دانش عمومی در مورد کلسترول

[ad_1]

آن مهم است به درک چه کلسترول است و آنچه در آن می توانید انجام دهید برای سلامت شما تاثیر می گذارد. همچنین مهم است بدانید که چگونه به حفظ سطح سالم. اول از همه شما باید بدانید که کلسترول می تواند هر دو خوب و بد. همچنین کلسترول ضروری است برای توسعه و نگهداری از قوی غشای سلولی تولید ویتامین D و هورمون ها. روزانه بدن شما تولید حدود 1000 mgs از کلسترول است.

ضخیم و چرب ساخت یو پی اس ایجاد می شوند که وجود دارد بیش از حد کلسترول در bloodstreams که می تواند منجر به باریک شدن شریان ها است. این بیماری شناخته شده به عنوان آترواسکلروز. این تجمع چربی در سرخرگ ها و مانع از آن می توانید حتی به طور کامل خون جریان خون به قلب یا مغز تولید یک حمله قلبی یا سکته مغزی.

کلسترول خوب و بد

دو نوع کلسترول شناخته شده وجود دارد در بدن انسان (اما نه تنها). وجود کلسترول لیپوپروتئین با چگالی کم (همچنین شناخته شده به عنوان کلسترول LDL یا “بد”) است که می تواند افزایش خطر ابتلا به حملات قلبی وجود دارد و لیپوپروتئین با چگالی بالا (همچنین شناخته شده به عنوان کلسترول HDL یا “خوب”) این یکی که در واقع باعث کاهش خطر بیماری های قلبی

کلسترول بالا – بالا چگونه آن را در واقع ؟

چند بزرگسالان که افزایش سطح کلسترول مستقیم علت بیماری عروق کرونر قلب. در مورد 7 از 10 بزرگسالان در انگلستان ناسالم سطح کلسترول در حالی که در آمریکا حدود 20 درصد دارای کلسترول بالا. معمولا کوتاه به “میلی مول / لیتر” یا “mmol / l” – کلسترول به طور کلی اندازه گیری در واحد به نام millimoles در هر لیتر خون است. یک آزمایش ساده خون است که همه در آن طول می کشد برای اندازه گیری سطح کلسترول خود را. یا گرفته شده با استفاده از انگشت خود را انتخاب کنید و یا یک سوزن و سرنگ یک نمونه خون است که همه به آن نیاز است. این ممکن است انجام شود در یک بیمارستان ملاقات در یک GP's عمل جراحی و یا به عنوان بخشی از یک ارزیابی سلامت معاینه.

که باید آزمون خود را ؟

افراد با سابقه خانوادگی کلسترول باید آزمون
هر کسی که بیش از سن 35 با یک سابقه خانوادگی از بیماری های قلبی در اوایل یا که رنج می برند از دیگر عوامل خطر مانند دیابت و سیگار کشیدن یا فشار خون بالا
هر کسی که دارای یک خطر بیماری های قلبی عروقی مانند بیماری عروق محیطی بیماری عروق کرونر قلب و یا سکته مغزی.

خود را دانستن چربی

دانستن که چربی بالا بردن سطح کلسترول LDL خود را و است که اولین گام هنگامی که می آید برای جلوگیری از حملات قلبی است. کلسترول خون است که به طور کلی مطرح شده توسط چربی های اشباع شده و کلسترول رژیم غذایی. که شامل به عنوان بخشی از یک کم چربی های اشباع در رژیم غذایی چربی های اشباع نشده (هر دو اشباع و غیر اشباع) را افزایش نمی دهد و کسانی که در سطح, در واقع, آنها حتی کمک به کاهش سطح LDL.

[ad_2]