جدید درمان موفق شمع بدون عمل جراحی

[ad_1]

چه شمع (بواسیر)?

شمع (بواسیر) هستند ورم یا توده ای از وریدهای متورم است که توسعه در داخل و اطراف پشت پاساژ (مقعد). علائم شمع شامل خونریزی از مقعد هنگام دفع مدفوع احساس از جرم و گاهی اوقات اگر شمع توده متورم می شود آن را نیز ممکن است باعث درد در منطقه است.

کانال مقعد که آخرین بخش از روده بزرگ است و در حدود 4 سانتی متر است. در پایان پایین تر از کانال مقعد باز به خارج (معمولا به عنوان مراجعه کننده مقعد) که از طریق مدفوع منتقل می کند. در انتهای فوقانی این کانال مقعد متصل با راست روده (همچنین بخشی از روده بزرگ).

وجود شبکه ای از رگ های کوچک (عروق خونی) در داخل پوشش کانال مقعد. این رگهای گاهی اوقات تبدیل به گسترده تر و engorged با خون بیشتر از حد معمول همراه با تورم بافت پوشاننده و سپس فرم را به یک یا چند کوچک ورم به نام شمع است.

آیا انواع مختلف شمع (بواسیر)?

داخلی شمع هستند کسانی که در شکل بالا یک نقطه 2-3 سانتی متر در داخل پشت پاساژ (مقعد) در قسمت فوقانی کانال مقعد. داخلی شمع ها معمولا بدون درد به دلیل فوقانی کانال مقعد بدون درد فیبرهای عصبی.

خارجی شمع کسانی هستند که فرم زیر آن نقطه در قسمت پایین تر از کانال مقعد. خارجی شمع ممکن است دردناک از آنجا که بخش پایین تر از کانال مقعد بسیاری از درد فیبرهای عصبی.

برخی از مردم توسعه داخلی و خارجی شمع در همان زمان.

چه مراحل شمع?

داخلی شمع را می توان به کلاس های 1 تا 4 با توجه به شدت و اندازه:

· درجه 1 کوچک هستند ورم در داخل پوشش کانال مقعد. آنها دیده نمی شود و یا احساس خارج از مقعد است. درجه 1 شمع مشترک هستند. در برخی از مردم آنها را بزرگنمایی بیشتر به درجه 2 و یا بیشتر.

· درجه 2 بزرگتر هستند. آنها ممکن است تا حدودی تحت فشار قرار دادند از مقعد زمانی که شما رفتن به توالت اما به سرعت بهار پشت در داخل دوباره.

· درجه 3 آویزان کردن از مقعد زمانی که شما رفتن به توالت. شما ممکن است احساس یک یا بیشتر به عنوان کوچک نرم توده که آویزان از مقعد, اما شما می توانید آنها را با فشار به عقب در داخل مقعد با انگشت.

· درجه 4 به طور دائم آویزان کردن از درون مقعد و شما نمی توانید آنها را با فشار به عقب در داخل.

چه چیزی باعث شمع (بواسیر)?

· یبوست است که احتمالا رایج ترین علت است. این افزایش فشار در داخل و اطراف رگ در مقعد و به نظر می رسد به یک دلیل مشترک برای شمع به توسعه است.

· * * * بارداری. شمع های شایع در دوران بارداری است. این است که احتمالا به علت فشار اثرات کودک دروغ گفتن در بالای راست روده و مقعد است.

· پیری. بافت در مخاط مقعد ممکن است به کمتر حمایتی که ما مسن تر.

· عوامل ارثی است. برخی از مردم ممکن است به ارث می برند ضعف دیواره رگ در ناحيه مقعد.

تشخيص شمع

اگر شما فکر می کنم که شما ممکن است شمع (بواسیر) یا خونریزی یا درد از پشت خود عبور (مقعد) شما باید دکتر خود را به عنوان خونریزی از مقعد منطقه می تواند نشانه ای از برخی از مشکل جدی مانند سرطان یا زخم در روده بزرگ است.

شمع ها تشخیص داده شده توسط پزشک با انجام معاینه فیزیکی و در صورت نیاز تصویری Proctoscopy و sigmoidoscopy انجام می شود.

درمان شمع

پس از درمان, روش استفاده می شود برای درمان شمع:

عمل جراحی: (Hemorrhoidectomy) عمل جراحی استفاده می شود به طور گسترده ای برای درمان بیماران از plies اما به شدت دردناک از آن شده است بسیار محبوب در میان بیماران مبتلا به این درد بسیار شدید است علاوه بر این بیمار بستری برای 2-3 هفته. در این روش توده ای انبوه است که به طور مستقیم پس از قطع بودن ليگاتور با یک بخیه.

تزریق اسکلروتراپی – فنل در روغن تزریق به بافت در پایه شمع با استفاده از یک نوع خاص از سرنگ و سوزن. این باعث ایجاد یک زخم (فیبروتیک فراهم میکند.) واکنش که obliterates رگ های خونی رفتن به شمع. شمع و سپس می میرند و رها کردن. این روش معمولا توسط یک پزشک در طول یک OPD.

بستن باند: در این روش یک باند لاستیکی قرار داده است بیش از یک توده جرم و آن کاهش جریان خون به شمع جمعی که می میرد و قطره. این تکنیک همچنین می تواند در طول انجام یک روال OPD بازدید از بیمار است.

مادون قرمز انعقاد/photocoagulation – این روش با استفاده از اشعه مادون قرمز انرژی برای سوزاندن و قطع گردش خون به هموروئید است که باعث می شود آن را به کوچک در اندازه. به نظر می رسد به عنوان موثر به عنوان باندهای درمان و تزریق اسکلروتراپی برای اول و درجه دوم در شمع.

در مرکز ما ما شده اند درمان بیماران با ترکیبی از اسکلروتراپی و بستن باند و نتایج حاصل از تکنیک فوق العاده ای هستند. از مزایای این روش این است که بیمار می تواند بازگشت به کار در همان روز پس از عمل با حداقل یا بدون درد است. وجود دارد بدون نیاز به هر گونه ورود و استراحت در بستر. علاوه بر این هیچ بافت برش در این روش و در نتیجه کاهش عوارض جانبی که معمولا ناشی از عمل جراحی است. در مقایسه با عمل جراحی هزینه این روش نیز بسیار کمتر است.

[ad_2]