درمان طبیعی برای آسم موجود در فیجی

[ad_1]

با توجه به سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند حدود 300 میلیون نفر در سراسر جهان از آسم رنج می برند و تقریبا 10 درصد از جمعیت جهان مبتلا به این مادام العمر بیماری تنفسی است. در ایالات متحده حدود 70 درصد از افراد مبتلا به آسم نیز آلرژی به گرده ها و برخی مواد غذایی به خصوص لبنیات با اقتصادی سالانه هزینه آسم رسیدن به 20 میلیارد دلار در پزشکی و هزینه های غیر مستقیم با داروهای تجویزی به نمایندگی از بزرگترین واحد های مستقیم هزینه های پزشکی در ما 6 میلیارد دلار. هر سال حدود 250,000 نفر از آسم و عوارض مربوط.

وجود دارد در حال حاضر هیچ پزشکی شناخته شده برای درمان آسم با افراد مبتلا به آسم پایدار مستمر مدیریت رژیم از استروئیدها ينهلرس و نبولایزر برای کمک به کاهش علائم آن است. اما 11 ساله استرالیایی پسر التماس متفاوت با علوم پزشکی و ادعا می کند که یک سنتی فیجی برای درمان آسم به درمان او با عود برای 12 ماه گذشته پس از او قرار گرفتند در یک حرکت فوق العاده و سنتی فیجی مراسم. در سن پنج تنر Blessington از سیدنی ساحل شمالی در استرالیا قرارداد respiratory syncytial virus (RSV) در آغاز فصل زمستان و به پایان رسید تا بودن در بیمارستان بستری و تحت درمان با مایعات داخل وریدی و ventolin بلافاصله. RSV است که علت عمده بیماری تنفسی در تمام سنین تقریبا در هر کشور اما دانشآموزان مستعد در طول ماه های سرد به عنوان سرماخوردگی و آنفولانزا گسترش و محل سیستم ایمنی بدن خود را تحت فشار بسیار زیاد است. RSV برای اولین بار کشف شد در سال 1956 و پس از به رسمیت شناخته شده توسط حرفه پزشکی به عنوان یکی از شایع ترین علل بیماری های دوران کودکی.

این Blessington خانواده بازدید فیجی هر سال برای تعطیلات اما در یک دیدار آنها آموخته شده از فیجی کار در یکی از استراحتگاه که مادرش ادعا کرد که هدیه ای برای درمان آسم است. تنر را Leanne فقط شانه ای بالا انداخت این نظر به عنوان یک فیجی اسطوره اما همچنان کنجکاو برای دو سال دیگر زمانی که توسط یک شانس دوم جلسه او با همان مرد است. هنوز هم کنجکاو اما آگاه است که آن را فقط ممکن است یک کلاهبرداری برای پول او تصمیم گرفت به مرحله بعد و در دیدار با این مرموز ، در ریختن باران Blessington در زمان تاکسی به روستا محلی برای دیدار با مردی همسر و سه فرزند. مادر سالمند خود را مستقیما به تنر و گفت که او تا به حال یک رویا است که او بود که به او مراجعه کنید. پس از چند ساعت از تعارفات زیبا زن و شوهر, Adrian خواسته شد تا اتاق را ترک کنند به طوری که زنان سالمند می تواند تمرکز بر کمک به جوان تنر. با نزدیک شدن به شب و هنوز هم باران, مردان خانواده رفت و برای صعود به یک nuidamu درخت نارگیل برای بازیابی نارنجی-قرمز نارگیل و دارویی ریشه درخت. بدون هیچ گونه تجهیزات ایمنی یکی از این مردان صعود بلند درخت نخل با دقت حذف چند نارگیل بستن یک طناب در اطراف هر بسته و به آرامی کاهش داده و آنها را به زمین. Nuidamu نارگیل بسیار مورد احترام در طب سنتی و دقت نظر گرفته شد و نه اجازه دهید آنها را ضربه زدن به زمین.

بازگشت به خانه این زن شروع به تراشیدن پوست از ریشه بیش از روزنامه ها مانند پوست کندن ریشه منهوت. این تراشه شد و سپس همراه در داخل stringy, vau, پوست درخت, درخت نارگیل به شکل یک بسته نرم افزاری و غوطه ور به آب نارگیل به اجازه دهید آن را دم و جذب است. در ضمن به عنوان خانواده در ادامه به دعا و مناجات او انگشت خود را در سراسر تنر دست و زیرین بازوی خود را و به او گفت: “این کار نخواهد کرد اگر شما لازم نیست که عشق درون شما”. همه منفی و استرس مجبور به رفتن را از ذهن خود را به عنوان به خوبی به عنوان پدر و مادر خود را که نشسته بودند در این نزدیکی هست. این مشکل به خصوص برای پدر و مادر خود را به عنوان آنها فقط شنیده ام که خود را در سیدنی خانه شده بود دزدیدند و بسیاری از آنها جواهرات و اموال دزدیده شده است در حالی که آنها در فیجی است. جوانان می گوید از سختی به خلاص شدن از شر خودش را از استرس اما او مصمم به انجام همه چیز را راست این کار را برای پسرش.

