خود را سازماندهی کودک's کیسه پوشک و تغییر جدول

[ad_1]

روی خود ابزار کمربند و آماده خود را برای سازماندهی کیسه پوشک و تغییر جدول!

در اینجا شما کیسه پوشک ملزومات است.

اولین, شما نیاز به یک کیسه بزرگ با بسیاری از محفظه.

یک منبع خوب از پوشک ! در حالت ایده آل شما باید یک پوشک برای هر ساعت شما'll be کردن و داشتن چند اضافی هرگز لطمه می زند! من با استفاده از نسل هفتم پوشک; آنها't با استفاده از رایحه, لاتکس, نفت بر اساس لوسیون یا کلر پردازش بنابراین نوزاد خود را's بوم باقی می ماند به طور طبیعی خوشحال است. این نام تجاری از پوشک در حدود همان قیمت به عنوان دیگر پوشک مارک و نوزاد خود را کمتر پوشک بثورات که بدان معنی است که شما برنده't نیاز به خرید به عنوان بسیاری از محصولات دیگر مانند تالک رایگان پودر و بثورات پوشک کرم.

بسته آن دستمال مرطوب بچه ! You'll نیاز نوزاد دستمال مرطوب برای تغییرات پوشک, یاوه سرایی کردن, دست های خود را و دیگر کودک messes. باز هم توصیه می کنم نسل هفتم دستمال مرطوب زیرا آنها're مقرون به صرفه و یکی از طبیعی ترین نوزاد پاک کردن علامت های تجاری در بازار است. شما don't می خواهید به افشای کودک's پوست به مواد شیمیایی خشن.

همیشه کیسه های پلاستیکی برای قرار دادن با استفاده از پوشک در.

بار دو تا سه آروغ پارچه که شما می توانید استفاده کنید به عنوان یک نور پتو یا پرستاری, پوشش, برای, تمیز, کردن, تف کردن, و یا به وضع در حال تغییر.

بسته سرنگ لامپ برای تمیز کردن نوزاد boogies. خود را بشویید سرنگ لامپ فقط آب گرم به آن و آن را از تکرار این فرآیند چند بار.

باید یکی به دو بطری برای تغذیه نوزاد خود را اگر شما're رفتن به در ماشین برای یک دوره طولانی از زمان و یا شما're رفتن به جایی که در آن از آن خواهد شد ناخوشایند به شیر.

بسته دو عددي یا یک 'راحتی شی' انتخاب برای کودک شما. من پسر کوچک تنها با استفاده از پستانک در ماشین.

باید کودک کلیپرز ناخن در دسترس به کلیپ های کوچک آن اما wickedly تیز ناخن هنگامی که کودک است که گذشت کردن در ماشین.

بسته یکی رنگارنگ کتاب یا اسباب بازی برای استفاده به عنوان یک حواس پرتی برای یک کمی خود را.

باید یکی به دو onsies در مورد نوزاد تف کردن و یا پوشک نشت.

بسته ژاکت شلوار و جوراب برای یک کمی خود را در مورد شما're در هر نقطه سرد.

همیشه خورشید کلاه و پیراهن در صورتی که نوزاد در خورشید است. نگه داشتن در کرم های ضد آفتاب تا زمانی که کودک در حدود شش ماه است. هنگامی که شما خرید نوزاد کرم های ضد آفتاب مطمئن شوید که آن را's 'فیزیکی کرم های ضد آفتاب' (مانند اکسید روی) است که محافظت در برابر UVB و UVA اشعه. کرم های ضد آفتاب فیزیکی نمی خیس و به پوست; آن's فقط یک لایه فیزیکی بین کودک خود را's گرانبها پوست و sunrays.

Don't فراموش کرده ام در مورد mommy's چک لیست!

مطمئن شوید که شما باید اضافی رنگی خنثی پیراهن (تف کردن پیراهن رنگی) برای تغییر به زمانی که خود را بسته نرم افزاری از شادی به ناچار تف بر شما.

