درمان کاندیدیازیس یک بار و برای همه با این 3 قاتل درمان – هر زنی باید بدانید این!

[ad_1]

به دنبال درمان کانديديازيس? این وحشتناک رنج نیست ؟ منظورم این باعث می شود شما به خارش تورم و حتی باعث سوختن هنگامی که شما کردم o مستراح. اگر که نیست به اندازه کافی آن را کاملا می اندازد شما را برای روز هنگامی که شما در پیدا کردن شما آن را داشته باشد و باعث می شود شما بسیار ناراحت کننده خسته و مضطرب است. یک راه وجود دارد اگر شما می خواهید برای مبارزه با به عقب در اینجا برخی از راه برای انجام درست آن:

1. Multibionta

یکی از راه های درمان کاندیدیازیس با multibionta. آنچه در آن است ؟ این اساسا یک پروبیوتیک کمک خواهد کرد که به recolonize خود را interal اندام با تن سالم باکتری است. این باکتری های خوب است که از آن ساطع می کند سم به نام پراکسید هیدروژن است که جان تمام مخمر. این مسائل کمک خواهد کرد که برای ایجاد تعادل طبیعی در بدن شما.

2. دور ماندن از شکر

یکی دیگر از راه برای نگه داشتن قارچی کاندیدا در خلیج است که با خوردن قند. چرا این چنین خوب درمان ؟ چون شکر است چه مخمر خوردن و هنگامی که شما قطع تامین مواد غذایی خود را, آنها شروع به مرگ خاموش این که ساده است. بنابراین شما باید برای خداحافظی به تمام علاقه تنقلات شیرین, اما اگر شما می خواهید برای خداحافظی به مخمر این یک شر لازم است.

3. ماست از طریق سرنگ

راه دیگر برای مدیریت عفونت قارچی خود را با استفاده از ماست واژینال. یک راه برای انجام این کار از طریق یک سرنگ و یا یک دوش. فقط مخلوط را در برخی از ماست را با کمی از آب و پس از آن اداره که واژینال. ماست مانند multibionta کامل است که باکتری های سالم است که کشتن مخمر.

در حال حاضر بالاتر از درمان کمک خواهد کرد اما به راستی درمان کانديديازيس شما نیاز به یک راه حل است که می کشد خاموش مخوف اسپورهای قارچی که بیشتر درمان را پشت سر بگذارید.

[ad_2]