دانلود سریال بهترین کیفیت

TorHD
TorHD یک وب سایت رایگان فیلم حقوقی است که میزبان پیوند سایر وب سایت های میزبانی ویدیو است. این شامل فیلم های رایگان هالیوود در چاپ High Definition است که می توانید به صورت آنلاین تماشا کنید. برای میزبانی فیلم ها ، از سیستم عامل های مختلفی از جمله YouTube و Dailymotion نیز استفاده می کنند. شما به دلیل برخی تبلیغات بارگیری clickbait در وب سایت باید در حین مرور این وب سایت کمی مراقب باشید.

پوشش و ارز این وب سایت بسیار مناسب است. این تقریباً جدیدترین فیلم ها با کیفیت خوب است. همه پیوندها تأیید شده اند و اگر برخی از لینک ها کار نکنند ، بسیار نادر است. فیلم ها در ژانرهای مختلف نیز طبقه بندی می شوند ، بنابراین می توانید فیلم و همچنین سلیقه ژانر خود را نیز تماشا کنید.

دانلود فیلم خارجی بدون سانسور 2018

بله هالیوود
این وب سایت شامل فیلم های رایگان هالیوود به دوبله انگلیسی و هندی است. اگر اهل قاره زیر قاره از جمله هند ، پاکستان و بنگلادش باشید ، این وب سایت فیلم کامل است. گاهی اوقات لینک بارگیری بیش از حد از تبلیغات بارگیری سایه دار و آزار دهنده است ، بنابراین باید در یافتن دکمه بارگیری مراقب باشید.

چیزی که من در مورد این وب سایت دوست داشتم رابط کاربری است ، همه چیز در بخش ها سازماندهی شده است. مانند این که بخش های مختلفی برای فیلم های هالیوود در فیلم های انگلیسی و هندی با نام های هالیوود وجود دارد. به همین ترتیب ، فید وجود دارد که آخرین فیلم های رایگان اضافه شده را در وب سایت نمایش می دهد. یک بخش متفاوت همچنین فیلم های برتر دارای رتبه برتر را نیز نشان می دهد.

وب سایت رسمی

بایگانی اینترنت
دنیای اینترنت بدون این وب سایت زیبا بسیار متفاوت خواهد بود. این وب سایتی است که Way Way Machine را از طریق آن می توان مشاهده کرد که چگونه یاهو ، گوگل و فیس بوک در مراحل جنینی خود قرار دارند. با هدف جدیدشان بایگانی فیلم های رایگان و نمایش های تلویزیونی نیز. آنها بخش جدیدی از فیلم ها را راه اندازی کرده اند که می توانید به صورت رایگان فیلم ها را جستجو و بارگیری کنید.

بایگانی آنها شامل شش هزار عنوان به علاوه بود. همه این فیلم ها که به راحتی قابل بارگیری هستند ، طبق ژانر آنها سازماندهی می شوند. برای کمک به شما در دانلود رایگان فیلم ، وب سایت پیوندی به فایل تورنت نیز در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین لازم نیست که فایلهای بزرگی از فیلم ها را بارگیری کنید. همراه با انگلیسی ، فیلم های رایگان به زبان های فرانسوی ، آلمانی ، پرتغالی و بسیاری از زبان های دیگر نیز در دسترس است. فیلم هایی که قدمت آن به سال 1936 باز می گردد ، زمانی که چارلی چاپلین اشیای مدرن را راه اندازی کرد .