درمان عفونت مخمر طبیعی جایگزین

[ad_1]

این داروها اغلب تجویز شده توسط پزشکان برای درمان عفونت های قارچی هستند نه به عنوان موثر به عنوان آنها را برای بسیاری از زنان است. کاندیدا آلبیکنس و سایر قارچ ها انواع که باعث عفونت های قارچی تبدیل شده اند مقاوم به مواد مخدر است که کار را برای بسیاری از سال است. هر نسل از قارچ در بدن یک زن سازگار کمی بیشتر هر یک از درمان بنابراین در پایان مکرر افراد مبتلا به پیدا کردن تسکین کمی از سنتی و داروسازی.

وجود جایگزین های طبیعی به پماد و کرم ها و قرص های تجویز شده معمولا. اغلب با استفاده از یکی از این درمان های طبیعی می تواند به تسکین علائم و گاهی پایان خاص که دور از رشد بیش از حد قارچی. هیچ یک از این گزینه ها خواهد بود یک راه حل دائمی اگر شما یکی از بسیاری از زنان که به تکرار عفونت های قارچی اما حداقل دردناک و شرم آور علائم معمولا می توان کاهش داد و با استفاده از یک یا بیشتر داروهای طبیعی.

روغن درخت چای است که یکی از این درمان طبیعی و معمولا می توان در مواد غذایی فروشگاه. فقط جای چند قطره در یک تامپون و وارد کانال واژن به طور معمول. نمی اشباع تامپون به عنوان روغن درخت چای است که بسیار قوی است و ممکن است نیش اگر آن را در خارج فرج به خصوص اگر آن را در حال حاضر قرمز و سفید. از آنجا که روغن درخت چای بسیار قوی آن است که توصیه می شود به استفاده از یک سرنگ برای نرم افزار.

یکی دیگر از درمان های طبیعی است که موثر است برای برخی از زنان این است که استفاده از gentian violet. این می آید در شکل مایع و ایده این است به استفاده از q-tip و یا توپ پنبه به پوشش کل منطقه و همچنین به کانال واژن. در حالی که برخی زنان از انجام سوگند توسط این طبیعی جایگزین بسیار مراقب باشید اگر شما سعی کنید این درمان. وجود دارد بسیاری از مردم که تجربه واکنش های آلرژیک شدید به gentian violet و این می تواند باعث یک واکنش است. Gentian violet نیز در لیست مشکوک به سرطان زا در اروپا اگر چه هیچ تجربی اثبات آن اتصال است.

[ad_2]