دارواش – خوب درمان گیاهی برای دیابت

[ad_1]

دارواش یک گیاه انگلی است که بستگی به درختان دیگر برای بقا است. آنها رشد بر روی درختان نخل آووکادو گواوا درختان کلا مهره درختان; و غیره. تحقیقات نشان داده است که عصاره از این درختان به طور موثر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان دیابت. برگ خشک شده است با موفقیت مورد استفاده برای درمان بیماری های مختلف مانند عفونت و التهاب و حتی تب. همچنین مفید در درمان سردرد و سرگیجه و از دست دادن انرژی و تحریک پذیری و غیره.

دارواش است از انواع مختلف. ما آفریقایی نوع اروپایی و آمریکایی mistletoes. آمریکا دارواش است به همان اندازه به نام “غلط دارواش” به دلیل آن است که مفید در درمان دیابت و بیماری های دیگر به عنوان آفریقایی و اروپایی mistletoes.

اروپا mistletoes خوب برای تقویت قلب و به همان اندازه استفاده می شود برای کاهش فشار خون است. پودر برگ شده اند مورد استفاده در درمان صرع موثر است.

هر چند اولیه شیمیایی محتوا ممکن است متفاوت باشد بسته به نوع گیاه میزبان آنها به طور معمول شامل گلیکوپروتئین, پلی پپتيدهای فلاونوئیدها triterpine, ساپونین, کافئیک اسید lignans کولین و ویتامین c و هیستامین. اروپایی دارواش عصاره استفاده می شود برای تحریک ترشح انسولین از سلول های پانکراس و این توانایی به افزایش سطح قند خون در افراد مبتلا به دیابت است.

این گیاه همچنین دارای توانایی برای کاهش درد در سر است که معمولا ناشی از فشار خون بالا است. آن را نیز کاهش اجاق ضرب و شتم رای و تقویت دیواره های مویرگی.

تحقیقات انجام شده توسط برخی از آفریقایی دانشمندان/ محققان که به دست آمده پس از غربالگری 14 های مختلف میزبان گیاهان نشان داد که طیف گسترده ای از ضد میکرو گیاهی فعالیت های است که می رود در برابر برخی از انواع دارو مقاوم در برابر باکتری ها به عنوان را می توان در برخی از حیوانات.

غربالگری برخی از فیتوکمیکال ها مواد نشان داد وجود anthraquinones, saponims و تانن است که نشان می دهد یک اتفاق نادر از آلکالوئیدهای و عدم وجود phlobatannis در سجاف-انگل. فعالیت و حضور این ماده فیتوکمیکال ها در آفریقا دارواش است تا حدی وابسته به میزبان گونه های گیاهی.

این کشف گذاشته است به بقیه رایج و پرطرفدار در گذشته بود که “هیچ درمانی برای درمان دیابت”. محققان ساخته اند خیره کننده پیشرفت در استفاده از جایگزین محصولات طبیعی از گیاهان برای درمان دیابت است. آن را به همان اندازه نشان می دهد که آفریقایی دارواش است گونه با مواد تشکیل دهنده است که بسیار مفید برای طول عمر انسان است. یکی دیگر از حقیقت مهم توجه در این گزارش این است که اولیه شیمیایی محتوای خاص هر گونه از این دارواش بستگی به گیاه میزبان. I. e., آن است که آیا آفریقایی و اروپایی و یا آمریکایی دارواش. آمریکا گونه است که از اهمیت شناخته شده به عنوان در حال حاضر.

[ad_2]