خرید عمده جوهر برای پرینتر جوهر افشان?

[ad_1]

شما اجرا از جوهر دوباره سوگند ملایمی? در این مرحله شما باید مریض و خسته از رفتن و از مغازه ها و وب سایت ها به منظور پر کردن مجدد کارتریج یا راست ؟ آیا شما تا کنون در نظر گرفته خرید جوهر فله به عنوان یک راه حل است ؟ یکی از ساده ترین راه های گرفتن ارزان جوهر برای چاپگر خود را به سادگی به خرید به صورت فله. جوهر است مانند هر کالای دیگر – اگر شما آن را خرید به صورت عمده می توانید از تخفیف و خودتان را نجات برخی از کفش چرم یا کلیک ماوس بیش از حد.

جوهر داخل کارتریج پرینتر عرضه شده است در میلی لیتر است که اساسا چند قاشق چای خوری جوهر. مقایسه هزینه برای یک لیتر جوهر از این نوع است که در این منطقه از حدود 8000 دلار. همان نوع جوهر را می توان به صورت فله خریداری برای به مراتب کمتر از آن است. چگونه در مورد $34.95 هر پاینت?! بله درست است که شما می توانید کل یک پاینت از عمده جوهر برای پرینتر خود را برای هزینه یک کارتریج نصب شده است.

اجازه دهید بچه های خودمان در اینجا. با استفاده از جوهر فله به معنی جایگزینی خود کارتریج است. این به این معنی با استفاده از یک سرنگ و هوا شمع ها و دیگر ابزار درگیر در جایگزینی کارتریج جوهر. اگر شما مایل به گرفتن دست خود را کمی کثیف و انجام برخی از ویژگی های اساسی وظایف و سپس چوب به خرید فروشگاه خرید پرینتر جوهر محصولات. با استفاده از جوهر فله می کند صرفه جویی در شما یک شمع از پول, اما وجود دارد چنین چیزی به عنوان ناهار رایگان مردمی خیلی بهتر فقط قبول است که به عنوان یک داده زمانی که می آید به جوهر افشان لوازم.

متناوبا, شما همچنین می توانید راه اندازی یک جریان پیوسته سیستم جوهر فله. این امر می تواند ایده آل برای برخی از فرمت بزرگ و کسب و کار کلاس چاپگر (پرینتر A3 و بالاتر). این راه چاپگر به طور دائم متصل به یک خارجی مجموعه ای از لوله ها به طور مداوم تغذیه جوهر آن از جوهر اسپری خارج چاپگر.

چگونه قابل اعتماد هستند فله جوهر شما ممکن است باد تا خرید ؟ بسیاری از جوهر فله تامین کنندگان خرید به طور مستقیم از این شرکت ها همان چاپگر کارتریج تولید کنندگان مقابله با خود را دارند. بدیهی است که هیچ تضمینی وجود ندارد یا اثبات کیفیت تا زمانی که شما در واقع سعی کنید محصول خود را. به یاد داشته باشید که تعداد بسیار کمی (هیچ که من فکر می کنم) شرکت عمدا رفتن به کسب و کار فروش یک محصول معیوب. آن را بسیار سخت برای به دست آوردن سود و گسترش زمانی که شما نمی توانید تکرار سفارشات از مشتریان.

تخفیف های بزرگ هستند. مزایای سنگین تر بودن از هر گونه پتانسیل معایب. آخرین مرحله شما نیاز به در حال حاضر این است که سعی کنید به صورت فله جوهر برای خودتان. تا زمانی که شما مایل به دریافت انگشتان دست خود را کمی کثیف آن را ارزشمند آزمایش اگر هیچ چیز دیگری.

[ad_2]