خارجی هموروئید در مقابل Perianal هماتوم

[ad_1]

در بسیاری از موارد یک perianal هماتوم است اشتباه به عنوان یک خارجی و هموروئید. چگونه شما می دانید که چه شما و چه perianal هماتوم و خارجی هموروئید?

اول از همه یک هماتوم است که اساسا کبود یک تجمع خون در بافت خارج عروق خونی. یک perianal هماتوم یک هماتوم در مرز مقعد; این است که اغلب به عنوان یک خارجی و هموروئید. یک perianal هماتوم ناشی از پارگی رگ در یا در اطراف مقعد ممکن است این اتفاق می افتد در طی بلند کردن چیز سنگین یا حتی سرفه.

خون را می توان پس از یک دوره کوتاه از زمان را با یک سرنگ با این حال اگر به سمت چپ بیش از حد طولانی خون را لخته ساخت این شکل از درمان غیر ممکن است. هنگامی که یک لخته تشکیل شده, ساده, عمل جراحی تحت بی حسی موضعی استفاده می شود برای حذف آن را به صورت دستی. معمولا یک برش ایجاد می شود در این شیوه ای است دوخته شده است و به جای چپ به درمان خود را در آن. این خوب است زیرا چنین جراحی زخم التیام یابد تا به طور کامل.

نیاز به مراقبت شدید گرفته شود که با داشتن یک perianal هماتوم حذف جراحی به اجازه می دهد هر گونه باکتری از عبور مدفوع در زخم. این می تواند منجر به انواع عفونت; که به معنی هر عمل جراحی بیشتر و بیشتر خطرات یا عوارض گوارشی است که می تواند بوجود می آیند از مصرف بیش از حد بسیاری از آنتی بیوتیک ها.

شما ممکن است نمی دانم که آیا یا نه شما باید یک perianal هماتوم یا خارجی هموروئید در واقع بواسیر نیز معمولا تشخیص داده شده در محل شقاق (پارگی در پوست) و فیستول یا مقعد ملانوما (تومور بدخیم ملانوسیتها).

دیدن دکتر خود را اگر شما هر گونه سوال که آیا شما هموروئید یا چیز دیگری.

[ad_2]