داروهای گیاهی برای دیابت

[ad_1]

افراد مبتلا به دیابت معمولا تجربه مراحل افزایش قند در خون خود را زمانی که آنها روبرو می شوند این بیماری است. سیستم خود را به طور کامل قادر به استفاده از انسولین را تولید می کند. انسولین ماده ای است که نقش تبدیل نشاسته و انواع مختلف مواد غذایی و انرژی است. این منجر به افزايش سطح گلوکز ramping تا در سیستم خود را. این معمولا منجر به آسیب شدید به ارگان های بدن خود را اگر به آن رسیدگی نشود. ما بسیاری از داروهای گیاهی به درخواست برای مقابله با دیابت است.

اولین داروی گیاهی که شما باید فکر می کنم به عنوان یک راه برای رفع دیابت خود مشکل است که از طریق استفاده از گیاهان دارویی است که باید از این قدرت برای کاهش سطح قند خون خود را. وجود دارد یک گیاه به عنوان salacia oblonga. این یکی از درمان های گیاهی برای افراد مبتلا به دیابت است. چه این گیاه این است که برای کمک به عادی سازی افزایش قند خون خود را پس از شما خورده اند یک رژیم غذایی است. از آن شده است در حال استفاده توسط سرخپوستان برای مدت طولانی با توجه به نتایج مثبت آن ارائه می شود.

بر اساس تحقیقات توسط دکتر اندرو ویل, یک گزارش منتشر شده در سال 2005 انتشار مجله آمریکایی جامعه وابسته به رژیم غذایی کشف شده است که این داروی گیاهی, ماده, مدیریت, مراحل قند خون از افرادی که آن را در زمان و کاهش انسولین مرحله است. از آن ضروری است برای شما برای آگاه باشید که این تحقیقات نمی شد با اشاره به ديابت و نه وجود دارد هر partaker که به این بیماری است. آن را در بهترین منافع خود به بحث در این داروی گیاهی با پزشک خود قبل از رفتن به استفاده از آن.

من همچنین کشف کرد که یک منبع قابل اعتماد مانند که از دانشگاه مرکز پزشکی مریلند ادعا می کند که گفت: گیاه واقعا نشان از قدرت به عنوان یک داروی گیاهی برای دیابت. شما نیاز به آن صحبت کردن با دکتر خود را برای دریافت دوز مورد نیاز برای شما را به.

یکی دیگر از درمان های گیاهی است که نقش حیاتی است, خربزه تلخ. از آن شده است در استفاده برای سال های بسیاری میان طب سنتی چینی کاربران است. آن را کاهش می دهد مراحل گلوکز سرم. دانه شنبلیله عادی سطح گلوکز است. درمان مورد بررسی قرار گرفت به عنوان یک مکمل متداول پزشکی دیابت و آن را به نظر می رسد برای افزایش نتیجه خود را. آن تاثیر زیادی بر میل به امتحان کردن شیرین رژیم غذایی. دارچین باعث کاهش مراحل قند خون گلوکز همراه با مقدار چربی و کلسترول است که می توان در خون شما. جینسنگ در عمل نیز به کاهش سطح قند خون خود را. من پیشنهاد می کنم شما بحث آن را با پزشک خود را قبل از شما سعی می کنید از هر یک از موارد فوق به نام داروهای گیاهی.

آخرین جایگزین است که تنها شامل داروهای گیاهی, اما دیگر روش های موجود برای مقابله با دیابت به دیابت واژگونی گزارش. این کتابچه راهنمای گام به گام است که شامل روش ها برای استفاده و برای برگشت از دیابت خود را. مشاهده بیشتر در مورد آن در دیابت معکوس گزارش نقد و بررسی

[ad_2]