تولد نوزاد عروسک کیت پزشکی – واقع بینانه سرگرم کننده و لوازم جانبی برای کودک خود عروسک

هر عروسک تولد خاص است در چشم صاحب خود و دیگر عروسک تولد جمع که درک ارزش این قیمتی عروسک. بسیاری از عروسک نوزاد OOAK (یکی از یک نوع) جمع لذت بردن از اضافه کردن لوازم جانبی جدید به مجموعه خود را. وجود دارد مغناطیسی پستانک برای reborns مغناطیسی, مو کمان و هدبند نوزاد, عروسک بطری پر از faux جعلی فرمول شیر انگور و سیب, آب میوه, پوشک, بسیاری از سبک های مختلف از فروشگاه خریداری و ساخته دست لباس و بیشتر.

حتی اگر وجود دارد دیگر عروسک نوزاد کیت پزشکی در بازار در مقایسه با زمانی که آنها نمی کاملا به عنوان واقع بینانه و به عنوان بالا با کیفیت مانند این یکی. تولد عروسک کیت پزشکی منحصر به فرد و لوازم جانبی در آن است که یک نام تجاری کیت پزشکی با قطعات ساخته شده توسط Nuby, Luv مراقبت. کیت شده است با دقت اصلاح شده به زمان بازی و یا نمایش زمان و برای تولد کودک عروسک واقعی تر.

برای کسانی از شما که لذت بردن از جمع آوری تولد کودک, عروسک, لوازم جانبی شما را دوست دارم این آیتم جدید. در حال حاضر برای تولد کودک عروسک کیت های پزشکی در دسترس است در دو رنگ: آبی و اسطوخودوس. آبی رنگ بزرگ و مناسب برای پسر یا دختر. اسطوخودوس رنگ بسیار زیبا و خواهد بود مناسب ترین برای شما دختر عروسک تولد. این کیت می تواند توسط هر عروسک نوزاد صاحب, اما همیشه به خاطر داشته باشید که این موارد در نظر گرفته نمی شود ، آنها در غرفه و سخت بازی توصیه نمی شود.

واقعی پزشکی کیت قطعات آمده در کودک آبی و اسطو خودوس عادی خود را انتخاب کنید. این کیسه ها یک کمی از یک رنگ تیره تر پس از آن قطعات خود را. هر دو گزینه های رنگ با رنگ سفید احساس قلب چسب بر روی کیسه. این امر می تواند سرگرم کننده برای هر عروسک تولد هنرمند برای اضافه کردن خود را لمس به کیسه. شاید اضافه کردن عروسک خود را با نام و یا ترسیم قلب کریستال سنگ یا مشابه خود را عروسک کیت پزشکی و حتی بیشتر خاص و شخصی است.

شش قطعه واقعی کیت های پزشکی بخش به همراه کیسه بوم در مجموع از هفت قطعه است. شما دریافت می کنید: یکی مطمئن شوید که دوز بخشی از مایع پر شده و برای همیشه مهر و موم شده پزشکی dropper. در پایان از قطره چکان یک سیلیکون پلاگین که با عادی استفاده صفحه نمایش و بازی نباید تبدیل به dislodged. این کیت همچنین شامل یک بینی بادبزن هواکش/گوش سرنگ یک دارو دوا همراه با سفر فنجان اندازه گیری و یک بطری دارو به نام یک طرح Medi-Nurser. این بطری نیمه پر جعلی faux آب انگور به مانند دارو واقعی کودک را. آن را نیز برای همیشه مهر و موم شده در گردن و وصل با سیلیکون.

یک بار دیگر این هشدار دهنده است. حتی اگر کودکان می توانید بازی با استفاده از این کیت بهترین کار این است که آنها به طور مستمر تحت نظارت به طوری که آنها را سوء استفاده و یا سوء استفاده در این بخش است. همه از تولد نوزاد عروسک لوازم جانبی از جمله تولد نوزاد, عروسک کیت های پزشکی در نظر گرفته شود غرفه های اسباب بازی نیست پس لطفا با استفاده از آنها به عنوان مثل و استفاده از حس مشترک که اجازه می دهد هر کودک خردسال به بازی با لوازم جانبی.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *