جلوگیری از دیابت مشکلات – اطمینان از پوست خود را و پا را تمیز نگه داشته!

[ad_1]

افراد مبتلا به دیابت باید به مراقبت از پوست خود را و پا به منظور جلوگیری از مشکلات است که می تواند تشدید داشتن دیابت در وهله اول. آنها باید استحمام هر روز و مطمئن شوید که پای خود را خشک می کنند به درستی و باید توجه خاص خود را به کفش و جوراب به دلیل آن مهم است که کفش خود را راحت و جوراب خود را تمیز هستند چرا که وقتی پای خود را پاک شما قطعا کاهش خطر ممکن است عفونت های پوستی. همچنین مهم است که شما دریافت می کنید مقدار زیادی از استراحت در هر روز است و این شامل استراحت پای خود را.

کنترل ضعیف دیابت می تواند منجر به عفونت پوست به دلیل افزایش قند خون را کاهش می دهد اثر باکتری ها مبارزه با سلول های. جوش و دیگر عفونت های پوستی ممکن است خطرناک باشد اگر به درستی درمان شود; حتی یک برش کوچک شده بود با حضور به عنوان آن می تواند توسعه را به یک زخم باز است که می تواند منجر به عوارض دیگر. شما باید بررسی کنید پاهای خود را روزانه برای هر کبودی کاهش تاول و خشکی یا ترک خوردگی در پوست است. توجه خاص به در بین انگشتان پا و همچنین در زیر انگشتان را فشار دهید به آرامی با انگشتان دست خود را به دیدن اگر ممکن است وجود دارد ممکن است نقاط مهم و یا حساسیت به لمس است که ممکن است نشان می دهد یک آسیب است که شما نیاز به مراقبت از.

چون مردم که رنج می برند مبتلا به دیابت بسیار ضعیف است و گردش خون در پا و گاهی اوقات آنها ممکن است کبودی پا و یا قطع و آن را احساس نمی کند زیرا اعصاب را در پای خود را به خوبی کار نمی کند. این است که چرا آن شناخته شده است که برخی از مردم از دست و پا خود را و یا حتی پای خود را به دلیل کوچک کبودی و یا قطع آنها ممکن است حال و احساس نمی شود و پس از آن باقی نمانده. نتیجه نهایی این بود که پا یا پا که تا به حال تبدیل شدن به آلوده بود اما عدم درمان به موقع تا به حال برداشته شود قبل از قانقاریا در مجموعه.

بعلاوه یک باید به چند اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از مشکلات دیابت مانند همیشه پوشیدن کفش یا دمپایی در اطراف خانه خود و دمپایی در ساحل. این به شما مانع گیر شدن توسط یک سنگ و یا برخی دیگر از شی نوک تیز است که شما حتی ممکن است احساس. مطمئن شوید که برای نگه داشتن پاهای خود را در تمام اوقات تمیز و تر و تمیز آن ناخن های پا. آیا پوشیدن کفش هایی که خیلی برای شما تنگ و یا جوراب است که می تواند به کاهش گردش خون به پا. همیشه نوعی از پا مراقبت از محصول در اختیار شما مانند امری تخته برای پینه Keri Nivea لانولین بر اساس لوسیون برای پوست خشک, یک پا در قدرت و همچنین برخی از مرتب کردن بر اساس از کرم ضد عفونی و یک کرم آنتی بیوتیک در صورت امکان.

[ad_2]