خاک رس پلیمر Studio Tools – که آیتم های خانگی و اشیاء می تواند ما را به ما استودیو ؟

[ad_1]

آنچه در مورد خانواده ما را می تواند به ما در استودیو ؟

تمیز کردن مسائل بهداشتی و آرایشی

غذاهای اسکاچ پد – این آرمان برای بافت شما می توانید آنها را در انواع اشکال و اندازه ضخامت و آنها فوق العاده هستند. یک نکته یاد گرفتم از نان روشه که خود را برای برگزاری سنباده کاغذ در بالای یک اسکاچ پد این راه سنباده کاغذ است که برگزار می شود با پد نرم و خود را دست و انگشتان دست بسیار راحت تر پشتیبانی می کند.

دستمال های پاک کننده – تمیز کردن و تمیز کردن بیشتر! پاک کردن شما خاک رس خود را در دست خود و طبقه خود را از دستگاه ماکارونی, این دستمال مرطوب بسیار مفید هستند.

طبقه لهستانی – اگر چه من نمی با استفاده از طبقه لهستانی به عنوان یک پایان به کار من “آینده” در لهستانی طبقه یک مثال عالی از این است. برخی از مردم می خواهم به شیب های در به پایان رساندن مایعات و یا شما می توانید با استفاده از یک قلم مو و درخواست چند لایه تا زمانی که شما رسیدن به اثر شما می خواهید. این مواد جایگزین برای رژلب و لاک الکل.

دندان قلم مو – یکی دیگر از texturing ابزار (و پاک را به خوبی!)

برس آرایش – من یک فروشگاه در نزدیکی که مبادرت به فروش ارزان قلم آرایش که نرم و زیبا مناسب برای استفاده از رنگ lacquar براق یا رزین.

آرایش پودر – کسانی که به عنوان بزرگ فلزی/مت اثرات بر روی مهر خاک رس استفاده کنم به یک هنرمند آرایش و تن از کسانی که پودر آنها مناسب برای خاک رس و می تواند فوق العاده جایگزین برای میکا پودر (عکس را ببینید).

لوسیون – مواد خوب ما می توانید با موهای بسیار خشک و خاک رس و فقط با اضافه کردن مقدار کمی از لوسیون را به پوست خود را خشک و خاک رس و مطبوع نگه داشتن آن کمک می کند تا نرم شدن مواد.

مانیکور اسفنج – مانیکور اسفنج را 2 هدف اصلی – 1st است برای سنباده متوسط-درشت شن و 2 است texturing.

مانیکور برچسب ناخن برچسب دکوراسیون عالی برای درمان پلیمر, پلیمر رس, طرح -, گل, پروانه ها, نقطه و غیره. لازم نیست آنها را درمان پلاستیک در آنها زنده نخواهد ماند گرمای فر. همین کار را با پلاستیک بدلیجات.

قلم – این ابزار عالی است ساخت این نقاط زیبا را رس آن است که آیا درمان یا خام, من عاشق “dotting” من رس شما همچنین می توانید با استفاده از رنگ اکریلیک برای اضافه کردن نقطه های بعد از درمان است.

وازلین یا سایر وازلین – همان استفاده به عنوان لوسیون.

تالک – بسیار مفید عامل انتشار خود را مسواک تمبر بافت ورق های آسان برای انتشار. شما همچنین می توانید با استفاده از گل گندم برای همان هدف. مراقب باشید به استنشاق تالک آن سالم نیست.

کلینیک دندانپزشکی

سرنگ – اگر چه این ابزار چیزی است که من می خواهم به ملاقات در زندگی واقعی آن است که برای اندازه گیری مواد به خصوص در هنگام کار با رزین است که به وزن دقت کنید. من می دانم که برخی از مردم با استفاده از آنها به عنوان اکسترودر اما من سعی کنید که:)

ابزار دندانپزشکی برای sculpturing – این ابزار مناسب برای sculpturing و مینیاتور. اگر شما به کسانی که افراد آن را باید داشته باشد.

قالب گیری مواد – نیست سعی کنید از کسانی که یا اما من شنیدم از یکی از دانش آموزان است که یک دندانپزشک است که دندان قالب آثار بزرگ برای خاک رس پلیمر به عنوان به خوبی.

نجاري و ساخت و ساز

سنباده کاغذ سنباده کاغذ در انواع بلغور خوش آمدید ما در استودیو – درشت? استفاده از آن برای بافت. خوب ؟ استفاده از آن برای سنباده. آنها سرگرم کننده برای استفاده و ارزان و یک پایان زیبا در پشت خود قطعه.

ماشین آلات تراش cnc – هرگز استفاده از آن, اما من دیدم سحر و جادو انجام شده با آنها را با اعطای diffendaffer.

جعبه ابزار – ابزار کار برای خود DH? نه می توان آنها را در یک جعبه ذخیره سازی برای ما! من تن از جعبه ها را از فروشگاه های سخت افزاری استفاده می شود به فروشگاه من نی ها و ابزار برش ،

کاشی و سرامیک – تمام باقی مانده از خانه خود را نوسازی (و یا از همسایه برای برخی از کاشی) و استفاده از آنها به عنوان سطح کار. آنها به راحتی تمیز می شود و می تواند درمان در فر.

مش – این یکی از مورد علاقه های شما! مش فلزی درمان می شود بنابراین می توان آن را به عنوان علاوه بر این به ما رس طرح به عنوان آرماتور و بسیاری دیگر استفاده می کند.

پیچ/ناخن و غیره – بخار پانک سبک ؟ این فر اثبات ابزار و مواد مورد دکوراسیون جالب برای کار خود را. آنها همچنین مفید برای texturing, سوراخ کردن بدن, و فقط برای تفریح است.

انبردست – این قرار بود راه دیگری در اطراف اما من همیشه برای پیدا کردن من انبردست در من DH جعبه ابزار! این ابزار باید برای سیم کار ساخت طلا و جواهر و هر استودیو نیاز به یک زن و شوهر از این.

تفنگ سیلیکون – بیشتر استفاده می شود به عنوان یک دستیار به خاک رس پلیمر اکسترودر (پایین این صفحه) اگر شما لازم نیست که سبز Makin را اکسترودر, شما ممکن است بخواهید به استفاده از سیلیکون اکسترودر به عنوان کمک.

لذت بردن از!

جنس زنبق و سوسن Mishly

[ad_2]