خرید و قیمت گوشی موبایل آیفون اپل (فروش ویژه) – مقداد آی تی

در شهریور ماه سال 1399 مصادف با سپتامبر 2020 احتمال معرفی نسخه جدید یعنی آیفون 12 میرود ولی تاریخ رسمی معرفی هنوز مشخص نشده است. اگر قویترین گوشی سری ۱۱ آیفون را میخواید که بتوانید با آن عکسهای فوقالعاده بگیرید ولی به دنبال یک گوشی خیلی بزرگ نیستید، خرید این گوشی را به شما پیشنهاد میکنیم. آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرومکس، با نمایشگرهای ۶٫۱ و ۶٫۷ اینچی، بدنهی شیشهای با پوشش مات و فریم فولادی براق با سطح تخت، شباهت بسیار زیادی با نمونه های مشابه خود در سری آیفون 12 دارند. اکثر مدلها یک سیمکارت نانو فیزیکی و یک eSIM مبتنی بر نرمافزار ثانویه دارند.

این گوشی نیز مانند آیفون X بدون دکمه فیزیکی عرضه میشود. این گوشی آیفون اپل با داشتن یک صفحه نمایش ۵/۶ اینچی، بسیار بزرگ محسوب میشود و خیلی از آیفون ۱۱ که یک صفحه نمایش ۸/۵ اینچی دارد، بزرگتر است. این دستگاه اگرچه از شیشه ساخته شده است اما دوام و استحکام فوقالعادهای دارد. بررسی آیفون 5 : این گوشی نمایشگر کمی بزرگتر و کشیده تری نسبت به مدل های قبلی به ارمغان آورد ، اما آن تغییر اساسی که بسیاری از کاربران انتظار آن را داشتند نبود: اندازه صفحه نمایشگر از 3.5 اینچ به 4 اینچ رسید و با نسبت ابعاد 16: 9 ( متفاوت از 3: 2 که قبلاً استفاده شده بود) .

اما iPhone XR هر چقدر هم خوب باشد، اگر از گوشیهای بزرگ خوشتان نمیآید، این دستگاه برای شما مناسب نخواهد بود. این گوشی ارزان تر از آیفون 11 است. طرح رجیستری از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. گوشیهای ریفربیشد به شرکت اپل مرجوع شدهاند و مجددا بعد از تعمیرات لازم به بازار عرضه میشوند.

با توجه به اینکه گوشی های اپل از جدیدترین تکنولوژی ها و بالاترین کیفیت در تولید برخوردار هستند گوشی آیفون یکی از گران ترین موبایل های موجود در بازار بشمار میرود، که کیفیت بالای ساخت و خاص بودن آن توجیه کننده قیمت آن است. در یک سال و نیم گذشته فروشگاه تلکام از نظر شاخص قیمت جزء بهترین عرضهکنندههای بازار موبایل بوده است. شاید برای بسیاری از شما سوال باشد که فلسفه نامگذاری شرکت اپل چیست؟ دوربین سه گانه تعبیه شده در قسمت پشتی نیز گزینههای فوقالعادهای برای عکاسی در اختیار شما قرار میدهد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با گوشی آیفون نو وب سایت خود باشید.