جدید استنشاق دارو دیابت

[ad_1]

فایزر تولید جهانی اعلام کرده است که آنها در حال برنامه ریزی برای استخدام تقریبا پانصد جدید کارکنان و سرمایه گذاری تا یک صد و هفتاد میلیون دلار به توسعه جدید دیابت داروی Exubera.

این عامل منحصر به فرد از این داروی ضد دیابت است که آن را استنشاق از طریق دهان به جای نیاز به دیابتی برای تزریق انسولین به بدن خود را. این را برای تمام اهداف از بین بردن نیاز به سوزن یکی از جنبه های مشکل تر از زندگی برای میلیون ها نفر از بیماران دیابتی است. نه تنها در حال تزریق دردناک, اما آنها همیشه منابع بالقوه عفونت. شرکت های دارویی و پزشکی حرفه ای داده اند نشانه های قوی که وجود خواهد داشت یک واکنش عالی به شکل جدیدی از انسولین است.

با استفاده از Exubera

این دارو یک پودر خشک بشر انسولین است که خواهد شد را به دهان گرفته شده با استفاده از یک ریه. کاربران را استنشاق دارو قبل از غذا خوردن و هر زمان دیگری لازم است. این اولین بار است که قابل استنشاق دارو برای دیابت است که در درمان هر دو نوع 1 و ديابت نوع 2 در بزرگسالان است. تنها بیماران دیابتی که باید با استفاده از دارو Exubera کسانی هستند که مردم با موجود ریه بیماری است. به این دلیل است که مبتلا به بیماری های ریوی را نمی خواهد بود قادر به استفاده از مواد مخدر است که با توجه به کاهش ظرفیت ریه است که در افراد در طول آزمایش های بالینی. بسیاری از بزرگسالان گزارش که از ریه بسیار ساده و آسان برای استفاده و می تواند حتی در عمومی. آن است که کوچک و با وزن تنها حدود چهار اونس و آن را به اندازه یک عینک مورد.

وجود اندکی کاهش در عملکرد ریه که در آن افراد شرکت کننده در آزمایش مطالعات. این بود که برآورد می شود حدود یک درصد ظرفیت ریه از دست داده و هر سال اما نتیجه معکوس شد زمانی که دارو متوقف شد. اکثر انسان ها بیش از 25 سال سن از دست دادن در مورد همان مقدار از ظرفیت ریه در هر سال صرف نظر از استفاده از مواد مخدر است.

دیابت نوع 1

نوع 1 دیابت تاثیر می گذارد بین پنج تا ده درصد از تمام بیماران دیابتی و این نوع از دیابت مستلزم آن است که فرد به انسولین برای زنده ماندن. این افراد باید به طور منظم تزریق در طول زندگی خود و تا زمانی که در حال حاضر وجود دارد چند گزینه به دور از این روال دردناک.

استنشاق انسولین را از بین بردن نیاز برای بزرگسالان برای تزریق خود را به صورت روزانه و به آنها اجازه می دهد آزادی بیشتر و کمتر محدودیت با توجه به این شرایط است که مایع انسولین به زیر ذخیره می شود.

دیابت نوع 2

بیماران دیابتی نوع 2 نمی تواند تولید یا استفاده از انسولین است که در بدن به درستی به طوری که آنها نیاز به مکمل های انسولین. آن است که تخمین می زنند که بین نود و نود و پنج درصد از تمام بیماران دیابتی این دسته قرار می گیرند. همچنین تخمین زده است که وجود دارد بیش از 200 میلیون دیابتی در سراسر جهان و تعداد فقط در حال رشد هر سال است.

محصولات مانند Exubera مورد نیاز برای کمک به بیماران دیابتی باید گزینه های در مورد چگونگی مدیریت خود نوع 1 یا دیابت نوع 2 بدون نیاز به تزریق. بزرگسالان در حال حاضر باید این گزینه با استفاده از استنشاق فرم انسولین و تحقیقات ادامه خواهد داد تا به این حد مورد نیاز فرم از دارو.

[ad_2]