هنگامی که پوست و اصلاح ریشه ها تا به حال جذب بیشتر آب نارگیل آنها دست فشرده برای استخراج اسانس و شیره درخت را به یک کاسه ترک تنها خشک و پوست و ریشه در یک بسته نرم افزاری است که او را به یک طرف. تنر به حال اول خود نوشیدنی های گیاهی آب و گفت: آن را نمی کند طعم و مزه به عنوان بد به عنوان طب غربی. پس از مراسم و نماز تنر به حال یک آخر مراسم به انجام. او تا به حال به شنا کردن را در عمیق ترین نقطه در دریا و پرتاب خشک پوست بسته نرم افزاری تا آنجا که او می تواند و می گویند “خداحافظ به من آسم”. به او گفته شد که او به نوشیدن بقیه مخلوط با بالا یو پی اس بیشتر nuidamu آب نارگیل برای هفت روز آینده. او نمی تواند نوشیدن هر گونه مایعات از جمله آب میوه و یا استفاده نا مشروع از خود را مورد علاقه ادویه کاری – تنها نارگیل پزشکی است که تا به حال ساخته شده است. این احتمالا به دلیل آن ممکن است رقیق قدرت از نوشیدنی گیاهی حصول اطمینان از طب سنتی می تواند کار خود را انجام دهید. زیبا بود هنوز هم شک و تردید وجود دارد اما پول رد و بدل شده و زن به سادگی خواسته است که آنها تا به حال ایمان و قرار دادن قلب و ذهن خود را به باور که درمان کار می کنند. در روز هشت تنر محشور تا شجاعت برای قرار دادن درمان به آزمون نهایی. با استنشاقی در آماده او دستور داد تا بزرگترین بستنی بستنی و مغز گردو. برای همه جای تعجب وجود نداشت و واکنش است. هیچ خس خس هیچ پرشیب هوایی آسم خود کرده بود به طور معجزه آسایی ناپدید شد. برای 12 ماه آینده Leanne برگزار می شود نفس او به طور مداوم نظارت بر پسر او را شرط بازگشت به خانه در استرالیا, مطمئن نیستید اگر و هنگامی که آسم خود بازگردند. آن را نمی. در بازگشت خود به فیجی به تازگی تنر برآورده یکی از بزرگترین رویاهای که او وضعیت قبلی تا به حال او را مانع انجام است. او آموخته است که به غواصی. “در شیرجه فرم درخواست آن را پرسید: اگر من تا به حال هر گونه وضعیت پزشکی است. من هیچ علامت. من استفاده می شود به آسم دارند اما از آن است که در حال حاضر وجود دارد خارج وجود دارد در دریا” گفت: جوان تنر.

در کتاب “اسرار فیجی پزشکی” دکتر مایکل وینر استاد در دانشگاه کالیفرنیا در ایالات متحده صرف چندین سال در فیجی در طول سال 1980 همکاری با دولت و برنامه توسعه سازمان ملل به سند فیجی باستان داروهای گیاهی. در آن تنر را درمان ثبت شده و شناخته شده به فیجی بسیاری از بزرگان. ریشه های درخت مورد استفاده در درمان آسم عبارتند از: vesi (intsia bijuga) و vadra هوایی ریشه (pandanus) و هر دو معمولا در بر داشت در سراسر بخش هایی از جنوب شرقی آسیا و جزایر اقیانوس آرام. مقدس نارنجی-قرمز نارگیل نیز ذکر شده در کتاب. بومی آسیا و جنوب آسیا به niudamu بلند درخت خرما رشد می کند به ارتفاع 100 فوت و خرس عمدتا به رنگ زرد و نارنجی-قرمز رنگی نارگیل. متعلق به cocos nucifera L. خانواده این درخت منحصر به فرد شناخته شده است در فیجی پزشکی نیز درمان تعدادی از بیماری ها مانند ماهی مسمومیت آلوده زخم گال است و به عنوان یک به طور کلی عامل ضد باکتری.

مطالعات روغن نارگیل در سراسر جهان نشان می دهد که خالص نارگیل روغن سرد فشرده و گرما تحت درمان بود که پردازش در فیجی مغز نارگیل کارخانه های تولید بسیار بالا در آنتی اکسیدان ها است که شروع می شود به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان برای کمک به جلوگیری از انحطاط مغز و تهدید کننده زندگی باکتریایی و ویروسی بیماری است. MCT (تری گلیسیرید با زنجیره متوسط) در غلظت بالا در نارگیل روغن های حاوی 60 درصد از خوب ضد باکتری و ضد قارچ و خواص ضد ویروسی از هر گونه شناخته شده نفت است. اسید لوریک است و همچنین به طور طبیعی در نارگیل و شیر مادر به عنوان یک ضد باکتری و ضد ویروسی به کشتن میکروب ها و تغذیه سلول های. رژیم های غذایی مدرن ما به خصوص در فرهنگ غربی فاقد MCT که همیشه بیشتر یافت در روغن نارگیل و در حال حاضر شما را پیدا خواهد کرد آن را ندارد یا وجود ندارد در اکثر روغن پخت و پز استفاده می کنید امروز. یکی از امروز مشخصه مشکلات بهداشت و درمان کلسترول بالا است که عمدتا در قالب LDLs (لیپوپروتئین با دانسیته پایین) با پایین HDLs (لیپوپروتئین با چگالی بالا) و تری گلیسیرید بالا. چه جالب در مورد روغن نارگیل است و آن را باعث افزایش HDL و کاهش LDL و کاهش تری گلیسیرید همه در یک بار. MCT نفت نیز استفاده می شود در تعدادی از برنامه های کاربردی در ایالات متحده برای درمان طیف وسیعی از بیماری های ویروسی از جمله آلزایمر و پارکینسون آسم و اگزما و HIV به عنوان اعتقاد بر این است که این طب باستان در یک نارگیل است و یکی از هدایای طبیعت بسیار موثر و غیر سمی درمان برای کشتن ویروس ها و باکتری ها در بدن است.

بنابراین آیا فیجی طب سنتی نگه سرنخ ها و اسرار به درمان آسم و دیگر بیماری های مدرن? علم پزشکی می گوید هیچ اما برای یک جوان استرالیایی پسر “درخت زندگی” را در یک معنای کاملا جدید.

[ad_2]