درمان های طبیعی برای بیماران دیابتی

[ad_1]

بیماران دیابتی امروز باید یک انتخاب در درمان دیابت. این درمان ها شامل درمان های مرسوم در علاوه بر این به مکمل و درمان های جایگزین.

درمان های طبیعی برای دیابت هستند کسانی که نه طبقه بندی شده به عنوان استاندارد پزشکی غربی عمل. این درمان قرار می گیرند طب مکمل و جایگزین دسته. این دو تا از همه چیز از رژیم غذایی و ورزش برای تهویه روانی و تغییر در شیوه زندگی. نمونه شامل طب سوزنی, تصاویر هدایت کایروپراکتیک درمان, یوگا, هیپنوتیزم, بیوفیدبک, آروماتراپی, آرامش, داروهای گیاهی, ماساژ و بسیاری از دیگران است.

شراکت در تغییرات در رژیم غذایی و ورزش به عنوان یک شکل از درمان های طبیعی برای قند خون, مدیریت, می تواند کمک به بسیاری از مردم برای جلوگیری از عوارض دراز مدت ديابت. در اینجا چند چیز را به عنوان سمبل به شما شیوه زندگی:

o استفاده از دیابت برنامه غذایی. این ممکن است برای به دست آوردن از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را.

o خوردن غذاهای سالم مانند میوه ها و سبزیجات و ماهی و گوشت قرمز بدون چربی مرغ یا بوقلمون بدون پوست خشک و نخود فرنگی یا لوبیا و غلات سبوس دار و کم چرب یا شیر کم چرب و پنیر.

o حفظ پروتئین به حدود 3 اونس (یا به اندازه یک عرشه از دو کارت). پخت, داد و بیداد و یا کوره آن است.

o خود را کاهش چربی مصرف نمک و به دنبال غذاهای کم چربی و نمک است.

o افزایش فیبر خود را از خوردن مواد غذایی مانند غلات سبوس دار و غلات و حبوبات, نان کراکر برنج یا ماکارونی.

o دریافت 30 تا 60 دقیقه فعالیت بدنی در بیشتر روزهای هفته. پیاده روی سریع بهترین راه برای حرکت بیشتر است.

o دریافت و اقامت در یک وزن سالم با استفاده از وعده های غذایی خود را برنامه ریزی و حرکت بیشتر است.

o درخواست کمک اگر شما احساس می کنید. یک مشاور سلامت روان, پشتیبانی, گروه, عضو, روحانیت, دوست, دوست یا عضو خانواده که گوش دادن به نگرانی های خود را ممکن است کمک به شما احساس بهتر است.

o مدیریت سطح استرس خود را. بودن تاکید می توانید خود را افزایش قند خون است. همیشه وجود خواهد داشت استرس در زندگی به دنبال راه هایی برای رسیدگی به آن را بهتر است.

o جلوگیری از سیگار کشیدن. اگر شما ناموفق بوده اند به دنبال کمک خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

o داروهای حتی زمانی که شما احساس می کنید خوب است. از پزشک خود بپرسید اگر شما نیاز به آسپرین برای جلوگیری از یک حمله قلبی یا سکته مغزی. دکتر خود بگویید اگر شما نمی توانید هزینه داروهای خود را و یا اگر شما هر گونه عوارض جانبی.

o روزانه مراقبت از پای خود را بررسی کنید و پا برای کاهش تاول لکه های قرمز و تورم است. تماس با تیم مراقبت های بهداشتی خود را بلافاصله در مورد هر زخم هایی که از بین برود.

o بهداشت دهان و دندان مسواک زدن و نخ دندان های خود را هر روز برای جلوگیری از مشکلات خود را با دهان و دندان و یا لثه

o بررسی قند خون خود را. تست قند خون خود را به عنوان کارگردانی شده توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را. هر ضبط به شما بازدیدکننده داشته است دکتر.

o بررسی فشار خون خود را اگر دکتر شما توصیه می کند.

o گزارش هر گونه تغییرات در بینایی شما به دکتر خود.

بسیاری از مردم نیز تبدیل به درمان های طبیعی برای کمک به حفظ سطح قند خون سالم. در زیر برخی از درمان های طبیعی است که با داشتن یک تاثیر فوق العاده ای نه تنها با کمک در مدیریت گلوکز بلکه با عوارض دیگر بیماران دیابتی اغلب با آن مواجه.

Pycnogenol®: این طبیعی فوق العاده آنتی اکسیدان نشان داده شده است برای کمک به کاهش افزایش سطح گلوکز خون و بهبود سلامت قلب و عروق.

Madeglucyl (TM) (Eugenia Jambolana): به طور خاص توسعه یافته برای حفظ سطح قند خون سالم این محصول انحصاری ثابت شده است موثر دارویی و بالینی.

Silbinol® (Pterocarpus Marsupium عصاره): Silbinol کنسانتره هند kino درخت's آنتی اکسیدان و ضد التهاب برای کمک به مدیریت هر دو قند خون و کلسترول.

Glucohelp (TM): این اختراع banaba عصاره درخت حاوی درصد بالایی از کوروسولیک اسید که نشان داده شده است برای حمایت از متابولیسم گلوکز سالم.

Salacia عصاره: تحقیقات نشان داده است که مصرف salacia عصاره به صورت روزانه می تواند موثر در کاهش قند خون و سرم و کلسترول و تری گلیسیرید و افزایش HDL (کلسترول “خوب”) سطح.

امگا 3 روغن ماهی: امگا 3 روغن ماهی باید بسیاری از مزایای بهداشت و درمان در علاوه بر این به کسانی که برای مغز و مفاصل و در سراسر بدن است. امگا 3 روغن ماهی همچنین کمک به ترویج سلامت قلب و عروق و حفظ مطلوب فشار خون و سطح کلسترول چالش های مشترک برای افراد با قند خون بالا.

بدون شک وجود دارد که در امروز's مردم در بازار به دنبال هر دو طبیعی و درمان های جایگزین برای دیابت و دیابت مربوط به شرایط. وجود دارد بسیاری از گزینه های که به بازار عرضه شده بنابراین انتخاب یک حق است't یک فرآیند آسان است.

[ad_2]