درمان علائم آسم خود را با Respitrol

[ad_1]

آسم شايعترين بيماری التهابی است که بر مردم در تمام سنین است. آسم تاثیر می گذارد توانایی افراد برای تنفس به طور معمول و می تواند باعث تنگی در قفسه سینه و سرفه و خس خس سینه و تنگی نفس و در موارد جدی تر آن می تواند باعث حملات آسم است که می تواند تهدید کننده زندگی به فرد است. آسم تاثیر می گذارد بیش از 7 درصد از آمریکایی ها و علل میلیون بازدیدکننده داشته است بیمارستان سالانه و تعداد آنها همچنان رو به افزایش.

هنگامی که لوله برونشیال در حال ساخت وجود دارد که کمتر اتاق| برای تهویه به جریان و بعد از آن شما باید مشکل تنفس به طور طبیعی. راه های هوایی در افراد مبتلا به آسم می تواند حساس و تحریک پذیر, که بدان معنی است که باعث می شود راه های هوایی به واکنش نشان می دهند و شروع به شروع علائم. از جمله باعث متفاوت است اما معمولا آن خواهد بود موی حیوانات گرد و غبار و دود و گرده. هیچ علت شناخته شده برای آسم است اما ادعا می تواند ناشی از هر ترکیبی از ژنتیک و زیست محیطی ،

ژن مرتبط شده اند به ایجاد آسم در افراد مبتلا به. این در واقع تایید شده است و در تضاد با محققان. گزارش جداگانه ساخته شده اند ارتباط بین آسم و 25 ژن که اکثر آنها مربوط به سیستم ایمنی بدن و یا التهاب کنترل. محیط زیست و بهداشت عوامل در نظر گرفته می شوند به علت اکثر علائم. ترکیب های مختلف از عوامل را تحت تاثیر قرار مردم متفاوت است و برخی از افراد را بیشتر در معرض خطر بیش از دیگران از علل مختلف. هر یک از عوامل زیر می تواند باعث شود افراد مبتلا به آسم به تجربه علائم:-

  • مواد مخدر و دارو
  • آلرژن ها (گرده و گرد و غبار و حیوانات خانگی, کنه)
  • آلرژی از مواد غذایی مانند تخم مرغ بادام زمینی و شیر و غذاهای دریایی
  • مواد افزودنی در مواد غذایی
  • زنان چرخه قاعدگی

وقتی که می آید به درمان علائم آسم وجود دارد بسیاری از گزینه های در دسترس از ينهلرس و داروها به استروئید و ضد التهابی است. نبولایزر ممکن است تجویز شده توسط پزشک اگر علائم به خصوص بد است. نبولایزر دستگاه است که اجازه می دهد تا مواد مخدر به طور معمول گرفته شده به عنوان یک مایع یا از طریق استنشاقی به تبدیل به یک غبار است که شما تنفس با استفاده از ماسک آسان و جذب سریع.

این مفید است به خصوص برای کودکان و سالمندان و افراد مبتلا به این که ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به مصرف درمان های دیگر. یکی دیگر از درمان برای علائم آسم طبیعی است که شما ممکن است بخواهید سعی کنید اگر شما نگران در مورد استفاده از داروهای تجویزی و یا استروئید به نام Respitrol. Respitrol یک هومیوپاتی برای درمان علائم آسم است که هیچ عوارض جانبی غیر سمی است و می تواند به تسکین علائم آسم خود را به طور طبیعی.

[ad_2]