ديابت نوع 2 و سالم زندگی – یک بیماری است که می تواند ناشی از کمبود ویتامین D

[ad_1]

با توجه به مقاله نوشته شده توسط مایکل نمی شود, MD, دکتری و, منتشر شده در جدید مجله پزشکی انگلستان در جولای 2007 کمبود ویتامین D برگ های کودکان و بزرگسالان در معرض خطر ابتلا به بیماری های متعدد و اختلالات.

اگر شما کسی است که توجه نزدیک به خود را دريافت ويتامين D شاید وقت آن است که شما به برخی از اندیشه به مکمل. درست است خورشید می تواند کمک به بدن خود را به فعال کردن ویتامین D اما همانطور که سن ما بدن از دست می دهد توانایی خود را برای تبدیل نور خورشید به فرم فعال ویتامین D.

اکثر مردم درک نمی کنم که تمام این عوامل خطر مرتبط با کمبود ویتامین D به ما اجازه دهید نگاهی نزدیک تر بنابراین شما می توانید ببینید که در آن شما ایستاده …

1. کمبود ویتامین D و زوال عقل است. زوال عقل یک بیماری است که هیچ یک از ما می خواهم به فکر می کنم در مورد آن را به عنوان است که اغلب بخشی از مسن تر و ما را به جای جلوگیری از فکر کردن در مورد آن است. اما نادیده گرفتن آن است که رفتن به آن را به دور.

تحقیقات نشان میدهد ممکن است برخی از ارتباط بین کمبود ویتامین D و زوال عقل, توسعه, بنابراین اگر شما می خواهید به سمت مرحله این وضعیت شما هستند بهتر است به دنبال هوشمند مکمل. کسانی که در حال پایین ویتامین D باید 53 درصد افزایش خطر ابتلا به همه علت زوال عقل است که شامل آلزایمر's بیماری است.

2. سرطان پروستات و ویتامین D. یکی دیگر از ارتباط با میزان ویتامین D وضعیت سرطان پروستات است. این به نظر می رسد به طور عمده مورد در میان اروپایی-آمریکایی و آفریقایی-آمریکایی مردان, بنابراین اگر شما سقوط در این گروه شما می خواهید به خصوص مراقب باشید.

محققان در احتمال نگاه کسانی بودند که تحت غربالگری برای سرطان و خود را مسئول وضعيت ويتامين D و در آنجا به نظر می رسد به یک همبستگی مثبت. پایین تر از وضعيت ويتامين D بالاتر شانس ابتلا به سرطان تشخیص داده شد.

گفت: این مطالعه را ثابت کند اگر شما لازم نیست که کمبود این ویتامین شما خواهد بود ایمنی بدن از سرطان, بنابراین آن را بیشتر یک مسئله از کاهش خود را به طور کلی عامل خطر از آن است که ارائه حفاظت قوی.

3. اختلال در نعوظ. یکی دیگر از اتصال به دانستن در مورد اختلال نعوظ و ویتامین D ، به نظر می رسد به عنوان هر چند ظاهر این است که ویتامین ممکن است این ترفند را انجام دهد برای کمک به محافظت از شما در برابر این مشکل است.

در حالی که اد می کند و تمایل به آشنایی بیشتر با آن به نظر می رسد به عنوان اینکه مردان که از مصرف هر نوع مکمل ویتامین D انجام رنج می برند بیشتر از کسانی که. هنگامی که شما با کمبود ویتامین D ممکن است باعث کاهش توانایی عروق را گشاد, که پس از آن مانع از نصب مناسب.

4. ویتامین D و بیماری های قلبی. بزرگسالانی که دچار کمبود ویتامین D نیز ممکن است در افزایش خطر ابتلا به بیماری قلبی است. هیچ مدرک مستقیمی وجود دارد و در عین حال که مکمل کمک خواهد کرد که به ارائه مزایای قابل توجهی است اما تحقیقات نشان می دهد ویتامین D ممکن است یک مقصر برای مشکلات مرتبط با سلامت است که می تواند منجر به حمله قلبی. مسائلی مانند …

  • آترواسکلروز
  • فشار خون بالا
  • دیابت نوع 2 و
  • سکته مغزی.

وجود دارد شما باید چند نکته را در ذهن داشته باشید که در آن سلامت خود و ويتامين D نگران است. آن را می سازد عالی سلامت ،

[ad_2]