درد نوروپاتي ديابتي

[ad_1]

انگشتان پا سوختگی و سوزش و دردهای تیز شلیک به پاها. تخت ورق احساس ناراحتی در پای خود را و شما پرتاب و به نوبه خود امیدوار به دور رانش به یک خواب لذت بخش. اما “آتش مانند” احساس در انگشتان پای خود را نگه می دارد شما را بیدار. شما تغییر موقعیت, تکان دادن پا, سرپا نگه داشتن یک بالش زیر پاها, اما هیچ چیز به نظر می رسد برای کمک به. شما می توانید تنها در بستر دروغ و تماشای ساعت در ساعت منتقل می کند.

پس زمینه

سوزش و بی حسی و سوزن سوزن شدن و سرد و گرم احساس تیراندازی و برق, درد مشترک, احساس, احساس در پا در افراد مبتلا به درد دیابتی نوروپاتی محیطی (PDN). نوروپاتی یک اختلال سیستم عصبی است. نوروپاتي ديابتي است آسیب عصبی ناشی از دیابت است و به عنوان یک توصیف از دست دادن حس شروع می شود که در راهنمایی از انگشتان پا و به تدریج کار راه خود را تا پاها. نوروپاتي ديابتي است که گاهی اوقات به عنوان یک جوراب زنانه ساقه بلند, دستکش, نوروپاتی دلیل آن پیشرفت به عنوان اگر یکی بود کشیدن بر روی یک پا. دیابتی نوروپاتی می تواند بر هر دو دست و پا.

وجود دارد سه نوع از اعصاب آسیب دیده در دیابتی, نوروپاتی محیطی حسی حرکتی و اتونوم. اعصاب حسی به مردم اجازه می دهد به احساس احساس مانند درد داغ و یا سرد و یا لمس کنید. اعصاب حرکتی کنترل عضلات و اجازه حرکت. اعصاب اتونوم کنترل عملکردهای بدن ما بدون آگاهی و یا کنترل. در سر یک عصبی خودکار پاسخ می توان عرق کردن. نوروپاتی می تواند بر همه این عصب نوع گروه اما اعصاب حسی به طور معمول اولین و اغلب تحت تاثیر قرار.

آمار

تقریبا بیست و یک میلیون آمریکایی مبتلا به دیابت است. حدود شصت تا هفتاد درصد از بیماران دیابتی باید برخی از نوع آسیب های عصبی و حدود سی درصد از بیماران دیابتی بیش از چهل سال سن دارند دیابتی نوروپاتی محیطی (CDC, 2005). پنج درصد از بیماران دیابتی را تجربه دردناک دیابتی نوروپاتی و بروز با افزایش سن. بیش از چهل و پنج درصد از افرادی که دیابت برای بیش از بیست و پنج سال تجربه برخی از علائم PDN.

علت

علت دقیق دیابت نوروپاتی است به وضوح قابل درک است. تئوری های مختلفی وجود دارد اما به طور کلی مکتب فکری است که قند خون بالا باعث تغییرات شیمیایی در اعصاب و خسارت های خونی حامل اکسیژن و مواد مغذی به اعصاب لطمه عملکرد عصب. نیست بنابراین نظریه جدید است که به دست آوردن محبوبیت است این ایده که بیماران دیابتی مستعد ابتلا به عصب است. حساسيت و تصور می شود با توجه به افزایش حجم عصب از غیر طبیعی متابولیسم گلوکز در درون عصب. در عبارت این است که اگر این عصب است که تورم و اطراف بافت ها و رباط ها در حال فشار بر روی اعصاب و در نتیجه از دست دادن عملکرد.

درمان

در حال حاضر وجود دارد هیچ درمان برای معکوس نوروپاتي ديابتي و وجود دارد هیچ درمان است که از بین بردن بی حسی. وجود دارد بسیاری از درمان برای کاهش علائم مرتبط با PDN.

داروها

وجود دارد امید معکوس و یا به طور قابل توجهی بهبود نوروپاتی با داروها مانند aldose آنزیم بازدارنده myoinositol پروتئين کيناز C مهار کننده های C-پپتید متسع کننده عروق و فاکتور رشد عصب. متاسفانه تحقیقات نشان نداد سازگار و یا نتایج موثر.

تكیه درمان پزشکی برای دیابتی, نوروپاتی محیطی است که برای مدیریت علائم با داروها. برای آن دسته از افراد با درد نوروپاتي داروهای تجویزی ممکن است مورد نیاز برای مدیریت درد است. کلاسیک داروهای مورد استفاده برای درمان عبارتند از تریپتیلین دسیپرامین و نورتريپتيلين. این استفاده شده است برای کمک به کاهش درد و برای کمک به خواب. فلوکستین, پاروکستین, sertralene و سیتالوپرام تمایل به بهتر تحمل می شود اما همچنین تمایل به کمتر موثر در تسکین درد ،

