا http://www.morphemeremedies.com

[ad_2]