Don't را فراموش کرده پد پستان برای کسانی که نشت boobies!

بسته بطری آب و تنقلات مانند مخلوط, آجیل یک نوار پروتئین ، شما نیاز به ماندن بگیرید به خوبی هیدراته و تغذیه زمانی که شما're تغذیه با شیر مادر!

مطمئن شوید که شما را به چنگ عینک آفتابی کیف پول و کلید . این ممکن است به نظر می رسد مانند 'duh' موارد اما زمانی که شما're رفتن از دو ساعت خواب شما احتمالا باید اضافه کنید ', قرار, لباس زیر زنانه,' به فهرست خود را!

اضافه کردن پرسه زن یا کودک حامل به عنوان اختیاری اقلام در فهرست خود را بسته به جایی که شما're رفتن.

یک چک لیست های چند لایه از همه چیز که باید در کیسه پوشک ترک آن را در کیسه پوشک و آن را بررسی کنید اغلب.

نگاه خود را چک ليست قبل از ترک خانه به مطمئن شوید که شما همه چیز را. شما همچنین باید نگاه خود را از لیست سمت راست زمانی که شما دریافت صفحه اصلی حذف خاکی لباس و پارچه و جایگزین هر گونه اقلام مورد نیاز به مطمئن شوید که کیسه های خود را در حال حاضر به طور کامل مواجه نگردند زمان بعدی شما نیاز به رفتن.

در حال حاضر تنفس دلیل این که شما همه چیز شما نیاز دارید! Don't را فراموش کرده ام عزیزم!

در اینجا خود را تغییر جدول ملزومات است.

Don't را فراموش عمده 'duh', مورد, پوشک ! همیشه ده تا پانزده پوشک در جدول در حال تغییر است و باید خود را restock عرضه ،

باید مازاد دستمال مرطوب بچه .

محل کودک پاک گرمتر در جدول تغییر به نگه داشتن آن خانه گرم و کودک را از جیغ مانند یک موجود وهمی بشکل روح.

نگه دارید Q-راهنمایی و جوجوبا روغن یا لانولین دستی برای تمیز کردن چین در کودک's پوست. نوزادان ایجاد نام تجاری خود را از پنیر که از شیر نشسته در پوست خود چین برای بیش از حد طولانی است.

You'll نیاز به یک سرنگ لامپ برای خورد کردن boogies.

باید لباس برای کودک نزدیک بنابراین شما می توانید لباس خود را تغییر دهید (در صورت نیاز) پس از یک تغییر پوشک.

نگه دارید قابل شستشو تغییر پد را پوشش می دهد نزدیکی و ترجیحا چیزی که احساس خوب در کودک's پوست. ما با استفاده از پنبه آلی آروغ پارچه.

باید لیف ماساژور برای پاک کردن یو پی اس.

اگر شما یک پسر شما باید ردهها ردهها توپ را روی گوه شاشیدن برای نجات خود و مرد کوچک خود را از تبادل نظر ردهها ردهها حملات!

محل موبایل در بالای جدول تغییر برای منحرف کردن کودک شما. وجود دارد بزرگ تلفن همراه برای نوزادان است که باید سیاه و سفید, تصاویر کودک ناز, چهره و رنگ های روشن و اشکال است که منحرف کردن اذهان کودک و کمک به رشد مغز.

مادران جدید باید لانولین در همه جا پس boobies خود را می توانید ثابت TLC!

به نظر می رسد مانند بسیاری از مسائل درست است؟! آن's خیلی بد نیست اگر شما اقامت سازماندهی با استفاده از چک لیست خود نگه داشتن کیسه پوشک و تغییر جدول نگردند و فقط گفت نه به درهم و برهمی های غیر ضروری است که تلاش می کند به خزش it's راه خود را به زندگی است.

در حال حاضر و لذت بردن از کودک زیبا!

[ad_2]