درک متفاوت End-استفاده از جراحی

[ad_1]

جراحی است که اغلب به عنوان یک کالا و محصول می باشد. اگر چه به رسمیت شناخته شده به عنوان یک ماده با طیف گسترده ای از استفاده وسعت های مختلف پایان با استفاده از است که اغلب به خوبی درک نمی شود. در این مقاله که به شرح زیر است نویسنده به بحث در مورد برخی از نمونه پایان با استفاده از جراحی است که نشان دادن نفس از برنامه های مختلف که برای این مواد است که معمولا استفاده می شود.

محصولات تخت

در تخت فولاد محصولات تعدادی از گروه های مختلف محصول را می توان شناسایی. این خدمات عبارتند از:

 • ورق مورد استفاده در کشتی سازی برای تولید لوله قطر بزرگ (الکترونیکی.g نفت و گاز حمل و نقل) و برای کاربردهای نظامی مانند زره پوش ورق (مخازن پرسنل حامل).
 • نورد گرم کویل و ورق که در آن مهم استفاده می کند می تواند شامل کم فشار مخازن سنگین مجاری و کانال های گاز و آب لوله رول تشکیل بخش برای استفاده در ساخت قطعات و ماشین آلات و خودرو های شاسی قطعات.
 • نورد سرد کویل و ورق که در آن استفاده معمولی عبارتند از: بام محصولات مینا پوشیده شده ظروف آشپزخانه و بسته بندی (از جمله تسمه) غیر در معرض عناصر از محصولات سفید مانند یخچال و فریزر, براکت برای ساخت و ساز و ماشین آلات.
 • پوشش فلزی محصولات – معنی عمدتا گالوانیزه و قلع پوشش داده شده فولاد – که در آن با استفاده از کلید شامل بزرگراه تصادف موانع, تهویه مطبوع, تهویه شفت قالبهای فلزی, جعبه, غیر-در معرض بدنه خودرو, قطعات واگن راه آهن, درام, عروق, بام محصولات پی وی سی, پنجره مجامع – و در بالاترین پایان با کیفیت طیف برای در معرض خودکار بدن پانل های سفید محصولات پانل, ساندویچ پانل برای ساخت برنامه های کاربردی; و tinplate برای بسته بندی استفاده می کند (غذایی و آشامیدنی).

محصولات بلند

در طولانی محصولات چند گروه محصول مختلف را می توان شناسایی. این خدمات عبارتند از:

 • سنگین بخش به طور معمول استفاده می شود برای ایجاد پل و یا به عنوان ساخت و ساز عناصر (پرتو) به عنوان بار پشتیبانی سازه در ساختمان. ریل راه آهن نیز مهم پایان استفاده از سنگین بخش فولاد است.
 • نور بخش که می تواند شامل تاجر نوار محصولات [meaning round, square, hexagonal, rectangular, flat and other shapes used as support structures for building, construction and machinery]تقویت نوار (استفاده شده است که برای تقویت بتن – هر دو به صورت افقی و عمودی) و همچنین مهندسی محصولات فولادی (مورد استفاده برای تولید میل لنگ شفت چرخ دنده گیربکس, تعلیق, اسلحه, خودرو چشمه ها و قطعات هیدرولیک).
 • محصولات سیم مورد استفاده برای لاستیک طناب مکانیکی چشمه (از جمله ملافه), طناب فولادی و همچنین به عنوان اتصال دهنده (آجیل و پیچ و مهره, پیچ) و همچنین به عنوان سیم مش ناخن و محصولات شمشیربازی.

درون لوله بیشتر محصولات می توان. این خدمات عبارتند از:

 • لوله های بدون درز که در آن باریکترین برنامه های کاربردی شامل سرنگ و سوزن و دقت لوله و قطر بزرگتر پیدا کردن با استفاده از در اکتشاف نفت و گاز و همچنین در فشار و دمای بالا و برنامه های کاربردی از جمله استفاده در محیط های بسیار خورنده.
 • لوله های جوش داده شده که شامل کوچک و متوسط و بزرگ لوله با استفاده اعم از مبلمان و گاز و آب لوله کشی و همچنین به عنوان ساخت و ساز عناصر. بسیار بزرگترین قطر لوله استفاده می شود برای عبور کشور از زیر دریا و همچنین حمل و نقل بین قاره ای از نفت و گاز است.

در حالی که اغلب به نام یک کالا, محصول, روشن است که استفاده از جراحی بسیار متنوع است. بسیاری از برنامه های کاربردی از جراحی نیز بسیار تخصصی – به خصوص در مورد:

 • با سرعت بالا فولادهای مورد استفاده برای برش فلز.
 • فولادهای ابزار مورد استفاده برای ساخت ابزار (از جمله زنی می میرد برشی تیغه و ابزارهای دستی مثل آچار و ابزار و ماشین آلات-بیت دارندگان).
 • فولاد فورج (با بسیار گسترده ای در کاربردهای صنعتی از جمله قطعات و ماشین آلات).

با برخی از زیر گروه جراحی (مانند فولادهای زنگ نزن) خود را در داشتن بیشتر کاملا منحصر به فرد مجموعه ای از برنامه های کاربردی (جواهرات و اشیای قیمتی, فولاد ابزار آشپزخانه سطوح و ابزار).

[ad_2]