دریافت به پدر هدیه تولد که مفید و خنده دار

[ad_1]

تولد می تواند لذت واقعی مهم نیست که این فرد و چند ساله هستند. آن را از پدر هدیه تولد که غیر معمول مانند بازی یک شوخی یا دو خود را به روز خاص و به یاد ماندنی. اگر شما یک پدر که یک ورزش است و بعد از چند antics خنده دار در گشاد گشاد راه رفتن و سپس در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید امتحان کنید.

کیک تولد هستند باید اما چگونه در مورد غیر قابل خوردن است ؟ کیک به عنوان شما می طبیعی, دستور العمل, اما سوئیچ چند مواد تشکیل دهنده; به جای آب مخلوط در آب تونیک, جایگزین شکر با نمک. چنگ زدن نگه دارید از چند دیگر ادویه جات ترشی جات و چاشنی و کمپرسی همه آنها را در. پخت این کیک و اگر از آن بیرون می آید با هر گونه بو فقط آن را با یک بیت از رویه خامهای کیک یا شیرینی و نگه داشتن یک کیک واقعی مفید برای زمانی که guffaws بیش از.

یک شوخی بزرگ بر پدر و خواهد بود و خود را به خمیر دندان و فشار همه چیز را خارج از آن. با استفاده از یک سرنگ و یا مادر شکر و تخم مرغ کیسه و پر کردن لوله با رویه خامهای کیک یا شیرینی. جای کلاه و محل آن را فقط که در آن پدر همیشه می کند. او یک چیز مشکوک نیست تا او را متوجه خود خمیر دندان طعم و مجزا مانند نرم شده شکر.

غیر معمول درمان تولد. نگاهی نسبتا دور به شکل سیب زمینی و کت آن را کاملا با شکلات مذاب. رول این اطراف در کمک سخاوتمندانه از sprinkles در و چوب در چوب بستنی چوبی. پس از روی لئامت دادن در یخچال ارائه این به پدر و به عنوان یک ویژه ساخته شده درمان شیرین و فقط صبر کنید تا ببینید اگر او sportingly می خورد آن را به عنوان به شما اجازه پایین.

به خصوص خوب ترفند این است به تنظیم مجدد تمام ساعت در خانه به دو ساعت زودتر در آستانه پدر و تولد. مطمئن شوید برای انجام این کار زمانی که او خواب است. او را از خواب بیدار بعد کمی گیجی از اینکه دو ساعت اولیه خواهد شد و تمام متلاطم زمانی که هیچ کس به نظر می رسد به تماس می شود تا او را آرزو. قطع شوخی کردن دقیقه به شما دیدن او شروع به گرفتن واقعا نا امید کرد.

صرفه جویی در مقالات از یک زن و شوهر از ماه زودتر و مطمئن شوید که آنها نگاه کنید دقیقا چگونه این روزنامه به نظر می رسد. این کار واقعا خوب برای کسانی که نمی تواند بدون انجام صبح روز اخبار. مطمئن شوید که شما به جای روز کاغذ می کنید و سعی کنید به نگه داشتن به آن snickers زمانی که پدر به نظر می رسد همه اشتباه در حالی که خواندن. او کاغذ واقعی پس از شما لذت می برد خود را هم نمیزنند به نظر می رسد.

توطئه با جوان و پیر در محله. آنها راه رفتن به او را در طول روز او را آرزو و سپس قول به وجود داشته باشد در پارتی شب او است و میزبانی وب. مطمئن شوید که آنها به نام یکی از گران ترین رستوران مجلل در شهر است. نگاه خود را از سردرگمی چیز بی ارزش خواهد بود.

هنگامی که شما با انجام این شوخی شما می خواهید برخی از هدیه بزرگ را به پدر. سعی کنید یک شخصی حکاکی شیشه ویسکی. این خوب است به خصوص برای کسانی که عشق خود را شب کلاه. داشتن یک پیام شخصی حک شده بر روی آن آن را بیشتر مینماید.

یک هدیه برای کسی که با حس شوخ طبعی و شور و شوق برای گلف خواهد بود توالت گلف مجموعه. این ترکیبی از توپ را روی گوه زمان با معافیت حمام و تضمین می کند که وجود دارد هرگز یک دقیقه است که هدر رفته است. این مجموعه همراه با یک سبز قرار دادن توپ های گلف ور رفتن معمولا و بهترین بخشی از یک “مزاحم نشوید” ثبت نام.

Feijoa دیواری با یک باس و سنجاقک تصویر را بزرگ برای عاشق ماهیگیری است. این یک تصویر است که به طور مداوم به او یادآوری خوبی گرفتن. معرق با استفاده از ذرات ریز از روکش در اشکال متنوع و بافت را به پر کردن یک شماره از بزرگ به دنبال تصاویر.

و اگر شما می خواهید پدر شما قادر خواهید بود برای نشان دادن خاموش را به مهمانان در میز شام او را سحر و جادو شناور بطری شراب دارنده. زنجیره ای تولید شده است به طوری که آن را می دهد تصویر از یک بطری معلق در هوا. البته آن را نگه دارید تنها یک بطری در یک زمان.

پدر شما همیشه تضمین است که شما باید یک تولد به یاد ماندنی هر سال است. آن است که تنها در خور است که شما همین کار را برای او.

[ad_2]