درمان آفتاب پرست برای کوکسیدیا

[ad_1]

بنابراین شما باید یک آفتاب پرست و همه چیز بزرگ. که تا یک روز شما متوجه است که شما را دوست کوچک خوردن است ، این احتمال وجود دارد که او/او کوکسیدیا. پس چگونه شما درمان برای این کار ؟ وجود دارد چند مرحله است که باید انجام شود در درمان کوکسیدیا.

شما در حال رفتن به می خواهید را به آفتاب پرست به دامپزشک. بیشتر تجربه دامپزشک خود را با آفتاب پرست بهتر است. اجازه دهید آنها را در آن نگاه به تایید آن است که کوکسیدیا. برای این کار آنها نیاز به یک تازه مدفوع نمونه. دریافت یک کیسه پلاستیکی و یک حوله کاغذی. گرفتن نمونه با حوله کاغذی و محل آن را در کیسه. به همان اندازه هوا به عنوان امکان پذیر است و محل آن را در یخچال قرار دهید تا زمانی که شما قادر به رفتن به دامپزشک.

هنگامی که آنها را تایید کرده اند که این کوکسیدیا آن زمان برای دریافت دارو برای درمان. متعددی وجود دارد که داروهای مختلف وجود دارد خارج وجود دارد برای درمان این بیماری. هر یک از این مناسب است برای یک آفتاب پرست. Albon به عنوان مثال استفاده شده است توسط بسیاری به درمان کوکسیدیا. اگر چه در آن است محبوب نیست بهترین انتخاب است. اگر شما با استفاده از این شما را پیدا خواهد کرد که در روز دوم یا سوم خود را آفتابپرست است و دیگر خوردن در همه. داروها مانند albon می تواند باعث بیش از آسیب خوب.

وجود یک دارو وجود دارد که مناسب برای درمان کوکسیدیا. آن را به نام ponazuril و بهترین در کار خود را. بسیاری از داروهای دیگر تنها کاهش تعداد کوکسیدیا در حال حاضر, اما ponazuril را در واقع آنها را بکشند. معمولا وجود دارد هیچ عوارض جانبی این دارو است و نسبتا ارزان برای خرید. معمولا آن را با استفاده از اسب و بنابراین می توان آن را گران است. فقط بگویید دامپزشک شما است که باید آن را به خصوص مرکب قادر به استفاده از برای آفتاب پرست. آیا هر چیز دیگری که توصیه می شود برای درمان کوکسیدیا. شما قادر خواهید بود به مراقبت از این مشکل و همچنین کوتاه کردن زمان درمان با استفاده از ponazuril.

بنابراین در حال حاضر که شما این دارو از آن زمان به استفاده از آن. وجود دارد دو راه برای انجام این کار است. راه اول این است که اجازه می دهد تا آفتابپرست به صعود بر روی شما. شما را به سرنگ و اندازه گیری کارگردانی دوز. شما در حال حاضر باید دریافت chameleon برای باز کردن دهان خود را. این می تواند روی حیله و تزویر در زمان. شما می توانید سعی کنید انزال زن آن را به زمانی که آن را در حال خوردن غذا یا فقط تزریق مواد غذایی خود را با دارو. اگر شما انتخاب می کنید برای تزریق این مواد غذایی شما نیاز به مطمئن شوید که اشکال خود را به اندازه کافی بزرگ است. بزرگتر کرم ابریشم و بزرگتر جیرجیرک بزرگ برای تزریق به. در واقع وجود دارد یک راه سوم از گرفتن آفتاب پرست را ponazuril. گرفتن آن را به صدای خش خش و باز کردن دهان خود دارو به راحتی می توان به باز کردن دهان. اما من توصیه به استفاده از این روش به دلیل استرس می تواند باعث.

در حالی که آفتاب پرست است و تحت درمان مهم است که مطمئن شوید که منطقه در آن حال نگه داشته و به طور مداوم تمیز…. هر ماده مدفوع است که شما نیاز به فورا تمیز شود. یک بار در هفته شما باید خالی از کل محوطه و همه چیز را تمیز به طور کامل. برای این مرحله شما نیاز به خرید یک چهل حجم روشن دهنده راه حل است. این را می توان در محلی خود را عرضه زیبایی فروشگاه. فقیر را در یک بطری اسپری و اسپری همه چیز را در خارج با راه حل. اجازه دهید آن را به نشستن در آفتاب به مدت ده دقیقه. پس از آن انجام شده است نشسته اسکراب و بشویید. در ادامه این مراحل را به اندازه مورد نظر…بیشتر بهتر. ممکن است آن را فرایند تمیز کردن آسان تر با داشتن فقط اصول اولیه در محوطه. چیزی برای بالا رفتن از در و یک محل برای مخفی کردن و همچنین به عنوان یک basking spot. با انجام این شما خواهد شد زمان آن طول می کشد برای تمیز کردن محوطه و همچنین مقدار مناطقی که احتمالا می تواند خانه کوکسیدیا.

پس از حدود دو درمان را یکی دیگر از مدفوع نمونه به دامپزشک برای دیدن پیشرفت است که ساخته شده است. وجود دارد ممکن است نیاز به ادامه درمان اما کوکسیدیا معمولا می تواند مراقبت از گرفته شده توسط دو دوست خوب درمان با ponazuril. پس از کوکسیدیا رفته است ادامه تمیز کردن مراحل برای یک ماه دیگر یا بیشتر. شما شگفت زده خواهد شد چه این مراحل ساده می توانید برای سلامت خود را به آفتاب پرست!

[ad_2]