در مورد صنعتی صهردرس: برنامه ها و معیارهای انتخاب

[ad_1]

صهردرس بازی یک نقش ضروری در بسیاری از برنامه های کاربردی از جمله ساخت و بازیافت مواد زائد جامد کاهش امنیت و فاضلاب و نفت و گاز و تولید و حمل و نقل و تولید biosolids و بیشتر. خرد ارائه می دهد بسیاری از مزایای در علاوه بر این به واضح ترین – کاهش اندازه. صهردرس مورد استفاده برای پردازش مواد مورد استفاده برای تولید یک محصول و یا سوخت و حفاظت از اطلاعات کسب و کار با از بین بردن محرمانه محصول یا اسناد بازیافت محصول و یا ضایعات و ریز جامدات به اطمینان حاصل شود که تجهیزات دیگر و یا فرآیندهای اجرا هموار. شرکت های دولتی و شهرداری ها همه استخدام صهردرس.

برنامه های کاربردی

برخی از برنامه های کاربردی صنعتی برای کاهش مواد جامد شامل تخریب مواد غذایی و دارویی و لاستیک پالت فلزی و پلاستیکی, درام, مبلمان, ساخت, مانده, لاستیک, ظروف, کارتن, جعبه و بسته بندی و برچسب و سایر حجیم مواد. صنعتی صهردرس نیز استفاده می شود برای نابودی اسناد و مدارک اشعه ایکس رسانه ها مانند دیسک های سخت و الکترونیک دیگر به حفاظت از حریم خصوصی افراد و شرکت ها اطلاعات.

برنامه های شهری شامل مراکز بازیافت و کوچکتر صهردرس با چند برش دندان های بهتری برای کاهش, برای استفاده در تصفيه خانه فاضلاب. صنعت بازیافت پیدا کرده است بسیاری از استفاده برای رنده مانند خرد لاستیک برای بهبود لاستیک. این لاستیک بازیافت شده است که در بسیاری از برنامه های کاربردی و محصولات از جمله داغ ذوب آسفالت دادگاه های بسکتبال, زمین بازی و کفش محصولات. لاستیک نیز مورد استفاده در مهندسی عمران روش برای زیر درجه عایق از جاده های پر و سوخت به عنوان “تایر سوخت مشتق”. ضایعات چوب های خرد شده برای بازیافت و مورد استفاده برای تولید بسیاری از انواع محصولات چوبی مانند نئوپان و کاغذ. بطری های پلاستیکی بازیافتی به PET (پلی اتیلن ترفتالات) پلاستیک چیپس برای تولید بطری های جدید. بازیافت یا استفاده مجدد از تمامی این محصولات از طریق خرد کاهش زباله در محیط زیست افزایش سودآوری شرکت و کاهش انتشار کربن.

انتخاب حق پاره پاره کننده

نوع مواد به پردازش

انواع شلنگ های اکسل در پردازش مواد خاص. شاخه های درخت به طور معمول خرد شده با استفاده از سرعت بالا جیک جیک کردن. پلاستیک اغلب خام در یک آسیاب (روتاری برش چاقو) با این حال; حجیم پلاستیکی اشکال اغلب قرار داده و به یک پاره پاره کننده به عنوان اولین مرحله قبل از تولید. هنگامی که برنامه ریزی برای تکه تکه اتومبیل این نوع از برنامه است که به طور معمول انجام شده با استفاده از یک hammermill. اگر چه پردازش انواع ضایعات مواد ممکن است نیاز به تطبیق پذیری با یک مقدار حداقل از سر و صدا و گرد و غبار و سپس دوقلو پاره پاره کننده شفت می تواند راه حل مطلوب.

خروجی مورد نظر

درک خروجی اندازه مورد نیاز کمک خواهد کرد که در تعیین نوع تجهیزات را نصب کنید. برخی از امکانات نیاز به مواد جدا شود, در حالی که دیگران ممکن است نیاز به دوباره خرد و آسیاب. یک-پاس پاره پاره کننده هزینه کمتر اما اگر نیازهای مادی می شود کاهش می یابد به یک اندازه بسیار کوچک و فشرده شده و سپس تراکم تجهیزات ممکن است لازم باشد.

ظرفیت

انتخاب یک پاره پاره کننده برای رسیدگی صحیح ظرفیت مهم برای موفقیت در هر نصب و راه اندازی. ظرفیت به طور معمول در بیان پوند در هر ساعت است و تعیین اندازه فیزیکی وزن (چگالی) و مقدار مواد خرد می شود. ظرفیت ممکن است محدود برش اندازه اتاق. بررسی ظرفیت امتیاز با دقت قبل از خرید ماشین آلات و اجازه می دهد برای برخی از ظرفیت اضافی. با استفاده از پاره پاره کننده با حداکثر ظرفیت بیش از حد نزدیک به ظرفیت مورد نظر می تواند منجر به کوتاه شدن عمر. اما بیش از اندازه یک پاره پاره کننده توسط یک حاشیه گسترده ای می تواند منجر به بیش از حد استفاده از قدرت و بیش از حد فضای طبقه.

نوع تغذیه

دو پایه خوراک انواع رایج: دستی و اتوماتیک. به صورت دستی تغذیه صهردرس معمولا یک قیف و کار با هر دو دست تغذیه مواد و یا با استفاده از یک چنگال بلند به رها کردن مواد در. فیدر اتوماتیک و یا نوار نقاله کمک به بهینه سازی پاره پاره کننده عملکرد با دادن مداوم و منظم از مواد به پاره پاره کننده.