در سپتامبر سال 2004 مورد تایید FDA دولکستین شناخته شده به عنوان Cymbalta. این اولین داروی تایید شده به طور خاص برای درمان PDN. گاباپنتین, همچنین شناخته شده به عنوان نورونتین موفق بوده است برای درمان درد نوروپاتی ديابتی. در اصل تایید شده به عنوان یک داروی ضد تشنج شد محبوب درمان در درد نوروپاتي ديابتي است. وجود دارد یک بحث در اطراف این دارو زمانی که تولید کننده شروع به بازاریابی این دارو برای درمان PDN است که خارج از برچسب استفاده کنید. بسیاری از پزشکان هنوز هم استفاده از این دارو به عنوان یک درمان. جدیدتر دارو پدید آمده به نام pregabalin همچنین به عنوان شناخته شده Lyrica. Pregabalin شد و مورد تایید FDA برای درمان درد ناشی از آسیب های عصبی و بسیاری از احساس pregabalin برتر است در اثربخشی و عوارض جانبی کمتری نسبت به neurontin. Tegretol و دیلانتین مشترک تشنج داروها را می توان در موارد شدید.

درمان

Anodyne مادون قرمز درمان با استفاده از انرژی نور برای افزایش گردش خون به عروق کوچک در پا. دیود مناسب به انعطاف پذیر پد است که می توان به طور مستقیم به پوست در مناطق مختلف پا. نظریه این است که انرژی نور کمک می کند تا برای افزایش جریان خون که بازگرداندن عملکرد به جانبازان اعصاب. در ابتدا منتشر شده در سال 1994 مسکن مواجه شد با بررسی مخلوط اما محبوبیت در سال های اخیر. برخی از مطالعات نشان داده اند نتایج بزرگ با کاهش درد و تسکین به طور کلی علائم نوروپاتی. مسکن نیز استفاده شده است برای درمان زخم های دیابتی با برخی از نتایج دلگرم کننده است.

فولاد

عصب فشار بوده و در افزایش محبوبیت در سال های اخیر به عنوان یک درمان برای دیابتی, نوروپاتی محیطی. این درمان جراحی در ابتدا ملاقات با شور و شوق زیادی. مطالعات قبلی نشان داد فقیر فولاد نتایج و بسیاری از جراحان بودند مردد به انجام عمل جراحی انتخابی در بیماران دیابتی است. جدید فولاد رویکرد معرفی شده و فولاد میزان موفقیت را به طرز چشمگیری بهبود یافته. این نظریه که بیماران دیابتی بیشتر مستعد ابتلا به فشار به عصب ممکن است حکم رفع فشار از کسانی که اعصاب را تسکین علائم مرتبط با نوروپاتی ديابتی.

جایگزین های طبیعی

متعدد وجود دارد, جایگزین طبیعی گزینه های درمان برای نوروپاتي ديابتي است. بسیاری از بیماران دیابتی باید به حال موفقیت با استفاده از آنها اما مطالعات نشان داده اند و نه نتایج سازگار نشان دادن اثر خود را. برای درد نوروپاتي پودر فلفل قرمز می تواند کمک به کاهش درد با تجربه در شب. کپسایسین است ماده فعال در فلفل شیلی. هنگامی که به پا این عمل به عنوان یک ضد محرک و می تواند کمک به کاهش درد نوروپاتيک. کپسایسین می تواند خریداری شده در فروشگاه های مواد مخدر محلی. آلفا لیپوئیک اسید یک آنتی اکسیدان است که نشان داده شده است که در برخی از مطالعات به تسکین درد ناشی از نوروپاتی. گاما لینولنیک اسید یک اسید چرب ضروری است به طور معمول به فروش می رسد در فرم از روغن گل پامچال. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که نتایج متوسطی اما این فرصت هنوز هم دلگرم کننده است. عوارض استفاده طولانی مدت در دوزهای بالاتر ممکن است شامل التهاب ترومبوز (لخته شدن خون) و یا کاهش عملکرد سیستم ایمنی بدن. این مهم است که توجه داشته باشید که حتی اگر یک محصول با برچسب “طبیعی” این لزوما به این معنی نیست که آن را بی خطر است. همیشه با پزشک خود قبل از شروع هر گونه مکمل.

پیشگیری

همانطور که با تمام عوارض ديابت است که پیشگیری بهترین درمان است. نگه داشتن سطح قند خون در محدوده نرمال است و مهم ترین ابزار در درمان و پیشگیری از نوروپاتی محیطی. حتی با کنترل بسیاری از بیماران دیابتی را توسعه برخی از سطح از نوروپاتی. با توجه به شدت عوارض مرتبط با نوروپاتی (زخم و عفونت و قطع عضو) به همراه درد در PDN, تنگ, کنترل قند خون از اهمیت زیادی برخوردار است. همراه با یک رژیم غذایی سالم و ورزش به مدت 30 دقیقه هر روز نیز کمک به افزایش گردش خون و موجب رشد رگ های جدید است که ممکن است کمک به کاهش سرعت پیشرفت نوروپاتی.

درمان دردناک دیابتی نوروپاتی محیطی بسیار دشوار است و بسیاری از فوق درمان باید سعی و ترکیب شده است. انتظار نداریم که هر “درمان” و مطمئن شوید که شما هر یک از درمان شانس کار کردن. آن است که توصیه می شود با پزشک خود صحبت کنید و یا پزشک به بحث در مورد این گزینه های درمان.

[ad_2]