درمان خون در زیر ناخن

[ad_1]

هر کس در برخی از نقطه در زندگی خود را نیشگون یا شکسته نوک انگشتان خود را در زیر یا بین چیزی. آن's فقط بخشی از زندگی (اخ) !! اگر آن را برای ناخن های آسیب احتمالا درمان در عرض چند روز مثل یک مشترک کبودی و هیچ اثر ماندگار و یا درد. اما از آنجا که نوک انگشتان بسیار عروقی جزئی تروما مانند خرد کردن آسیب یا ضربه ای به نوک انگشتان باعث می شود آنها را به راحتی خونریزی زیر ناخن. پوست خود را و آناتومی ناخن به طور طبیعی, مهر و موم است که منطقه زیر ناخن و اجازه نمی دهد که خون به تخلیه. خون در نتیجه استخر در بستر ناخن باعث افزایش فشار و خفقان شدید درد. این است چگونه ناخن تاریک می شود و شما اغلب می توانید به معنای واقعی کلمه احساس درد ضرباندار به آسیب خود را با هر ضربان قلب.

درمان و انتظارات: درمان فوری شامل یخ و ارتفاع اندام برای به حداقل رساندن تورم از آسیب. برای تلفن های موبایل آسان به شما می گویند ؟ خوب در خواندن! بخش بعدی است برای ضعف در قلب است.

اگر استخر از خون در زیر ناخن دردناک است و شما می توانید احساس خفقان احساس (پالس) و سپس امداد تنها می تواند به دست آورد در واقع انتشار این فشار است. این را می توان با ایجاد یک سوراخ در بالای ناخن خود را و اجازه می دهد خون به تخلیه. در حال حاضر این ممکن است صدای مانند آخرین چیزی که شما می خواهید به انجام در حال حاضر دردناک اما اگر شما در ماشین و رانندگی به یک مرکز مراقبت فوری این همان چیزی است که آنها را انجام دهد. بخش زیر توضیح می دهد دو راه اساسی برای بدون دردسر رسیدن به این هدف یک حفاری سوراخ و با سوختن یک سوراخ. نه راه این است که هر دردناک تر از دیگری هستند و هر دو بسیار آسان برای انجام.

یک راه برای انجام آن سوراخ را می توان ساخته شده با طلا و جواهر's مته (واقعا کوچک کمی تمرین است که شما می توانید پیچ و تاب و با دست) و یا 18 سنج, سرنگ نوع سوزن. تمیز کردن بالای ناخن با الکل و شروع به حفاری سوراخ به طور مستقیم بیش از بزرگترین و سخت ترین بخشی از خون است. با استفاده از چرخاندن سریع حرکت سوزن و یا تمرین با کمی فشار است. شما برنده't احساس هر گونه درد اضافی به دلیل ناخن هیچ اعصاب در آن است. هنگامی که شما از طریق ناخن, خون, خواهد جهش از سوراخ اغلب با نیروی شگفت آور و تسکین خواهد بود آنی. شما همچنین می توانید سعی کنید به آرامی فشار از هر گونه باقی مانده خون از سوراخ.

سریعترین و بهترین راه برای انجام این کار: روش دیگر شامل ذوب یک سوراخ از طریق ناخن. اگر چه این برای تلفن های موبایل هولناک در تجربه من این است که ساده تر, سریع تر و کمتر آسیب زا و استریل تر از آن cauterizes و باکتری با گرما. برای شروع اول مستقیم یک paperclip. سپس نگه داشتن آن با یک جفت دستکش یا انبردست حرارت paperclip در شعله تا سرخ شود و سپس فشار با نوک انگشت یک سوراخ در ناخن. شما واقعا باید به فشار paperclip, به عنوان آن را از طریق ذوب ، درخواست فقط یک فشار کوچک سمت راست بیش از تاریک ترین نقطه و ادامه تا زمانی که شما احساس می کنید کمی پاپ یا خون منتشر شده است. شما می خواهید به انجام این روش به سرعت به اندازه کافی به طوری که شما برنده't باید به reheat paperclip دوباره به پایان کار. هنگامی که شما از طریق ناخن, خون, خواهد جهش از سوراخ اغلب با نیروی شگفت آور و تسکین خواهد بود آنی. شما همچنین می توانید سعی کنید به آرامی فشار از هر گونه باقی مانده خون از سوراخ.

هر کدام از روش شما انتخاب می کنید شما don't می خواهید برای رفتن عمیق تر از حدود 1/16 در. (2mm) در زیر ناخن. (Don't استرس در این مورد فقط برآورد آن با قضاوت خوب خود را و آن را با بیش از!) پس از شما انجام می شود, خیس خوردن در برخی از محلول پراکسید هیدروژن تکرار کمپرس آب سه بار در روز. این است که برای جلوگیری از لخته از تشکیل و ایجاد فشار برای ساخت دوباره. شما ممکن است به فشار یک بار یا دو بار دیگر اما معمولا اولین بار آن را ندارد.

هنگامی که به دنبال حرفه ای در مراقبت های پزشکی:

-علائم و نشانه های عفونت است. -شما از دست دادن هر جنبش یا حرکتی در بخشی از بدن به عنوان یک نتیجه از تروما. -صدمه به نظر می رسد بدتر از ساده خونین ناخن. -هنگامی که در شک و تردید.

[ad_2]