ملاحظات اجرایی

قابلیت حمل و نقل, ایمنی و سر و صدا هستند و نگرانی در هنگام انتخاب یک پاره پاره کننده. انتخاب محل مناسب برای پاره پاره کننده به دلیل آن است که آسان به حرکت یک ماشین با وزن نیم تن یا بیشتر. بسته به مواد گرد و غبار و دیگر ذرات هوابرد می تواند یک خطر زیست محیطی. سر و صدا یکی دیگر از عوامل در نظر گرفتن به عنوان برخی از shredders (مانند hammermills) ایجاد سر و صدا بیش از دیگران است.

تعمیر و نگهداری

صهردرس تحمل مقدار زیادی از استرس و نگهداری لازم است به نگه داشتن آنها را در حال اجرا کارآمد است. برش تیغه یا چکش می پوشند تحت استفاده عادی و نیاز به جوش تنظیم و یا در نهایت تعویض. نظر تعمیر و نگهداری و تعمیرات و سهولت به دست آوردن قطعات جایگزین در هنگام انتخاب یک تولید کننده. همیشه بررسی محل دسترسی برای تعمیر و نگهداری تعیین که در آن برای قرار دادن هر گونه تجهیزات از جمله خود پاره پاره کننده.

دوقلو پاره پاره کننده شفت

یکی از متنوع ترین انواع صهردرس است twin shaft پاره پاره کننده مانند فرانکلین میلر مشاور پاره پاره کننده. این دستگاه استخدام دو موازی ضد چرخش پشته از برش که intermesh در سرعت پایین بسیار تحت گشتاور بالا. به عنوان کم به شکل برش intermesh در ترخیص آنها قطع برشی اشک تکه و پاره از هم جدا انواع مواد را به قطعات کوچکتر به طور معمول در یک نوار و یا تراشه مانند خروجی شکل. هندسه این دو شفت برش همچنین باعث می شود آن را بسیار خوب در تغذیه در شکل نامنظم جامد. این نوع از پاره پاره کننده به طور کلی در استخدام هیچ اندازه صفحه نمایش به طوری که خروجی ذرات تعیین می شود برش شکل. Twin shaft صهردرس ممکن است طراحی خاص و جامدات مانند لاستیک, پزشکی, زباله, اسناد, بطری های مایعات و بیشتر. ویژگی های نرم افزار تعیین پیکربندی واحد اگر چه برخی از shredders یک طراحی خاص برای فقط یک نرم افزار هستند و همه کاره به هر وسیله. پاره پاره کننده مدل اعداد معمولا توصیف واحد برش مجلسی طول و عرض. کامل واحد است که به طور معمول متشکل از اصلی برش مکانیزم با شفت برش بلبرینگ و دیسک و بدنه ایستاده هاپر (قیف مانند تغذیه شوت) و یک کنترل کننده یا نصب شده در واحد و یا در جای دیگر.

در عمل این مواد تغذیه به بالای قیف واحد و مرخص کردن پایین. برخی از پاره پاره کننده طرح می توان به صورت عمودی و همچنین افقی. طرح های خاص نصب شده با advanced محور مهر و موم و مهر و موم مکان مناسب برای دست زدن به مایعات است.

به عنوان وجود دارد که درجات مختلفی از کیفیت و دقت مهندسی و مراقبت از منابع مختلف از shredders, انتخاب یک تولید کننده و همچنین به عنوان نوع از پاره پاره کننده می تواند تا حد زیادی بر موفقیت نصب و راه اندازی.

معیار برای انتخاب حق پاره پاره کننده:

• آیا پاره پاره کننده دارای ظرفیت برای دیدار با نیاز خود را?

• آیا پاره پاره کننده ساخته شده توسط یک تولید کننده با تجربه ای طولانی مدت و شهرت برای خدمات به مشتری ؟

• می توانید پاره پاره کننده رسیدگی به مواد خود را به عنوان به خوبی به عنوان رسیدن به خروجی مورد نظر اندازه ذرات و قوام مورد نظر شما ؟

• آیا پاره پاره کننده امتیاز برای مایعات و همچنین مواد جامد و اگر لازم است ؟

• آیا پاره پاره کننده باید یک طراحی و برش لباس مجلسی سایز مناسب برای مواد خود را?

• آیا شما از این خدمات برق برای پاسخگویی به آن قدرت نیاز ؟

• آیا پاره پاره کننده موجود با گزینه ها و یا مواد شما نیاز دارد ؟

• چه تعمیر و نگهداری مورد نیاز?

• آیا پاره پاره کننده از یک طراحی قوی برای دراز مدت و قابل اعتماد عمل ؟

• آیا تولید کننده ارائه پشتیبانی و راهنمایی برای کمک به شما در انتخاب و نصب و راه اندازی و پشتیبانی از تجهیزات ؟

در خلاصه

به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد بسیاری از ملاحظات قبل از انتخاب مناسب پاره پاره کننده. جمع آوری تمام اطلاعات لازم برای بازی در برابر صهردرس مشخصات را کمک به کوتاه شدن روند تطبیق تجهیزات مورد نیاز خود را. اگر شما با توجه به بازیافت بررسی کنید که شما باید مجوزهای لازم. به دنبال تخصص و مشاوره از یک شرکت معتبر یک شروع خوب است و درخواست تظاهرات با استفاده از یک نمونه را تایید پاره پاره کننده اثر. بازدید از سایت سازنده به بررسی تاریخچه این شرکت و خواندن برخی از مطالعات موردی به یاد بگیرند که چگونه کسب و کارهای دیگر استفاده کرده اند shredders برای حل مشکلات عملیاتی. آخرین بخش از معادله است تعیین بودجه خود را. نگه داشتن در ذهن برخی از واحدهای اگر چه در ابتدا کمتر از گران قیمت ممکن است کیفیت پایین تر و در واقع هزینه بیشتر در دراز مدت به عمل و حفظ.

[ad_2]