خود را خوک گینه از دست دادن وزن ؟

[ad_1]

از دست دادن وزن بسیار شایع در گینه خوک است و نه دلیلی برای وحشت. اما زمانی که شما متوجه خوکچه خود را از دست دادن وزن شما باید نظارت بر وضعیت بسیار دقت کنید تا مطمئن شوید همه چیز را برای رفتن به سمت راست. این بدان معنی است که شما باید به طور منظم وزن خود را خوک (دو بار در هفته بهتر است) و به دنبال یک تغییر قابل توجهی در وزن.

چقدر است “مهم” تغییر در وزن?

یک خوکچه هندی وزن به طور معمول متفاوت توسط چند گرم هر بار که شما وزن. دلیل این است که از آب و مواد غذایی (یا فقدان آن) ، بنابراین یک تفاوت تا 35 گرم (1.2 اونس) هر هفته نباید بیش از حد از یک نگرانی است. اما اگر وزن رها بالاتر از این سطح شما قطعا باید توجه کنید. یک قطره از بیش از 85 گرم (3 اونس) تقریبا قطعا به معنی اضطراری و شما باید به عجله به دامپزشک حق دور.

چه باید بکنید اگر شما متوجه کاهش وزن است.

اگر شما متوجه کاهش وزن قابل توجهی از بیش از 2 اونس, شما باید چک کنید اگر شما خوک شده است خوردن و نوشیدن مناسب است. از زمانی که تغذیه ناکافی مقصر است. آیا نمی شود فریب خورده به سادگی با دیدن خالی کاسه غذا هر چند به دلیل خوکچه هندی گاهی اوقات پر کردن دور مواد غذایی خود را به جای خوردن آن است. بنابراین حتی اگر تمام مواد غذایی ناپدید شده است, خوک ممکن است خورده اند آن همه است.

اگر شما پیدا کنید که شما خوک نمی خورند, به درستی, شما به سرعت می توانید سعی کنید با تغییر رژیم غذایی خود. خرید یک نام تجاری مختلف از خوکچه مواد غذایی ادویه تا منو با میوه های مختلف و سبزیجات و غیره. اگر آن را هنوز هم کار نمی کند, پس از آن یک مشکل وجود دارد و شما نیاز به مراجعه به دامپزشک. تا زمانی که شما یکی از شما باید مطمئن شوید که خوک آبرومندانه تغذیه حتی اگر آن را به معنی نیروی تغذیه او و یا او. نیروی تغذیه باید با دقت بسیار انجام شود با کمک یک سرنگ تمیز.

آنچه که به طور متوسط وزن یک خوک گینه ؟

گاهی اوقات شما ممکن است متوجه است که خوک خود را از دست می دهد و وزن در محدوده امن اما وزن را نگه می دارد حذف هفته پس از هفته. چنین مداوم از دست دادن خوب است تا زمانی که cavy نمی کند به تدریج رفتن بیش از حد نور است. بدیهی است که هر خوکچه های مختلف است و خود را وزن طبیعی اما اگر خود را از خوک های بالغ زن وزن او نباید به طور معمول کمتر از 1.5 پوند. (24 اونس) و اگر مرد وزن خود را باید کمتر از 2 پوند (32 اونس). تنها استثنا برای این قاعده است که اگر خود را پیگگی است که از غیر منتظره ای قاب کوچک.

ممکن است بیماری

تعدادی از بیماری ها می تواند باعث خوکچه خود را به از دست دادن وزن سریع. شایع ترین این مال اکلوژن و اسکوربوت یا که ممکن است با تشخیص دامپزشک خود را. گاهی مشکلات در خوک دندان نیز می تواند صدمه دیده خوک در حالی که غذا خوردن منع او از خوردن هر چیزی; این نیز می تواند کمک به کاهش وزن است.

[ad_2]