خود پمپ انسولین تزریق مجموعه می تواند تمام تفاوت

[ad_1]

معمولی تزریق ساخته شده است تا از پمپ اتصال طول لوله و سوزن یا کانول. مجموعه های مختلف کت و شلوار های مختلف مردم و از آن مهم است برای آزمایش هنگامی که شما برای اولین بار خود را پمپ برای پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار برای شما. اگر شما با داشتن مشکلات با غیر قابل توضیح بالا قند هنگامی که خود را با استفاده از پمپ انسولین و شما اعتماد به نفس خود را کنترل بهتر باید شانس هستند که آن را با توجه به مشکلات با تزریق تنظیم شده است. کوچک انسداد می تواند ساخت تا در سوزن یا کانول که پمپ می تواند تشخیص نیست. تغییر تزریق مجموعه به طور منظم (معمولا هر 24 تا 72 ساعت بستگی به نوع) است حیاتی برای عملکرد خوب است.

کلید INFUSION SET انتخاب

اگر شما هنوز هم با توجه به آن پمپ برای خرید شما باید با دقت در نظر گرفتن هزینه تزریق مجموعه که بیش از این هزینه خواهد پیشی هزینه های اولیه پمپ.

در اینجا برخی از نکات کلیدی در مورد فکر می کنم:

 • اتصال بیشترین استفاده از پمپ های جهانی “Luer قفل” که به معنی بیشتر انتخاب در دسترس است. برخی از (به ویژه Minimed پارادایم محدوده) استفاده اختصاصی قفل که محدود انتخاب. برخی از شرکت ها در حال تولید آداپتور اما بررسی هزینه های.
 • سوزن یا کانول سوزن خوب برای افراد با کمی چربی بدن یا کسانی که حساسیت دارند به تجهیزات. سوزن نیاز به تغییر روزانه و یا هر روز دیگر. یک کانول نرم است خوب انجمن که تحت فشار قرار دادند پایین درج جراحی سوزن است که پس از آن خارج شود. کار بیشتر محبوب به عنوان آنها راحت تر برای اکثر مردم است. یک کانول مبتنی بر تزریق تنظیم خواهد تا سه روز.
 • فرو زاویه مستقیم به جلو 90 درجه سوزن را ارائه می دهد ساده ترین و تکرار کردن. این نوع خوب است برای کسانی که کمتر مشتاق سوزن و مانند سریع ، زاویه دار مجموعه در دسترس هستند با 30 تا 45 درجه زاویه. این ارائه انواع بیشتری از فرو عمق و به نفع کندتر کردن.
 • سوزن / کانول عمق به منظور تطبیق مقادیر مختلف از بافت چرب مختلف, فرو کردن عمق در دسترس هستند. به طور معمول 2 یا 3 سوزن عمق در دسترس هستند و پزشک شما می تواند شما توصیه می کنیم.
 • لوله ظهر طول لوله متصل به سوزن / کانول به اتصال در پمپ. خودتان اجازه می دهد مقدار زیادی.

تزریق انتخاب سایت

به عنوان با کتابچه راهنمای تزریق انسولین قلم که در آن شما راه اندازی خود را تزریق مجموعه مهم است. بهترین مناطق در جلو و دو طرف معده قابل قبول سایت ها در خارج از ران و tops و پایین خود بازوها.

شما نیز باید خود را بچرخانید سایت موقعیت برخی از استفاده از یک ساعت در صورت استفاده از روش – تصور کنید یک ساعت کوچک در یک منطقه برای اولین بار با استفاده از 12 ساعت و موقعیت و سپس 3 ، 6 و 9. پیچیده تر از روش در دسترس هستند اما استفاده از هر آنچه که شما می توانید به یاد داشته باشید ساده ترین. آن یک ایده خوب برای نوشتن یک یادداشت بنابراین شما به یاد داشته باشید که در آن شما چرخش شما در تزریق خود را تنظیم.

سایت استفاده از

این مراحل را دنبال ساده برای اطمینان از بدون مشکل سایت آماده سازی و تزریق تنظیم کردن:

 • همیشه شروع با دست تمیز ترجیحا استفاده از صابون ضد باکتری شستشو
 • مطمئن شوید که هیچ بدن تداخل با مجموعه اصلاح در صورت لزوم
 • تمیز کردن این منطقه به طور کامل و اجازه می دهد تا به طور طبیعی خشک
 • نگه داشتن سوزن / سرسوزن استریل – آیا اجازه نمی دهد آن را به لمس هر چیزی غیر استریل
 • Infusion set فرو اغلب بهتر است اگر شما در حال ایستاده به جای نشستن
 • پوست را محکم بسته و به دنبال هر گونه خاص تولید کنندگان راهنمای نهایی, فرو کردن,
 • بررسی قند خون خود را حدود دو ساعت پس از تزریق جدید مجموعه قرار داده شده است

هنگامی که زمان می آید برای حذف مجموعه نرم کردن پانسمان با آب یا روغن بچه و نگه داشتن پوست محکم بسته شده به عنوان شما پاک کردن این مجموعه. نگه داشتن چشم در سایت و حاصل آن بهبود می یابد. هرگز دوباره استفاده می شود تزریق مجموعه! هرگز سعی کنید به سرعت دوباره یک تزریق جدید مجموعه در همان سایت.

[ad_2]