درمان طبیعی برای ژيارديا

[ad_1]

ژيارديا یک protozoal انگل موجود در دریاچه ها و نهرها خندق و سایر منابع آب است. انگل ریخته و توسط حیوانات وحشی بالا در حوضه و به عنوان سفر آب آن را می شود حتی بیشتر آلوده شدن توسط حیوانات دیگر زندگی در نزدیکی آن است. هر سگ یا گربه نوشیدن از یک برکه و رودخانه و یا دیگر منبع طبیعی آب است به احتمال زیاد به مصرف این کیست این مداوم انگل. یک بار در داخل کیست تخم رشد و تولید مثل است. ژيارديا علل فراوان و غیرقابل کنترل اغلب اسهال آبکی و گاهی با خون و مخاط در ارتباط با آن است.

داروهای شایع ترین مورد استفاده در درمان ژيارديا در حال مترونیدازول یک آنتی بیوتیک و fenbendazole یک dewormer. هر کدام از آنها حدود 70 درصد موثر است که آنها تنها حدود 70 درصد از زمان. چرا که برخی از انگل ها ممکن است زنده مانده و مکرر عفونت ها ممکن است حتی پس از درمان.

وجود دارد یک پروتکل برای خلاص شدن از ژیاردیا است که مورد استفاده بسیاری از موارد با موفقیت (و با خیال راحت) در سگ ها و گربه ها. ما حتی پاک cattery که تا به حال بسیاری از بچه گربه آلوده. آن را با بهره گیری از آنزیم های گوارشی در معده خالی. با هیچ غذایی در سیستم گوارشی آنزیم به کار بر روی هر چیز دیگری که ممکن است در روده ها–از جمله انگل. آن گزارش شده است به کار برای کوکسیدیاو همچنین می تواند به لحاظ نظری خلاص شدن از شر توکسوپلاسما Cryptosporidia, Neosporum, Tritrichomonas جنینو مشابه protozoal انگل.

اولین, شما نیاز به یک بطری از آنزیم های گوارشی (گیاه یا قارچ بر اساس) و یک یا چند سرنگ; شما می توانید معمولا صحبت کردن با دامپزشک خود را به شما با دادن چند 3 یا 6 سی سی سرنگ (بدون سوزن). نمی تواند آنزیم ها در ترکیب با هر چیز دیگری مانند پروبیوتیک ها یا مکمل های دیگر. باید آن را خالص آنزیم های گوارشی به تنهایی. مطمئن شوید که محصول شما را انتخاب کنید شامل حداقل پروتئاز, آمیلاز و لیپاز (برخی نیز حاوی سلولاز و دیگر آنزیم ها). این هضم پروتئین و نشاسته و چربی بود. یک محصول من استفاده می شود به نام Prozyme که در دسترس است در بسیاری از فروشگاه حیوان خانگی آنلاین.

توجه داشته باشید که این آنزیم ها باید با معده خالی. اگر شما را ترک غذا برای حیوان خانگی خود را 24/7, این پروتکل کار نخواهد کرد. مواد غذایی تغذیه باید در وعده های غذایی حداقل 30 (ترجیحا 60) دقیقه پس از هر دوز از آنزیم. اگر وجود دارد هر گونه مواد غذایی در حیوانات دستگاه گوارش آنزیم را هضم غذا به جای این انگل را شکوفا دست نخورده است. آنزیم ها را نمی توان در یک قرص در جیب یا یک تکه پنیر-وجود دارد می تواند بدون غذا در شکم!

1 کپسول از آنزیم ها برای هر یک از حیوانات به درمان می شود و مخلوط با مقدار بسیار کمی از آب را به یک دوغاب. استفاده از سرنگ به دوغاب با دهان. در اکثر موارد این ساده ترین راه برای قرار دادن سرنگ در گوشه دهان بین و یا در پشت دندان و سفید. مخلوط می کند طعم و مزه آن بد اما گربه ها به طور خاص نه تنها بخشنده در مورد مصرف meds. مراقب باشید اما شرکت باشد.

دور 1: به یک دوز از آنزیم های گوارشی 1/2 تا 1 ساعت قبل از صبح و شام و دوز در خواب. را از سرنگ جدا کرده و شستشو و تمیز پس از هر دوز (در غیر این صورت مانده سازد و پیستون خواهد شد). تکرار روزانه به مدت 8 روز.

استراحت: نگاهی به یک استراحت برای 1 هفته. این اجازه می دهد زمان برای مقاوم کیست به “تخم.”

دور 2: تکرار آنزیم های گوارشی درمان برای 7 روز.

و آن! در تجربه من در 15 سال به عنوان یک دامپزشک این پروتکل بوده است که بسیار امن تر و موثر تر از درمان از مواد مخدر.

[ad_2]