جلوگیری و از بین بردن واژینوز باکتریال های طبیعی دوش

[ad_1]

واژینوز باکتریال می تواند به سرعت و کارآمد رفع با دوش صحیح درمان طبیعی است. اما آن را نباید به عنوان یک اقدام پیشگیرانه. تحقیقات علمی نشان داده بود که زنانی که دوش به طور منظم هستند بیشتر احتمال دارد به قرارداد واژینوز باکتریال نسبت به زنانی که نمی.

اما زمانی که این بیماری رخ می دهد آن است که یک راه بسیار خوبی برای گرفتن درمان مناسب برای آن مورد نیاز است و این درمان می تواند شروع به مبارزه با باکتری های مضر را به عنوان به زودی به عنوان آن استفاده می شود. بسیاری از زنان هشدار در مورد دوش اما به منظور جلوگیری و از بین بردن واژینوز باکتریال, طبیعی, دوش است که به شدت توصیه می شود.

اگر شما در حال تجربه در استفاده از دوش شما نیاز به درک که شما نیاز به یک بزرگ سرنگ دوش لامپ یا امیر ابراهیمی به دوش راست به مهبل (واژن). این نیز بسیار مهم است به صاف باقی می ماند تا زمانی که شما می توانید حداقل بیست دقیقه اجازه می دهد تا خواص فعال جذب می شود و در تماس با باکتری های مضر آنها نیاز به از بین بردن. اگر دیواره های واژن تحریک شده توسط خود را به واژینوز باکتریال, طبیعی, دوش خواهد داد و از آن زمان به بعد سرد و ساکت توسط, به ویژه هنگامی که با استفاده از زندگی ماست.

آن است که توصیه می شود که شما باید نگه دارید هر ابزار که شما با استفاده از spotlessly تمیز…. شما نیاز به آن را در یک راه حل خفیف و سپس شستشو آن را با آب جوش. استفاده از هر سخت تمیز کردن محصول و یا سفید کننده اگر چه وسوسه انگیز بهتر است.

استفاده از طبیعی زندگی ماست دوش شناخته شده است که بسیار موثر خواهد بود و می توانید روشن کردن واژینوز باکتریال در یک ماده از روز. اغلب این علائم بیشتر به خصوص مایل به خاکستری تخلیه ناپدید می شوند در یک روز. آن را ممکن است در نظر گرفته شود کثیف توسط برخی از افراد اما پروبیوتیک ها یا ‘دوستانه’ باکتری های موجود در ماست زنده در حال ارسال مستقیم به نبرد و نه تنها کمک به اصلاح تعادل pH بلکه شروع به از بین بردن باکتری های مضر شده اند که به سرعت ضرب.

با استفاده از اسید بوریک و یا پراکسید هیدروژن برای دوش واژینال نیز می تواند معجزه کار برای شما. هر دو خفیف اسید و ترکیبات ضد باکتری خواص.

شما می توانید ایجاد گیاهی دوش با خیساندن گیاهان در مدت یک شب در سرکه و یا رقیق کردن شربت یا روغن ضروری است. شما باید بازرسی مایع به مطمئن شوید که هیچ ماده جامد یا ” بیت ” است که قابل مشاهده هستند. شما همچنین باید تست یک قطره کوچک از راه حل در یکی دیگر از حساس بخشی از بدن خود را قبل از استفاده از دوش. برخی از زنان یافت شده است دچار یک واکنش آلرژیک زمانی که آنها با استفاده از یک دوش ساخته شده از گیاهان است. وجود دارد بدون نیاز به ترس های طبیعی دوش زیرا یکی از بهترین راه برای جلوگیری و از بین بردن واژینوز باکتریال.

[ad_2]