جراحی کاهش وزن – آشنایی با حداقل تهاجم لاپاروسکوپی باند قابل تنظیم

[ad_1]

پس از تایید FDA در سال 2001 لاپاروسکوپی باند قابل تنظیم برای جراحی کاهش وزن تبدیل شده است دومين جراحی برای درمان مرض چاقی در ایالات متحده است. معمولا به نام “lap-گروه جراحی” این چاقی روش کمتر تهاجمی تر معمولا انجام بای پس معده است که سفارشی به بیمار ارائه می دهد کم خطر سوء تغذیه نیاز به کوتاه بستری در بیمارستان و هزینه کمتر و تولید عوارض جانبی کمتری نسبت به دیگر معده جراحی از دست دادن وزن.

این لاپ که توخالی لوله سیلیکون است که پیچیده در اطراف بخش فوقانی معده و سپس متصل به یک بندر کوچک دفن شده در زیر پوست و بافت چربی در دیواره شکم. هنگامی که گروه امن است در موقعیت صحیح مصرف مواد غذایی محدود شده است. گروه تنظیم شده است با پر به افزایش یا کاهش میزان محدودیت بیمار احساس می کند که غذا خوردن. به خوبی تنظیم باند ارائه خواهد شد یک حس سیری (رضایت) با بخش کوچک و تسهیل کاهش وزن 2 پوند در هر هفته با رژیم غذایی و ورزش است.

Lap-Band واژگان:

بیماران lap-گروه جراحی از مزایای یادگیری زبان توسط ارائه دهندگان خدمات پزشکی و همکار بیماران به عنوان آنها به اشتراک گذاشتن تجربه خود را در سفر از دست دادن وزن. در زیر شرایط معمول استفاده می شود منحصر به فرد به lap-band بیمار:

قابل تنظیم معده باندینگ (AGB) – این اصطلاح عمومی برای باندهای روند.

گروه – اصطلاح عمومی برای واقعی باند مورد استفاده در AGB روند.

Bandster یا راهزن – کسی که دستخوش تهاجمی لاپاروسکوپی قابل تنظیم گروه جراحی به منظور کاهش وزن و کنترل وزن است.

پر – یک سرنگ تزریق سالین به sub-عضلانی بندر به منظور افزایش فشار گروه در اطراف معده است. این فرایند تنظیم فشار گروه در نتیجه مؤثر بر مقدار غذایی بیماران قادر به غذا خوردن و چگونه به سرعت از مواد غذایی خود را قطره به پایین استومی. پر معمولا اول داده شده 6-8 هفته پس از عمل. بسیاری از بیماران پیدا کردن که آنها نیاز به چندین پر قبل از احساس یک سطح قابل توجهی از محدودیت.

نشت – نشت در گروه هم می تواند کوچک یا دراماتیک و درمان می تواند طیف وسیعی از بیشتر پر می کند به حذف و جایگزینی گروه است. نشت است که به ندرت خطرناک است, اما آن را می تواند کاهش اثربخشی گروه است.

مهاجرت – یک مطلب جدی اما نادر عارضه که در آن گروه کاهش به دیوار معده. اغلب این می تواند نسبت به این گروه با قرار دادن فشار بیش از حد در معده و قطع گردش خون در مناطق آسیب دیده. معمول درمان آزاد همه فشار بر گروه اجازه می دهد تا معده را التیام بخشد. حذف از گروه نیز ممکن است لازم باشد.

تولیدی آروغ زدن (PBs) – این است که یک bandster’ اصطلاح است که اشاره به نارسایی که اکثر bandsters را تجربه حداقل یک بار بعد از خوردن غذا و یا قطعات بزرگتر غذا را بیش از را می توان از طریق این استومی. از آنجا که مواد غذایی شده است هضم, وجود ندارد, بوی اسید معده و یا retching درگیر وجود دارد اما ممکن است درجه متفاوتی از خلط است که همراه با آن است. PB قسمت گذشته ممکن است در هر نقطه از 1 دقیقه تا دو ساعت بسته به فرد و شرایط. پس از یک سرب, قسمت, تحت شرایطی بیشتر بهتر است به خودداری از غذا خوردن در این وعده غذایی و اجازه استومی بقیه.

فلات – یک دوره از زمان حداقل 2 تا 4 هفته موجب آن بیمار را حفظ می کند (به جای از دست دادن) وزن. آن است که مشترک برای post-op بیمارانی که 4-10 هفته به تجربه فلات قبل از گرفتن خود را پر کنید.

پورت – این subtanceous دانگل در انتهای لوله متصل به گروه. این است که در آن جراح تزریق مایع به منظور افزایش فشار بر این گروه است. بسیاری از مردم می تواند احساس خود را به پورت زیر پوست بیشتر به طوری که آنها از دست دادن وزن است. این منطقه در اطراف بندر است که اغلب مناقصه برای چندین هفته پس از عمل و می تواند تبدیل به درد اگر اطراف عضله کشیده است و یا مشغول به کار بیش از حد با شور و نشاط.

خلفی کوک – جراح بخیه گروه در اطراف پشت معده است. این روش باعث کاهش لغزش نرخ و روش عملیاتی استاندارد برای Lap-Band درج.

کیسه – این است که “فوقانی معده” است که ایجاد شده است که این گروه به تساوی کل معده به شکل ساعت شنی. مواد غذایی برگزار می شود در اینجا قبل از عبور به آرامی از طریق استومی به پایین معده و از طریق دستگاه گوارش.

محدودیت – این احساس که قادر به خوردن تنها مقدار کمی از مواد غذایی است. به عنوان گروه پر شده است تنگ تر محدودیت باید احساس. بسیاری از بیماران گزارش می دهند که آن را طول می کشد 2-4 پر قبل از احساس محدود به اندازه کافی برای از دست دادن وزن در یک نرخ مناسب.

لغزش – این است که در آن گروه حرکت کردن معده اغلب باعث درد قابل توجه به بیمار است. لغزش معمولا رخ می دهد اگر گروه است بیش از حد تنگ و یا اگر بیمار اغلب چالش های این گروه با بیش از حد استفراغ.

استومی – مصنوعی دهانه بین دو حفره یا کانال. در این مورد آن است که عبور از بالای کیسه و استراحت معده است.

[ad_2]