جراحی برای برداشتن پا و مچ پا گانگلیون کیست

[ad_1]

گانگلیون کیست شایع ترین توده ها در پا و مچ پا و اغلب می تواند دشوار است برای از بین بردن پس از زهکشی معمولا نتایج نهایی جایگزینی از کیست. عمل جراحی است که اغلب لازم برای حذف دائم از این تراکم توده. این مقاله مورد بحث گانگلیون کیست درمان به خصوص فولاد حذف.

یک گانگلیون کیست اساسا خوش خیم پر از مایع جرم توسعه که در نزدیکی مفاصل و تاندون ها. در حالی که علت دقیق آن ناشناخته است, آن است که به طور کلی فکر می کردم که یک نقص و اشکال در بافت اطراف تاندون یا مشترک است که اجازه می دهد تا مایع از یکی از این مناطق به نفوذ از طریق به بافت اطراف. این مایع می شود جداره با بافت لیفی است که آن را احاطه کرده است و کیست اشکال. آن است که اساسا یک بالون از ضخامت مایع ژله مانند می شود که ضخیم تر از مفصل یا تاندون مایع که از آن آمد. کیست می توانید شروع به کوچک و پس از آن به سرعت رشد می کنند. همچنین این غیر معمول نیست برای کیست به موم و افول در اندازه. این کیست ها معمولا خوش خیم و باعث چند مسائل خود به خود. اما محل و/یا اندازه این کیست ها می تواند تبدیل به مشکل به ویژه در پا و مچ پا.

کیست می تواند گاهی اوقات در نزدیکی سازه های حساس مانند بافت عصبی و ساده وجود کیست در حال گسترش در برابر این بافت می تواند باعث درد. علاوه بر این اگر کیست های بزرگ به خصوص و یا به شکل نامنظم و یا اگر آن را پیچیده در اطراف مفاصل و تاندون ها و عملکرد پا می شود. این می تواند منجر به اشکال در راه رفتن و یا درد. آن است که به دلایل فوق است که پا و مچ پا گانگلیون کیست به طور معمول درمان می شود.

تشخیص کیست گانگلیون است که معمولا توسط یک امتحان خارجی به عنوان آنها هر دو قابل رویت از طریق پوست و یا احساس می شود در زیر سطح پوست است. گانگلیون کیست معمولا احساس نسبتا متمایز و اکثر پزشکان می توانید با اعتماد به نفس تشخیص با احساس تنهایی می کنم. اگر کیست چندین ضربه به آن احساس غیر معمول و یا عمیق است و یا در یک محل غیر معمول و دور از یک مفصل یا تاندون پزشک ممکن است ترجیح می دهند برای گرفتن یک MRI یا سونوگرافی مطالعه برای ارزیابی اندازه و ظاهر آن بهتر است.

اولیه درمان گانگلیون کیست می تواند شامل تلاش در زهکشی. کیست معمولا می توان خشک اگر چه کوچکتر هستند و گاهی اوقات دشوار است به دقت پیدا کردن از طریق پوست. از روش های قدیمی از ضربه کیست با یک کتاب سنگین مانند کتاب مقدس بسیار آسیب زا پارگی کیست و می تواند ایجاد التهاب برای کل منطقه است. این درمان توصیه نمی شود در پزشکی مدرن است. بهترین روش برای زهکشی برای سوزن و سرنگ زهکشی توسط یک پزشک. زهکشی است که معمولا پس از تزریق کورتیزون مانند دارو (کورتیکواستروئید) است که موجب کاهش التهاب و ممکن است اسکار کیست منبع برای جلوگیری از رشد مجدد. متاسفانه این روش نیست باید یک شانس بزرگ برای نگه داشتن کیست از بازگشت به عنوان دیوار کیست و کیست منشاء باقی می ماند در بدن است. کیست به طور معمول بازسازی آن مایع در مدت کوتاهی پس از زهکشی. زهکشی و کورتیکواستروئید تزریق امن است و کار می کند در برخی از موارد به خصوص برای کوچک کیست و به همین دلیل است که تلاش شده است در وهله اول.

هنگامی که کیست می گرداند و باعث ایجاد درد یا محدودیت عملکردی است که نقطه ای که در جراحی در نظر گرفته شده است. جراحی برای برداشتن کیست ها می تواند ساده و یا می تواند پیچیده اگر کیست بزرگ باشد یا یکپارچه به بافت اطراف. این روش جراحی برای از بین بردن کیست گانگلیون شامل ساخت یک برش به طور مستقیم بر روی منطقه ای که در آن کیست دروغ و دقیق جدایی از کیست از بافت اطراف بدون پارگی کیست. هنگامی که کیست پاره مایع باقی می ماند که به طور بالقوه می تواند تبدیل به دیواره دوباره و پیدا کردن دقیق پایان دادن به حاشیه کیست دیوار سخت تر می شود هنگامی که آن را ‘تخلیه’. کیست باید برداشته شود در تمامیت خود را از جمله تمام دیوار کیست و اصلی اتصال بافت. اگر این کار انجام نمی شود, کیست ممکن است به سادگی اصلاحات. حذف کامل از تمام این بافت است که همیشه آسان نیست و گاهی اوقات حتی کوچکترین باقی مانده بافت قابل مشاهده نیست به جراح اجازه می دهد تا برای یک بازگشت.

از بین بردن کیست ها اغلب نیاز به شناسایی چندین و چند لوب یا شاخه از کیست اگر آن را در یک قطعه صاف. این اکتشاف اغلب نیاز به جراح به آرامی به حرکت در اطراف در اطراف بافت های حیاتی است که می تواند کیست مواد پیچیده در اطراف آنها. این می تواند در نتیجه پیچیده فرآیند حذف و می تواند به افزایش خطر یا احتمال کیست بازگشت پس از عمل جراحی است. همچنین مکان های اطراف آن بافت حیاتی مانند اعصاب در معرض خطر آسیب های حین عمل جراحی است. در موارد نادر گسترش کیست در حال حاضر آسیب دیده و بافت اطراف وجود دارد و ممکن است اثرات ماندگار و حتی پس از جراحی شفا را تکمیل کرده است.

به طور کلی شفا از حذف از کیست موفق و بدون عارضه است. پوست بهبود می یابد به آسانی و عمیق بافت زخم است که به طور معمول به عنوان یک مشکل کیست معمولا بیشتر سطحی واقع گذشته از این پایه است که ناشی از زمینه تاندون و یا مشترک. یک استثنا در این است که کیست های واقع در امتداد پشت و یا طرف مچ پا که بیشتر در بافت و کالبد شکافی است که مورد نیاز برای رسیدن به کیست. تحمل وزن است که معمولا بلافاصله مجاز مگر غیر معمول کیست در پایین پا نیاز به یک برش در زیر پا و فعالیت معمولا می تواند از سر گرفته و در چند هفته.

به عنوان یکی می توانید بخوانید گانگلیون کیست های شایع پا توده که ممکن است تا حدودی دشوار است برای خلاص شدن از شر به طور دائم. خود را در آن یک گانگلیون کیست معمولا خوش خیم و بدون علائم قابل توجهی. اما درمان مورد نیاز است که این کیست باعث درد یا محدودیت در فعالیت است. به عنوان یک قاعده یکی همیشه باید یک متخصص پزشکی هنگامی که یک جرم به نظر می رسد و یا در زیر پوست. وجود تومور است که می تواند برای کیست و یک پزشک می تواند تعیین کند چه ماهیت جرم است. برای پا و مچ پا توده ها یک پا متخصص (پزشک) بهترین متخصص برای دیدن برای اولین بار برای ارزیابی است.

[ad_2]